Savaitės horoskopas moterims gegužės 22-28 dienoms

Planetų energija padės moterims papildyti energijos atsargas ir pritraukti į savo gyvenimą pokyčius. Savaitės horoskopas suteiks daug naudingų patarimų.

REKLAMA

Šią savaitę planetų ir žvaigždžių elgsenoje globalių ir kardinalių pokyčių nebus. Tai labai gerai, nes praėjusi savaitė buvo kupina įvykių. Per šį laikotarpį Marso galia stabilizuosis ir taps labiau suprantama. Vyriška planeta suteiks moterims valios, motyvacijos ir ambicijų, o tai labai svarbu. Tai itin pozityvi, bet rami ir nuspėjama savaitė.

REKLAMA

Avinas

Sėkmė ir greitas visų norų išsipildymas įmanomas Avino ženklo atstovėms, kurios gali nusiteikti teigiamai. Sėkmė jų gyvenime atsiras savihipnozės pagalba. Jų gyvenimas eis teisingu keliu ir pradės teikti joms malonumą ir džiaugsmą. Svarbiausia prisiminti savo moteriškas pareigas ir vertybes. Avino ženklo moterys galės sutikti gerą vyrą arba užmegzti santykius su išrinktuoju. Šią savaitę gali kilti minčių apie darbo keitimą, naujo pomėgio paieškas. Šiuos planus galite pradėti įgyvendinti jau nuo pirmadienio. Galite išbandyti save naujose srityse.

Jautis

Jaučio ženklo moterys dažnai vadinamos flegmatiškais žmonėmis. Šią savaitę gebėjimas susitelkti ties darbu ir reikalais padės joms tapti produktyvesnėmis. Šios moterys turės galią pakeisti savo dabartį ir ateitį. Nereikia blaškytis tarp darbo ir šeimos. Pati Visata joms atskleis, į ką sutelkti dėmesį. Jei staiga artimiesiems norisi daugiau dėmesio, o darbo užduotys reikalauja skubaus sprendimo, tuomet geriau viską planuoti iš anksto, kad jums būtų lengviau. Būtina skirti bent porą valandų savo pomėgiams, nes tai irgi be galo svarbu.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Oro ženklo moterys galės rasti meilę, jos padarys gerą įspūdį beveik visiems vyrams. Anksčiau jau kalbėjome apie tai, kaip pagal Zodiako ženklą patraukti stipriosios lyties atstovės dėmesį. Laikotarpiu nuo gegužės 22 iki 28 dienos galite eiti į darbo pokalbius, lavinti savo gabumus. Jie padės atverti naujas galimybes. Gali būti, kad šio ženklo damos sulauks pasiūlymo dėl paaukštinimo ar komandiruotės. Sutikti verta tik tuo atveju, jei visiškai pasitikite savo jėgomis.

Vėžys

Dėl Marso aktyvumo gali suaktyvėti žmonės, norintys atimti iš Vėžio ženklo moterų laimę. Turite būti atsargios bendraudamos su pavojingais žmonėmis. Suaktyvėjo Marsas, tad jau šią savaitę šio ženklo atstovių laukia sėkmingos permainos. Galite saugiai pradėti naują verslą, būti aktyvios meilėje. Jau šios savaitės pabaigoje Vėžio ženklo moterys galės pastebėti pirmuosius savo pastangų vaisius. Šeštadienį ir sekmadienį reikėtų praleisti atsipalaiduojant ir leidžiant laiką su šeima bei draugais.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūtės turi pabandyti išmokti žmonių valdymo būdus. Įtaka pašnekovui padės darbe ir meilėje, tačiau nereikėtų tuo naudotis per daug, kad neišgąsdintumėte gero žmogaus. Namų ruošos darbai Liūto ženklo moterų nesusilpnins, o suteiks pasitikėjimo savimi. Gali būti, kad šios moterys norės pabūti vienos ir pailsėti nuo vyrų dėmesio bei bendravimo. Jei darbo mažai, verčiau daugiau laiko skirkite pomėgiui ar užsiimkite dvasinėmis praktikomis. Tada Liūtės galės atsipalaiduoti.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės turėtų būti atsargesnės bendraudamos su kitais, nes dėl Marso gali suaktyvėti ne patys maloniausi žmonės, pavyzdžiui, manipuliatoriai. Norint iš anksto atpažinti tokius žmones, svarbu atsiminti šešis ženklus. Per ateinančias septynias dienas Mergelės ženklo moterys gali susidurti su naujomis galimybėmis, susijusiomis su finansais ir darbu. Galimos netikėtos išlaidos, tačiau jos Mergelei suteiks malonumą. Šios moterys taip pat sėkmingai susidoros su atsakingomis užduotimis darbe.

