Santykiai per atstumą niekada nėra lengvi! Jūsų santykiai turi būti labai tvirti, kad galėtumėte juos išlaikyti per atstumą. Turite įsitikinti, kad net jei šiuo metu nesate su savo partneriu, jis vis tiek laikosi savo įsipareigojimų ir investuoja į jūsų santykius tiek pat, kiek jūs.
Bendravimas yra pagrindinis santykių palaikymo per atstumą būdas. Dažni telefono skambučiai, tekstiniai pranešimai ir „Skype“ skambučiai dienos metu yra būtini, kad galėtumėte palaikyti ryšį. Aišku, kad gyvai dažnai matytis negalėsite, tačiau būtina suplanuoti realius susitikimus ir kartu jų laukti.
Zodiako ženklai, kurie rudenį sulauks lemtingo romantiško susitikimo
Pasistenkite nespausti savęs, kai galų gale pamatysite vienas kitą gyvai. Suprantama, kad norite maksimaliai išnaudoti šį susitikimą, tačiau kartais galite būti per daug pavargę po kelionės, kad galėtumėte mėgautis vienas kito draugija. Dažnai taip nutinka, kad pernelyg dideli lūkesčiai dėl gyvo susitikimo užtemdo jį ar net sukelia konfliktus. Tačiau vienas nevykęs pasimatymas dar nereiškia, kad jūsų santykiai yra pasmerkti!
Kaip zodiako ženklai liepos pradžioje sulauks pokyčių meilės srityje?
Verčiau sutelkite dėmesį į bendrą vaizdą. Galų gale jūs būsite kartu, bet kurį laiką turite padaryti viską ir išgyventi šiuos sunkumus, kuriuos sukelia nuotolis. Tai gali būti tinkamas laikas skirti daugiau dėmesio sau, kad susitikus dar kartą gyvai jūs būtumėte stipresni ir sveikesni (tiek fiziškai, tiek emociškai)!

Šaulys

Šauliui gali būti sunku visiškai atsiduoti santykiams, todėl santykiai per atstumą jiems yra naudingi. Jie gali suvokti šiuos santykius kaip būdą palengvinti santykius, nesijausti taip lyg santykiai juos užgožtų. Draugaudami per atstumą, žmonės gali augti kartu, pažinti vienas kitą iš tiesų, o ne tik fiziškai. Be to, Šauliui patiktų galimybė keliauti ten, kur yra jų antroji pusė, ir tuo pačiu metu aplankyti naujas vietas!
Vienintelis dalykas, į kurį Šaulys turi atkreipti dėmesį, yra tai, kad jis kartais pasako ką nors nejautraus ar netaktiško. Reikia nepamiršti, kad ne visada geriausia būti labai sąžiningam.

Dvyniai

Dvyniai yra puikūs komunikatoriai ir tai yra fantastiškas bruožas, kai kalbame apie santykius per atstumą. Dvyniai tikrai nuolat jums skambins, rašys SMS, net jei tai tik „Labas rytas.“, „Labanakt.“ ar „Aš tave myliu.“
Nepamirškite, kad ryšiui palaikyti galite naudoti ir trumpus vaizdo klipus ar vaizdo skambučius. Dvyniams svarbu artimas ryšys, todėl iš šalies paklausius Dvynio ir jo partnerio pokalbio galite nieko nesuprasti – Dvyniams būdingi asmeniški juokeliai, užuominos, kurias supras tik jo antroji pusė.

Vandenis

Kai vyras Vandenis palaiko tolimus santykius, jis džiaugiasi vienatvėje praleistu laiku nors ir stengiasi kuo dažniau pamatyti tiek savo draugus, tiek šeimą. Vandeniai visada siekia išlikti nepriklausomi, nesvarbu, ar jie palaiko santykius per atstumą, ar gyvai.
Sužinokite, kuriems zodiako ženklams liepą pasiseks meilės srityje
Santykiams klostantis per atstumą, Vandeniams svarbu pernelyg neįprasti būti vieniems. Jiems svarbu atrasti pusiausvyrą ir neužsisklęsti. Vienatvė jų nesugniuždys, tačiau pradėjus dažniau matytis su partneriu Vandeniai gali jaustis gniuždomi, gyvų santykių jiems gali pasirodyti per daug.

Mergelė

Kai Mergelė palaiko tolimus santykius, ji nori žinoti, kur yra jų partneris ir ką jis veikia. Todėl pokalbių metu Mergelės aistringai domisi partnerių gyvenimu ir veiklomis.
Mergelės ir jų nuotoliniai partneriai tikrai sugalvos, ką veikti kartu net ir per nuotolį. Jie atras visus kompiuterinius žaidimus, kur galima žaisti dviems ar kartu žiūrės tą patį filmą.

Jautis

Pirmiausia Jautis ir jo partneris viską aptaria ir tada nusistato pagrindines taisykles. Jaučiui santykiai per atstumą, kaip ir įprastiniai santykiai, reiškia didelį ir rimtą įsipareigojimą.
Jautis yra linkęs pavyduliauti, todėl bendravimas turėtų būti visiškai atviras. Neturėtų būti „Instagram“ nuotraukų, kurias būtų galima neteisingai interpretuoti ar paslaptingų nutylėjimų. Kai pora pagaliau vėl susitiks gyvai, Jaučiui reikės daugiau laiko, kad jis priprastų prie gyvo bendravimo ir fizinio kontakto.

Žuvys

Žuvys mėgsta romanus, todėl iš santykių per atstumą jos tikisi daug. Būdamos atskirai nuo partnerio, Žuvys savo laisvą laiką skirs kūrybiniams projektams, ilgesys joms taps įkvėpimo šaltiniu. Būdamos vienos Žuvys daug laiko praleidžia svajodamas apie tai, koks bus gyvenimas kai jos vėl susitiks su savo antra puse.
Žuvys partneriams mėgsta siųsti įvairias dovanas, kad šie žinotų, jog yra mylimi ir Žuvys apie juos galvoja. Nors už tokias dovanas Žuvys nieko neprašo ir nesitiki mainais, tačiau jas pradžiugintų rodomas dėmesys.

Ožiaragis

Ožiaragiai rimtai žiūri į santykius, net jei tie santykiai – per atstumą. Jie yra pasirengę padaryti viską, kad jų santykiai išliktų. Jei jų partneriui dėl kokių nors priežasčių jų prireiks, Ožiaragis tiesiog sės į lėktuvą ir skris pas savo sielos draugą be jokių „bet“.
Ožiaragiui būtina turėti ateities planų, susijusių su jo partneriu. Jam svarbu žinoti, kad abu partneriai lygiavertiškai kuria ateities planus ir svajoja apie bendrą gyvenimą. Ožiaragiai nori žinoti viską taip, kaip yra, todėl slapukauti tokiuose santykiuose nepavyks.
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].