Buvo pasiektas naujas dviejų vaikų, 30 metų šaldytų embrionų būklėje, gimimo rekordas. Nacionalinio embrionų donorystės centro (NEDC) duomenimis, buvo pasiektas naujas ilgiausiai šaldytų embrionų saugojimo laiko rekordas, šis rekordas lėmė sėkmingą Lidijos ir Timothy gimimą. 

REKLAMA

Moteris pagimdė dvynius iš embrionų, kurie buvo užšaldyti daugiau nei 30 metų. Kaip praneša BBC, dvyniai gimė kovo 31 dieną. Embrionai nuo 1992 metų buvo laikomi skystame azote -196 laipsnių Celsijaus temperatūroje.

 

REKLAMA

2007 m. nenustatyta pora nusprendė embrionus padovanoti; galiausiai juos gavo pora iš Oregono. 2022 metais vaisingumo klinikoje embrionai buvo perkelti į moters iš JAV gimdą.

 

REKLAMA

Moters vyras Philipas Ridgeway’us CNN sakė: „Man buvo penkeri metai, kai Dievas davė gyvybę Lidijai ir Timotiejui, ir nuo to laiko jis tą gyvybę saugojo. Tai tiesiog nuostabu“. Dvyniai yra pirmieji vaikai, kuriuos pora susilaukė po IVF procedūros.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].