Pavelo Globos savaitės horoskopas gegužės 22-28 dienoms

Savaitės horoskopas – ištikimas pagalbininkas kiekvienam žmogui, kuriam rūpi jo ateitis. Jis padės sužinoti, kas jūsų laukia per ateinančias septynias dienas. Atėjo laikas išsiaiškinti, kaip žvaigždės ir planetos paveiks kiekvieną Zodiako ženklą pavasario pabaigoje.

REKLAMA

Ekspertai papildė žinomo astrologo patarimus. Šiuo metu mes neturime bijoti pokyčių. Tai tikra galimybė kiekvienam iš mūsų pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Nereikia bijoti – svarbu veikti ir judėti svajonės link. Tai yra pagrindinė taisyklė norint pasiekti savo tikslus.

sukti

REKLAMA

Avinas

Visos šios savaitės dienos Avinui bus itin sėkmingos. Sunku pasakyti, kuo tiksliai gali pasisekti šio ženklo atstovams, tačiau galime drąsiai teigti, kad jų galimybės bus beveik neribotos. Pravers fizinis aktyvumas, kaip ir intelektinis darbas. Reikia visa tai derinti ir būti pasiruošusiems naujiems įvykiams. Beje, Avino gyvenime gali atsirasti neigiamų asmenybių arba suaktyvės esami priešai. Šiuo atžvilgiu svarbu atsiminti, kaip blokuoti neigiamą nemalonių žmonių energiją.

Jautis

Jaučiams reikia pasirinkti savo kelią ir neskubėti. Meilėje jiems padės noras viską daryti kartu su antrąja puse. Darbe jums nereikia išradinėti dviračio iš naujo – svarbu naudoti patikrintus metodus. Taip pat nėra nieko gėdingo prašyti draugų, kolegų pagalbos. Artimųjų patarimai gali atverti akis. Ambicingas Jautis turėtų prisiminti svarbiausią šalutinį sėkmės gyvenime poveikį – pavydžių žmonių pasirodymą. Geriau prisiminti būdus, kaip apsisaugoti nuo neigiamos energijos.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai šią savaitę sugebės greitai išspręsti visas svarbiausias problemas, kurios anksčiau nedavė ramybės. Greitas būrimas sprendžiant problemas padės suprasti, kokiu būdu jas geriausia spręsti. Astrologai pataria stebėti savo sveikatą ir tinkamai maitintis, kad išlaikytumėte gerą nuotaiką ir produktyvumą. Dvynių energijos stiprumas bus labai didelis. Visą savaitę geriau viską daryti nuosekliai. Geriausias ginklas kovoje už draugystę ir meilę yra kuklumas.

