Finansinis horoskopas rugsėjo 18-24 dienoms

Finansų horoskopas padės šią savaitę praleisti pelningai. Pats laikas pritraukti pinigų, nes planetų padėtis tam gana tinkama. Kartu su astrologų prognozėmis bus galima pasitelkti Fortūnos pagalbą.

REKLAMA

Kad pinigai nepaliktų jūsų, galite pasinaudoti vienu patikimu būdu. Apie tai kalba įvairių sričių specialistai: astrologai, psichologai, treneriai, mokymų apie sėkmingą uždarbį autoriai ir net fengšui mokytojai. Receptas paprastas, bet būtent tai ir yra jo stiprybė. Svarbu atsikratyti visko, kas nereikalinga. Tai padaryti nuo rugsėjo 18 iki 24 dienos bus šiek tiek lengviau.

REKLAMA

Avinas

Pagal finansinį horoskopą šio ženklo atstovams svarbu atsikratyti vidinių demonų. Abejonės ir baimės gali blokuoti finansų srautus. Avinams svarbu tikėti savimi, dirbti ramiai ir be šurmulio, atlikti savo darbą taip, kad rezultatas tiktų pirmiausia patiems Avinams.  Apsipirkimas savaitės metu bus gana tinkamas, tačiau geriau tai daryti atsargiai.

Jautis

Rugsėjo pabaigoje daugelis Jautis supras, ką jie norėtų pakeisti savo gyvenime. Tai turės įtakos ir finansų sektoriui. Jie gali pagalvoti apie veiklos keitimą, profesinį persikvalifikavimą, nuosavo verslo pradžią ar kitus perspektyvius darbus. Dar per anksti imtis ryžtingų žingsnių: dangaus kūnai šiuo metu gana neramūs.

REKLAMA

Dvyniai

Aktyvi veikla padės Dvyniams išsilaikyti. Negalite išsiversti be išlaidų, bet galite jas panaudoti produktyviai. Ypač svarbu apsidrausti nuo tų išlaidų, kurios atsiranda netikėtai ar netinkamu laiku: iš karto atidėti sumą paskoloms ar sąskaitoms apmokėti, įsigyti papildomų vaistų pirmosios pagalbos vaistinėlės komplektacijai, papildyti maisto atsargas augintiniams. Dvyniams reikia laikytis sąrašo, kad jie nieko nepamirštų.

Vėžys

Savaitė bus darbinga. Jiems teks rengti susitikimus, dalyvauti protų mūšiuose, bendrauti su klientais ir partneriais – žodžiu, jų verslo veikla, sprendžiant iš žvaigždžių padėties, įsibėgėja. Ekspertai pataria daug ilsėtis, kad toks grafikas nesukeltų pervargimo ar nemigos.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Astrologai rekomenduoja Liūtams nešvaistyti pinigų – lėšų jiems prireiks ir gana greitai. Šią savaitę prekyba klostysis puikiai, tačiau svarbių sandorių geriau neplanuoti penktadienį. Palankus metas verslo kelionėms, darbo pokyčiams ar verslo deryboms. Taip pat galite paskolinti pinigų artimiesiems.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovų gyvenimo sritys rugsėjo pabaigoje bus glaudžiai susijusios: karjeros sėkmė priklausys nuo artimųjų palaikymo, fizinė sveikata – nuo ​​savirealizacijos, o galimybės meilės sferoje – nuo ​​finansų. Daugelis Mergelės atstovų norės savo šeimą, draugus ar partnerį pamaloninti staigmenomis. Dovanų galite paieškoti ir iš anksto: greičiausiai Mergelės atstovai ras daiktų su didelėmis nuolaidomis.

Svarstyklės

Mokymasis ir nauja patirtis atvers Svarstyklėms sėkmės duris. Pats metas tobulinti įgūdžius. Tai geras laikas mokymams. Tačiau vanduo po gulinčiu akmeniu neteka, ir Svarstyklėms tai teks įrodyti savo pavyzdžiu. Svarbu pasitikrinti, kam išleidžiami jūsų pinigai: yra tam tikra rizika tapti sukčių auka, todėl verčiau būti atsargiems.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai turėtų pagalvoti apie būsimas atostogas. Mums visiems reikia energijos perkrovimo ir kraštovaizdžio pakeitimo, o jautriems Skorpionams to tiesiog reikia rudens bliuzo metu arba po jo. Laimę galite rasti net ir mažuose neplanuotuose pirkiniuose, tačiau jei leidžia finansai, laikas dalį pinigų įdėti į taupyklę.

gruodžio, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams patariama vengti prastovų darbe. Ypač svarbu tai padaryti savaitės pradžioje, nes dabar labai stipriai keisis finansų globėjo Merkurijaus energija. Šauliui reikia pasistengti, kad pasisektų. Laimei, Visata dažniausiai su jais bendradarbiauja, o šių žmonių pasitikėjimas savimi padės sustiprinti biudžetą ir tapti sėkmingesniais.

Ožiaragis

Neigiamos emocijos gali neigiamai paveikti Ožiaragių finansinę padėtį – net iki energijos skurdo programos paleidimo. Šio ženklo atstovams reikia persvarstyti savo požiūrį į pinigus, ypač jei jie nelieka kišenėse. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas išlaidų straipsniams. Jei kažkas niekur nedingsta ir tempia Ožiaragius žemyn, jiems reikia su tuo susitvarkyti ir greitai.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai rugsėjo 18–24 dienomis greičiausiai norės pakeisti aplinką, o tai pareikalaus tam tikrų finansinių investicijų. Dabar prasideda santykinės ramybės laikotarpis ir net jei kai kurie netikėtumai pareikalaus papildomų išlaidų, galiausiai viskas išeis į naudą. Galite pabandyti sustiprinti savo pozicijas darbe. Nepakenks sutaupyti šiek tiek pinigų ateičiai.

Žuvys

Žvaigždės ir planetos pataria Žuvų atstovams kuo greičiau atsisveikinti su skolomis. Geriau niekam nieko nežadėti ir išsikelti sau įgyvendinamas ir išsprendžiamas užduotis. Daugelio Žuvų atstovų tikslai per šias septynias dienas pradės pildytis, nebent šie žmonės pradės judėti atgal. Rugsėjo 20-ąją nereikėtų pasiduoti pagundoms ir tingėti.

gruodžio, Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].