Savaitės horoskopas gegužės 22-28 dienoms

Gegužė eina į pabaigą. Astrologai papasakojo, kokia bus ši savaitė kiekvienam Zodiako ženklui. Savaitės horoskopas padės šį sezoną užbaigti teigiamai.

REKLAMA

Paskutinė pilna šio mėnesio savaitė žada būti teigiama, bet rami. Tai puikus derinys, kuris turėtų palikti labai gerą įspūdį ir sukurti tinkamą nuotaiką vasarai. Mums padės Venera, Marsas ir Merkurijus. Didelis šios savaitės pliusas – astrologinių įvykių nebuvimas. Dėl šios priežasties viskas bus nuspėjama ir suprantama. Sėkmė žada ateiti į kiekvieno ženklo gyvenimą, tačiau jei norite ją pritraukti greičiau, pasinaudokite universaliais astrologų patarimais.

sukti

REKLAMA

Avinas

Avinas turi judėti į priekį, o tai jiems sekasi geriausiai. Jų sąmonė atsikratys baimių, nevilties ir sielvarto dėl praeities. Tai bus laikas, suteikiantis jiems laisvės, meilės ir valios. Kai kurie Avinai geriau atsimena Visatos ženklus. Bet kokias konfrontacijas su kitais žmonėmis geriausia atidėti. Reikia mėgautis maloniu bendravimu. Tai gerumo ir meilės metas.

Jautis

Jautis gali drąsiai leistis į tolimas keliones, atostogauti, atsiduoti bet kokiems buities darbams. Pagrindinis žodis yra „gali“, nes tai yra laisvės metas. Jautis gali daryti tai, ką nori, todėl pagrindinė jų sėkmės taisyklė – daryti malonius ir svarbius dalykus. Artimiausiu metu vargu ar bus toks palankus laikotarpis naujų pomėgių paieškoms ir malonių emocijų pasisekimui. Visata gali atsiųsti Jaučiui keletą išbandymų, nepaisant teigiamo planetų išsidėstymo. Tam yra bent keturios svarios priežastys.

REKLAMA

Dvyniai

Šie žmonės galės suprasti, kas jiems svarbiausia šiame gyvenime, o kas – tik antraeiliai dalykai. Šio Oro ženklo atstovai turėtų atsiminti, kad abipusės pretenzijos ir priešiškumas sunaikina laimę, ypač tokiu šviesiu ir maloniu metu kaip dabar. Laikas pamiršti praeities nuoskaudas. Jei Dvyniai nori, kad meilė grįžtų į jų gyvenimą, tebūnie.