Vėžys

Vėžiai gali sutelkti dėmesį į save ir savo asmenines problemas. Darbe ir finansiniuose reikaluose situacija pasikeis į gerąją pusę. Dabar negalite sėdėti be darbo, bet ir neturėtumėte rodyti per daug iniciatyvos. Vėžiai turi prisiminti savo gyvenimo principus ir nepamesti svajonių. Didžiausias aktyvumas numatomas savaitės pradžioje. Drąsos reikia dabar, nes svarbu judėti į priekį. Ši savaitė iš dalies gali būti žvaigždžių ir planetų jėgos išbandymo metas. Be galo svarbu skirti šiek tiek laiko tiems, kuriuos Vėžiai tikrai myli.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtai turėtų pasinaudoti galingais talismanais, kad sumažintų stresą ir nerimą, nes šią savaitę vyks daug įvairių įvykių. Šie žmonės galės maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Nepaprastai svarbu būti ištikimiems savo principams ir nebijoti žvelgti į ateitį. Darbe bet kokie nauji įsipareigojimai bus naudingi, ypač jei visa kita jau buvo išspręsta. Naudinga bus ir sielos draugo paieška. Nereikia abejoti savo grožiu ir patrauklumu. Liūtai šiuo metu eina teisingu keliu.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovų gyvenime įvyks daug maloniausių įvykių. Ši savaitė itin teigiama šio ženklo žmonėms. Mergelės atstovai yra diplomatai, tačiau per šias septynias dienas jų gabumai šioje srityje paaštrės. Jiems pavyks susirasti naują draugystę, meilę, įveikti vienatvę. Taip pat galite laimėti laimingą bilietą finansų sektoriuje. Bus labai svarbu laikytis septynių gyvenimo taisyklių, kurios padės išlikti išmintingiems, dėmesingiems ir valdyti savo gyvenimą bet kurioje situacijoje.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai turėtų naudoti aštuonis Zen principus, kad pakeistų gyvenimą. Jie pasieks norimą rezultatą darbe. Savaitės pabaigoje galite pakeisti situaciją kur nors išvažiavę iš miesto, bet neprivalote. Galite sėdėti namuose su įdomia knyga arba žiūrėti filmą, serialą, pabūti su šeima. Pageidautina, kad šeštadienis ir sekmadienis praeitų taip, kaip nori Svarstyklės. Darbo dienomis geriau elgtis kuo kūrybiškiau. Tai padės padaryti įspūdį kitiems ir pasiekti sėkmę.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai gali ir netgi turi daugiau judėti. Taip pat svarbu įsiklausyti į savo širdies balsą. Jėgų bus daug, todėl daugelis Skorpionų iki savaitgalio spės užbaigti svarbius projektus ir reikalus. Geriausias būdas susidoroti su galimomis bėdomis – šypsotis. Anksčiau kalbėjome apie tai, kodėl žmogui naudinga šypsotis net tada, kai jam liūdna. Šią savaitę Skorpiono biolaukas bus stiprinamas kiekvieną dieną, tad šis laikotarpis bus palankus sunkiam darbui. Šio ženklo žmonės galės pasisemti įkvėpimo.

gruodžio, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Astrologai pastebi, kad Šaulio gyvenime gali atsirasti itin svarbus žmogus, kuris pakeis jų likimą. Deja, nebus lengva suprasti, kas tas žmogus. Pirmas ir svarbiausias astrologų patarimas šiuo metu šio ženklo žmonėms – nedalinkite pažadų, kurių neištesėsite. Geriau nuoširdžiai pripažinti nesėkmę ar nenorą ką nors daryti. Nebijokite neigiamų įvykių, nes dabar Šaulys galės lengvai panaudoti savo neigiamą energiją savo naudai.

Ožiaragis

Ožiaragiai galės įgyvendinti savo giliausius troškimus, taip pat pasiekti sėkmės darbe. Tai itin geras metas aplinkos pokyčiams, naujų pomėgių ir pažinčių paieškoms. Daugelis šio ženklo žmonių galės pagerinti savo sveikatą, įgyti tikėjimą geriausiu, tapti geriausia savo versija. Pirmadienis jums bus pati produktyviausia ir pozityviausia diena, kai bet kuriam žmogui bus lengviau padaryti gerą įspūdį. Svarbu realizuoti visą savo potencialą visose gyvenimo srityse. Tai padaryti Ožiaragiams padės gebėjimas veikti kūrybiškai.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai galės be problemų pritraukti į savo gyvenimą tai, ko nori. Norėdami tai padaryti, jie turėtų būti kuo aktyvesni. Šią savaitę Vandeniai ypatingą dėmesį turėtų skirti gerai savijautai ir maistui. Svarbu į dietą neįtraukti saldumynų ir kepto maisto. Šio ženklo žmonėms geriau vengti savanaudiškumo. Reikia duoti daugiau nei imti, taip pat dažniau įtikti kiekvienam, kurį mylite visa širdimi. Meilė darbui taip pat labai pravers.

Žuvys

Žuvų atstovai galės išsiaiškinti trumpiausią kelią į asmeninę laimę. Tai bus laikas, kai jie galės suvokti, ko nori iš gyvenimo. Savaitė bus stebėtinai palanki, nes žvaigždės yra idealioje padėtyje. Geriau laisvalaikiu dažniau ir ilgiau pabūti su artimaisiais. Tai geras laikas kelionėms, meilės paieškoms. Darbe pasiseks tiems Žuvų atstovams, kurie gali mąstyti kūrybiškai. Gali kilti labai svarbių minčių ir idėjų, kurios nuves į sėkmę.

gruodžio, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].