Trys labiausiai išdidūs Zodiako ženklai

Mes jums pasakysime, kurie Zodiako ženklai niekada nepraras savo orumo. Išdidumas – tai savigarbos ir orumo jausmas. Tai ne tik motyvuoja siekti rimtų gyvenimo tikslų, bet ir leidžia džiaugtis kitų žmonių sėkme. Visi žmonės jaučia išdidumą, tačiau šio jausmo stiprumas, anot astrologų, priklauso nuo to, po kokiu Zodiako ženklu žmogus gimė.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Liūtas yra labai išdidus. Jis negali gyventi nė dienos be dėmesio. Liūtas nuoširdžiai tiki, kad jis pats ir viskas, ką jis daro, yra tobula. Šio ženklo atstovui be galo svarbu statusas ir reputacija kitų akyse: išlaikydamas savo reputaciją, Liūtas gali nesutikti su tam tikru darbu. Sunkiose gyvenimo situacijose toks didžiulis išdidumas dažnai padeda Liūtui išgyventi pralaimėjimą.

Skorpionas

Skorpionas nuo gimimo turi išdidų charakterį, kuris dažnai provokuoja jį būti bekompromisiu. Skorpionas itin reiklus sau ir kitiems: kartais net menka klaida gali pabloginti santykius su juo. Skorpionui, kaip ir Liūtui, svarbu, kaip jį suvokia kiti, todėl jis iš visų jėgų išlaikys savo statusą ir niekada viešai nerodys savo silpnybių. Galbūt per didelis išdidumas trukdo Skorpionui lengvai gyventi, tačiau jis taip įpratęs ir nieko neketina keisti.

Ožiaragis

Puikybė Ožiaragį daro išoriškai santūrų ir net šiek tiek šaltą: jam lengva atitolti nuo kitų. Už išdidaus ir kartais šiek tiek arogantiško žvilgsnio slypi teismo baimė. Tačiau būtent tai verčia Ožiaragį nuolat dirbti su savimi, judėti į priekį ir siekti savo tikslų. Juk tik tada jis gali sau leisti iki galo didžiuotis savo pasiekimais. Ožiaragis visada didžiuojasi savo vaikų pergalėmis: jis daro viską, kas įmanoma, kad jie taptų sėkmingais žmonėmis.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].