Šių Zodiako ženklų atstovai neparodo savo emocijų, tačiau myli jausmingiau nei kiti: jiems yra būdingos itin stiprios emocijos ir noras globoti savo partnerį.

Kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi unikaliomis savybėmis, tačiau ne visi jų yra linkę tą parodyti. Būtent todėl kartais yra sukuriamas neteisingas įspūdis. Ar žinote, apie kuriuos Zodiako ženklus kalbame?

Nors žinoma, kad Vėžiai yra jautrūs, Skorpionai – paslaptingi, o Liūtai – išdidūs ir arogantiški, tačiau iš tiesų šių Zodiako ženklų atstovus valdo itin stiprios emocijos. Vis dėlto, netinkamiausią įspūdį apie save sukuria Mergelė.

Šio Zodiako ženklo atstovai nemėgsta rodyti savo emocijų: nors Mergelės yra labai švelnios ir jautrios, tačiau visada stengiasi save kontroliuoti.Tiesą sakant, jos taip slopina savo emocijas, kad anksčiau ar vėliau susikaupusių emocijų branduolys tiesiog ima ir susprogsta. Būtent todėl yra svarbu suteikti Mergelėms saugumo ir pasitikėjimo jausmą: tik tuomet jos išdrįs kalbėti apie savo jausmus.

4 Zodiako ženklai, kurie yra patys gudriausi ir apsukriausi

Gudrumas ir apsukrumas gali būti tiek likimo dovana, tiek ir kartūs prieskoniai visam gyvenimui.

Be to, svarbus yra skirtumas, ar tu pats esi gudrus, ar žmonės aplink tave yra gudrūs, nes tik nedaugelis žmonių nori būti apgauti ar pavaldūs kažkieno nuomonei.

Žinoma, gudrumas ir apsukrumas turi ir savų pliusų. Tokie žmonės moka greitai pastebėti detales, susieti įvykius, pasidaryti reikiamas išvadas ir imtis veiksmų, kurie padėtų jiems patiems. Daugelis tokių žmonių sprendimus gali priimti šviesos greičiu, o tai tikrai yra didelis pranašumas.

Remiantis astrologų žiniomis, šiame straipsnyje pateikiame sąrašą Zodiako ženklų, kurie geba greitai reaguoti į besikeičiančią situaciją ir gudriai prisitaikyti prie aplinkybių.

Dvyniai puikiai orientuojasi sudėtingose situacijose. Daugelis žmonių mano, kad šis ženklas yra per daug lengvabūdiškas ir paprasčiausiai nėra sutvertas rimtumui. Iš tikrųjų taip nėra. Dvyniai tikrai mėgsta pasijuokti, kartais skraido padebesiais ar pasiduoda nuotaikoms, tačiau tik tol, kol ateis lemiamas momentas. Kai tik reikės rimtų sprendimų, net jei jų reikės greitai, iš anksto apie juos nežinant, Dvyniai imsis iniciatyvos ir išspręs savo problemas.

Tačiau šis Zodiako ženklas turi ir trūkumų, esant ramiems gyvenimo periodams, Dvyniai aplinkiniams žmonėms gali atrodyti paviršutiniški, jie nėra linkę gilintis į santykių problemas, anot Dvynių – viskas laikina, šiandien yra, o rytoj gali ir nebūti. Visgi priimant svarbius sprendimus Dvyniai neturi sau lygių.

Idealiu atveju Svarstyklės apskaičiuoja visas galimybes, kai iškyla klausimas „Ką daryti ir kuris pasirinkimas yra teisingas?“

Visgi Svarstyklės nepriima sprendimų greitai, kol apsvarstys visas savo pasirinkimo galimybes, gali praeiti ir kelios valandos. Svarstyklės yra linkusios rinktis tą sprendimo būdą, kuriam reikės mažiausiai jų pastangų. Gudrumas – neatsiejama Svarstyklių savybė, jos moka juo naudotis meistriškai. Kai reikia, jos galės apsukti aplink pirštą net ir įtariausią priešininką.

7 taisyklės, kurių laikosi moterys, žinančios savo vertę

Vandeniai taip pat yra apdovanoti gudrumu ir žaibiška reakcija. Tie, kas pažįsta bent vieną Vandenį, žino, kad jie gali padaryti bet ką, kad gautų tai, ko nori.

Iš esmės Vandenius galima vadinti manipuliatoriais, nes jie itin mėgsta savo problemas užkrauti kitiems. Tačiau jie tai daro ne akivaizdžiai ar naudoja jėga – pasitelkę sumanumą jie priverčia jus pačius pasisiūlyti padėti. Vandeniai yra visada pasiruošę, visada ginkluoti atremti bet kokį priešininką, jie visada žino, ką daryti ir geba nepaprastai greitai priimti gerus sprendimus.

Žuvys dažnai yra apkaltinamos pomėgiu meluoti ir tai, deja, yra tiesa. Žinoma, tai nėra labai gera savybė. Visgi ji gelbsti Žuvis įvairiose gyvenimiškose situacijose, pavyzdžiui, susiklosčius rimtai, sunkiai situacijai, Žuvys greitai ras sprendimą, pasikliaudamos savo apsukrumu. Daugelis atsakymų jau yra Žuvų galvose, o tai padeda greitai priimti sprendimus.

Žuvys yra linkusios padėti kitiems, taigi jų gebėjimu greitai rasti išeitį gali pasinaudoti ir kiti Zodiako ženklai, paprašę Žuvų pagalbos. Nors Žuvys gudrios ir išradingos, tačiau tinginystė joms taip pat nėra svetima. Todėl savo gudrumą ir lakią fantaziją jos dažnai išnaudoja tam, kad galėtų patinginiauti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].