Savaitės horoskopas rugsėjo 18-24 dienoms

Atėjo dar viena rugsėjo savaitė. Savaitės horoskopas atskleis, kaip galima pritraukti sėkmę. Atėjo laikas sužinoti daug įdomių ir svarbių dalykų apie ateinančias septynias dienas.

REKLAMA

Visų pirma, ekspertai turi aukštą harmonijos lygį žvaigždžių ir planetų požiūriu. Tai reiškia, kad galite tikėtis geros nuotaikos ir malonių emocijų, vyraujančių prieš nemalonias. Šią savaitę bus labai naudinga prisiminti devynis paprastus, bet itin svarbius fengšui principus, kaip pagerinti namų energiją. Tam nėra geresnio laiko.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

REKLAMA

Avinas

Avinas neturėtų atsisakyti šeimos ir draugų paramos. Jų gerumas jiems sugrįš šimteriopai. Labai svarbu padaryti viską, kad kitų žmonių gyvenimas būtų geresnis. Turime nepamiršti ir savo artimųjų, tačiau perdėto egoizmo geriau nerodyti, nes tik abipusė pagalba padės Avinams įrodyti savo atsidavimą, meilę, pagarbą ir norą būti artimam, būti naudingam.

Jautis

Astrologai pastebi, kad didelė tikimybė, kad daugelis Jaučių pagerins atmintį, todėl šią savaitę šio Žemės ženklo atstovai turėtų kuo dažniau užsiimti naujų žinių įgijimu. Galite pradėti mokytis, registruotis į kursus arba pereiti į naują darbą. Adaptacijos procesas taip pat bus labai lengvas, be įtampos ir rūpesčių.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams derėtų užsiimti kūrybine veikla. Pirma, kūrybiškumas padės jums tapti geresniu, apsivalyti nuo negatyvo ir patikti kitiems žmonėms. Svarbu atsiskleisti. Kalbant apie darbą, dabar nereikia bėgti visų priekyje. Geriau pabandykite įtvirtinti anksčiau pasiektus rezultatus. Tai daug svarbiau nei bandymas užkariauti naujas aukštumas.

Vėžys

Vėžiams labai pasiseks meilės sferoje, tačiau tai visiškai nereiškia, kad darbe yra tamsus ruožas. Priešingai, tai palankus metas prekybai ir deryboms. Visi reikalai, susiję su bendravimu su žmonėmis, klostysis gerai. Darbas nėra panacėja nuo bėdų. Svarbu daugiau ilsėtis, mažiau jaudintis ir dažniau keisti aplinką. Tai labai šviesus ir malonus metas Vėžiams.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūtas gali tikėtis gero atlygio už anksčiau įdėtas pastangas – meilėje, darbe ir pan. Visi geri dalykai, kuriuos jie padarė praeityje, sukels malonią dabartį ir ateitį. Malonias permainas jie pastebės jau pirmadienį, tačiau pozityvumo pikas bus rugsėjo 19-oji – Saulės ir Neptūno priešpriešos diena, kurią gali nutikti netikėtų ir malonių dalykų.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovams reikia tobulėti ir judėti į priekį. Ženklas, kad jie juda teisinga kryptimi, bus šilumos jausmas, taip pat banali ramybė. Jei kyla sunkumų ir problemų meilės ar finansinėje srityse, verta atsiminti, kad kiekvienas debesis turi sidabrinį pamušalą. Neigiami įvykiai artimiausiu metu apsisuks ir taps palankūs.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai yra žmonės, kuriems stiklinė dažniausiai būna pusiau pilna, o ne pusiau tuščia. Šį optimizmą ir tikėjimą geriausiu jie turi ugdyti ne tik savyje, bet ir įskiepyti kitiems. Tai padės jiems žymiai pagerinti savo karmą ir tapti laimingesniais ateityje. Detalus planavimas taip pat bus labai naudingas. Viską reikia planuoti iš anksto, kad tokiu dinamišku metu būtų mažiau nemalonių incidentų.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai dabar jokiu būdu neturi vengti bėdų. Taip, gali nutikti ir nemalonių dalykų, tačiau juos gali lengvai sugriauti šių žmonių pasitikėjimas, meilė gyvenimui ir noras tapti sėkmingesniais. Planetos ir žvaigždės Skorpionus ruošia maratonui, o ne sprintui. Reikia taupyti jėgas svarbiems reikalams ir darbui. Negalite tikėtis greitos sėkmės.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams svarbu prisiminti vieną paprastą tiesą: kartais užtenka tiesiog pakeisti požiūrį į problemas, kad jas išspręstumėte. Tokiems pokyčiams nėra geresnio laiko nei dabar.  Merkurijus ir Venera sujungs jėgas, kad Šaulyje suaktyvintų stipriausias savo savybes. Tai geriausias laikas ieškoti naujų pomėgių, susipažinti su naujais žmonėmis ir apskritai būti aktyviems.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali susidurti su problemomis darbe ar meilėje, tačiau dabar darbines ir asmenines problemas jie turėtų dažniau traktuoti kaip kokį įmantrų žaidimą. Naudodami gudrius derinius ir sudėtingus judesius, Ožiaragiai nepasieks laimės. Turite būti paprastesni ir vengti provokacijų kitų žmonių atžvilgiu. Tai pagrindinė jų užduotis rugsėjo pabaigoje.

REKLAMA

Vandenis

Bet koks mėgavimasis pesimizmu Vandeniams tik atneš problemų. Tikrai neverta per daug ir ilgai jaudintis dėl to, kas jiems nepriklauso. Patartina išlaikyti mąstymo aiškumą ir grynumą – nesilepinkite stipriaisiais gėrimais ir visada protingai įvertinkite situaciją, sprendimus priimdami tik šalta galva, o ne emocijomis ar intuicija.

Žuvys

Tai idealus ir labai palankus laikas Žuvims. Jis puikiai tinka dramatiškoms išorinėms metamorfozėms – naujai šukuosenai ir pan. Bandant tapti gražesniais ar protingesniais, svarbu atsiminti vieną paprastą tiesą – tobulų žmonių nėra. Galite ir turite siekti idealo, tačiau tikrai neturėtumėte jaudintis dėl to, kad nepasisekė tapti idealiu.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].