56 metų Nina Hauck pasisiūlė tapti surogatine motina savo sūnui. Moteris, būdama 56 metų, laukiasi savo sūnaus kūdikio po to, kai jos marti negalėjo išnešioti kūdikio, ir sako, kad negali sulaukti, kada pagimdys anūkę!

REKLAMA

56 m. Nina Hauck pasisiūlė tapti surogatine motina savo 32 m. sūnui Christianui Hauckui ir jo 30 m. žmonai Cambriai po to, kai po trauminio dvynukų gimimo jos marčiai buvo atlikta histerektomija.

Pora šešerius metus stengėsi pastoti, kol IVF (apvaisinimo mėgintuvėlyje) būdu susilaukė dvynukių Veros ir Ayvos, kurioms dabar treji metai, ir dar kitos dvynių poros, vienuolikos mėnesių Disealo ir Lukos. Tačiau jauni tėvai vis dar norėjo šeimos pagausėjimo.

Nina „nujautė“, kad būtent ji turėtų išnešioti kūdikį, ir pasakė Chrisui, kad yra pasirengusi tai dėl jų padaryti.

REKLAMA

Moteris sako: „Niekada nemaniau, kad būdama 56 metų būsiu nėščia arba kad tai įmanoma, bet tai tiesiog nuostabu.

Niekada to neplanavau, bet netrukus po trauminio Cambrios gimdymo pajutau, kad turėčiau išnešioti jų kūdikį. Pasakiau jiems, kad esu pasirengusi tai padaryti, bet maniau, kad esu jau per sena“.

2023 m. balandžio 5 d. gims Ninos anūkė. „Visa tai mums suteikė tikėjimo”, – sakė Nina.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].