Svarstyklės

Dailiosios lyties Svarstyklės galės suprasti, ko nori iš gyvenimo. Venera ir Marsas yra priešai, bet ne dabar. Šiuo metu planetos suvienys jėgas, kad šių moterų gyvenimas būtų geresnis ir gražesnis. Jupiterio įtaka sustiprins intuiciją, Marsas padidins Svarstyklių moterų aktyvumą. Šią savaitę turite greitai imtis reikalų, neatidėdami jų į šalį. Per šį laikotarpį atsiras daug naujų galimybių, greičiausiai ir naujų darbo pasiūlymų. Neatsisakykite jų iš karto: galbūt Svarstyklių ženklo moterys pavasarį turėtų užbaigti pokyčiais.

REKLAMA

Skorpionas

Palanki Veneros įtaka apsaugos šio ženklo atstoves nuo asmeninių problemų ir šeimyninių konfliktų, tad niekas netrukdys pasinerti į darbą. Marsas jums pasakys, kaip ir kokius taškus reikia spausti, kad ištrūktumėte iš finansinių problemų tinklo. Labai svarbus dalykas yra sveikata. Skorpiono ženklo moterys turi pasirūpinti savo gerove, kad sustiprintų biolauką. Geriausias būdas – pereiti prie sveikos mitybos. Gali būti, kad Skorpiono ženklo atstovės sugebės generuoti idėjas, kaip susirasti papildomą pajamų šaltinį. Galite kreiptis pagalbos į draugus.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šio Ugnies ženklo atstovėms derėtų galvoti ne apie problemas, o apie būdus, kaip jų atsikratyti. Nereikia bijoti pasidalinti savo patirtimi su vyru ir artimaisiais. Laimė ir sėkmė yra šalia. Jūs neturėtumėte jų bijoti. Šaulio ženklo moterys įgis galingiausią Marso apsaugą, todėl dabar pats tinkamiausias metas užbaigti darbus ir pradėti naujus. Neabejotinai šio ženklo atstovės turės progų įgyvendinti savo planus. Pirmieji žingsniai turėtų būti žengti šios savaitės pradžioje.

Ožiaragis

Šio ženklo moterų nuotaika ir savijauta gerokai pagerės, todėl paskutines pavasario dienas astrologai pataria praleisti ne tik darbe, bet ir šalia artimųjų, gamtoje. Aktyvus poilsis padės atkurti energiją po sunkaus darbo ir su nauja jėga įžengti į vasaros sezoną. Gali būti, kad Ožiaragiams pavyks sulaukti viliojančio darbo pasiūlymo. Tai puiki galimybė padidinti pajamas.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo moterims šią savaitę gali tekti šiek tiek padirbėti, tačiau net ir nedidelio rūpesčių pagausėjimo gali pakakti, kad pradėtumėte jaustis pavargusios ir apatiškos. Veiksminga meditacija ir bendravimas su maloniais žmonėmis padės atsikratyti tokios būsenos. Vienišoms Vandenio ženklo moterims ateinanti savaitė gali būti lemtinga. Planetų įtaka suteiks joms galimybę susitikti su svajonių vyru. Šio ženklo atstovės, turinčios šeimą, turėtų atkreipti dėmesį į savo mylimąjį.

Žuvys

Žuvų ženklo moterys turėtų naudoti amuletus nuo pavydžių žmonių, nes šią savaitę joms seksis įvairiose srityse. Tai gali nepatikti jų priešams. Dėl šios priežasties nuo gegužės 22 iki 28 dienos geriau nebūkite atviros su kitais, kitaip pokalbio metu galite atskleisti savo planus. Žuvys sugebės atkurti dvasios ramybę ir pritraukti teigiamų pokyčių į gyvenimą. Galimos spontaniškos pažintys su įdomiais žmonėmis.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].