Vėžys

Norėdami pasiekti laimę, Vėžiai turi priimti tik sąmoningus sprendimus. Geriausia išeitis iš bet kokios sudėtingos situacijos – tiesiog atsisėsti ir pagalvoti. Atėjo laikas įgyti vieną naudingą įgūdį, kuris pagerins Vėžių gyvenimą, tai gebėjimas įsiklausyti į save. Klaida, kurios nederėtų daryti gegužės pabaigoje – laiko skirti tik vienai sričiai. Tai universalus laikotarpis, kai žvaigždės ir planetos padės Vėžiams tapti laimingesniems ir sėkmingesniems tiek meilėje, tiek darbe. Taip pat turite skirti šiek tiek laiko savo sveikatai gerinti.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Reikia išmokti žvelgti į pasaulio grožį ir bendrauti, mokytis naujų dalykų, siekti kažko nežinomo. Nepaisant palankaus laiko, kils sunkumų, tačiau Liūtai su jais susidoros be problemų ir kliūčių. Visata taip pat padės šio Ugnies ženklo žmonėms išspręsti karmines užduotis. Užuominų gausite iš visų įmanomų šaltinių, tačiau intuicija bus svarbiausia. Liūtai gali drąsiai pasikliauti šeštuoju pojūčiu.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai šiuo laikotarpiu bus itin produktyvūs, tačiau pažeidžiami. Šią savaitę nereikia skaityti naujienų, kad neužgožtumėte teigiamo požiūrio. Mergelės atstovai gali drąsiai įgyvendinti savo planus, vadovaudamiesi savo ambicijomis. Jie gali paaukoti principus, kad padarytų kokį nors gerą darbą. Už tai Visata suteiks jiems daug sėkmės – jei ne dabar, tai artimiausioje ateityje. Būtina išlaikyti drausmę, kad darbo vaisiai būtų saldesni.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovams reikia saugoti savo aurą nuo negatyvo, nes šią palankią savaitę aktyvesni gali tapti ne tik malonūs, bet ir toksiški žmonės. Tai vienintelis įspėjimas šio ženklo atstovams. Per šias septynias dienas galite tikėtis malonių staigmenų iš Visatos. Taip pat rekomenduojama sutelkti dėmesį į užduotis, kurias reikia skubiai užbaigti.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono intuicija per šias septynias dienas bus neįtikėtinai galinga. Tai padės jiems ne tik suprasti, kuria kryptimi reikia judėti gyvenime, bet ir atkreipti dėmesį į nemalonius žmones. Šio ženklo atstovai šiuo metu bus itin įžvalgūs. Jie galės suprasti, kas yra potencialus išdavikas ir pavydus žmogus, o kuo galima visiškai pasitikėti. Net ir dabar nėra tokio dalyko kaip per didelis atsargumas.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliai, norėdami pasiekti sėkmės ir laimės, turi išmokti atpažinti likimo ženklus. Šią savaitę jų gali būti daug. Šiuo atžvilgiu jiems reikės daugiau atidumo ir gebėjimo pastebėti subtilias detales. Darbe galite drąsiai pradėti kurti iš esmės naujas idėjas. Marsas suteiks šiems žmonėms atkaklumo, o Merkurijus sustiprins tikėjimą jų intelektu. Galite ir galvoti apie perspektyvas, ir sutelkti dėmesį į einamuosius reikalus, bet jokiu būdu nesigailėkite praeities.

Ožiaragis

Ožiaragiai galės be vargo atsikratyti blogų prisiminimų ir nukreipti energiją į teigiamą pusę. Venera ir Jupiteris jiems padės tai padaryti. Šių žmonių gyvenimas jau keičiasi, nors jie to gali ir nepastebėti. Žvaigždės neišbandys jų jėgų, o atvirkščiai – palengvins tikslų siekimą ir problemų sprendimą. Tai reiškia, kad turite būti atsargesni, nes daugybė pergalių gali sukelti pernelyg didelę aroganciją. Reikia stengtis objektyviai įvertinti savo galimybes ir neskubėti priimti gyvenimą keičiančių sprendimų.

REKLAMA

Vandenis

Labai tikėtina, kad Vandeniai pagerins kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Dabar jiems svarbiausia atsikratyti pagrindinių gyvybinės energijos vagių. Anksčiau kalbėjome apie tai, kas kiekvieną dieną atima mūsų jėgas. Laikas yra pats vertingiausias išteklius. Savaitės pabaigoje galite atsikratyti šiukšlių ir nereikalingų daiktų. Šią savaitę bus daug įkvėpimo ir kūrybiškumo, kuris kartais labai vargina.

Žuvys

Pirmoji ir svarbiausia Žuvų atstovų sėkmės taisyklė – apeiti įkyrią kitų nuomonę. Astrologai nerekomenduoja kreipti dėmesį į neprašytus draugų ir artimųjų patarimus. Taip pat verta vengti bendravimo su neigiamų Zodiako ženklų atstovais. Jie gali būti naudingi ir net malonūs, tačiau šią savaitę geriau nerizikuoti, nes tokie žmonės savo klastingomis pastabomis lengvai atims iš Žuvų atstovų pasitikėjimą.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].