Pavelo Globos savaitės horoskopas rugsėjo 18-24 dienoms

Pavelas Globa yra astronominių prognozių ekspertas. Jo savaitės horoskopas padeda šimtams tūkstančių žmonių kas savaitę pasiekti sėkmę. Pats metas sužinoti, kas mūsų laukia rugsėjo 18-24 d.

REKLAMA

Kiekvienas Zodiako ženklas turi svarbią misiją. Kiekvienas žmogus turi tikrą gyvenimo tikslą, kurio galbūt daugelis dar nesuvokė. Ekspertai, kurie pasidalino žinomo astrologo nuomone, pastebi, kad galėsime atskleisti šią paslaptį. Bet kokiu atveju geriau nepasiduoti. Viskas, kas vyksta dabar, yra nepaprastai svarbu. Jums reikės ieškoti slaptų ženklų, kuriuos jums siunčia Visata.

REKLAMA

Avinas

Planetų energija Avinams bus kūrybinga, todėl jie turėtų greitai atsikratyti visų baimių ir parodyti pasauliui, kas jie yra iš tikrųjų. Taip pat galite atsikratyti senų daiktų ir nereikalingų ryšių. Santykius, kurie jau atgyveno, reikia nutraukti. Sėkmė dažniausiai lydės Avinus, kurie užima vadovaujančias pareigas. Jei jų darbas susijęs su pasitikėjimo įgijimu, tada sėkmė nusišypsos.

Jautis

Jaučio ženklo žmonės turi gerai priimti kritiką. Geriau patiems šio ženklo atstovams nieko nekritikuoti. Kad gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę, jiems reikės sustiprinti savo pozicijas ir visas pastangas skirti kitų pasitikėjimui laimėti. Jautis labai greitai praturtėja, bet ir bėdų labai greitai randa. Rugsėjo pabaigoje jie turi išmokti teisingai panaudoti savo energiją. Planavimas jiems padės tai padaryti.

REKLAMA

Dvyniai

Tai bus puikus laikas įprastiems darbams, deryboms, dideliems pirkiniams. Meilėje geriau sekti, o ne vadovauti. Dvyniai gali leisti mylimajam pačiam priimti svarbius sprendimus. Tai padidins autoritetą jo akyse. Šiek tiek dėmesio detalėms taip pat nepakenks. Venera perima iniciatyvą į savo rankas. Sėkmė meilėje laukia tų, kurie gali ištrūkti iš savo baimių nelaisvės. Tą patį galima pasakyti ir apie darbą.

Vėžys

Vėžiai per daug galvoja. Šią savaitę geriau ne galvoti, o veikti. Truputis neapdairumo padės jums. Tai bus labai labai produktyvus laikotarpis Vėžiams. Turite išnaudoti visas galimybes, kad taptumėte turtingesni, geresni, malonesni, protingesni ir laimingesni. Planetos gali padovanoti gražią dovaną, jei norite kažką savyje pakeisti. Šis laikas puikus savistabai ir darbui su savimi.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtai gali saugiai pakeisti savo aplinką, išvykti atostogauti. Dabar jiems svarbiausia atsikratyti vienatvės. Atėjo laikas rasti meilę, draugystę ir pagerinti santykius su artimaisiais. Planetos padės Liūtams nusiteikti tinkamai nuotaikai, įgyti pasitikėjimo savimi ir tiesiog sustiprėti. Tai jų laikas, kupinas galimybių.

REKLAMA

Mergelė

Meilėje Mergelės atstovams tereikia šiek tiek pasitikėjimo ir noro susirasti savo sielos draugą. Dabar reikia stebėti savo mintis – jos valdo sveikatą ir sėkmę. Viskas susitvarkys ir darbe. Svarbiausia nepraleisti savo šanso. Visi tikslai bus pasiekti. Tik reikia šiek tiek pasistengti, nugalėti save ir savo tingumą. Nereikėtų manyti, kad viską galima išspręsti savaime.

Svarstyklės

Svarstyklėms reikės suaktyvinti visus savo vidinius resursus. Nepatartina iš karto mesti į mūšį visas jėgas. Būtina iš naujo ištirti situaciją ir tada atsargiai judėti pirmyn. Tik po to pereiti į puolimą. Stenkitės žiūrėti tik į priekį, neatsigręždami į praeities klaidas. Pranašiški sapnai padės Svarstyklėms pamatyti ateitį. Tik pačios Svarstyklės yra atsakingos už savo nesėkmes ir klaidas.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai gali drąsiai prašyti kolegų, draugų, pažįstamų ir artimųjų pagalbos. Dabar svarbiausia būti sąžiningam. Tai taip pat padės jums pasiekti sėkmę meilėje ir darbe. Pavydo nebuvimas padės Skorpionams pritraukti sėkmę. Šie žmonės turės galvoti, kaip išlaikyti ramybę ir norą judėti į priekį. Šios septynios dienos daug ko išmokys Skorpionus. Reikės kažką paaukoti, kažką laimėti.

gruodžio, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams geriau vengti artimo bendravimo su savanaudiškais žmonėmis. Kerštas dabar reikalo neišspręs, todėl Šaulys gali atsidurti beviltiškoje situacijoje. Pasirinkimo sunkumas bus akivaizdus, ​​nes turėsite nuspręsti, kuriuo keliu eiti – trumpiausiu ir pavojingiausiu, ar lengvu ir nekeliančiu pavojų. Savaitgalį galite atlikti namų ruošos darbus.

Ožiaragis

Planetos išsklaidys visas Ožiaragių mintis. Jie turi atsipalaiduoti ir galvoti apie ką nors malonaus. Jei jie susiduria akis į akį su sudėtinga ir dviprasmiška situacija, jie gali pasitikėti savo intuicija, nes logika nepadės. Tuo pačiu geriau būti ištikimam savo principams, bet nesiekti dominavimo visose srityse. Greičiausiai dabar padėjėjų nebus, nes kiekvienas užsiėmęs savais reikalais.

REKLAMA

Vandenis

Geriausias Vandenių sėkmės talismanas yra jų troškimai ir ambicijos. Jų galia gali būti nepažabota, tačiau ją reikia nukreipti tinkama linkme. Šių žmonių pusėje bus Venera, emocijų ir stiprybės globėja. Dabar turėsite nuspręsti, kur ir kaip eiti toliau. Astrologai nepataria mesti visų resursų tam, kas nėra itin aktualu. Vandeniams geriau būti itin atsargiems ir apdairiems, ypač su pinigais.

Žuvys

Žuvų stiprybė slypi charizmoje, tačiau jos kartais būna tingios, o tai ne taip lengva įveikti. Šios dienos bus itin produktyvios, tad teks susidoroti su tingumu. Su baimėmis ir problemomis teks susitvarkyti patiems, tačiau geriau neatstumti kitų žmonių pagalbos, jei jie patys imasi iniciatyvos. Taip pat geriau išlikti savimi, nesuteikiant sau priežasties pasinerti į iliuzijų pasaulį.

gruodžio, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].