Meilės horoskopas gegužės 22-28 dienoms

Visapusiškai laimei žmogui reikia meilės jausmo, supratimo, kad jis kažkam neabejingas. Štai kodėl meilė yra viena iš svarbiausių gyvenimo sričių. Meilės horoskopas padės pritraukti sėkmę.

REKLAMA

Meilė yra nepaaiškinamas jausmas. Kai žmogus yra įsimylėjęs, jį apima emocijos, dėl kurių kartais pamiršta apie viską pasaulyje. Atsižvelgdami į neįtikėtinai palankias planetų padėtis šią savaitę, tikrai turėtumėte būti atsargūs meilės paieškos procese, nes galite padaryti klaidą pasirinkę sau netinkamą žmogų. Kad taip nenutiktų, atsiminkite idealaus sielos draugo požymius.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Avinas

Norėdami pritraukti meilę, Avinai turėtų pasikliauti ne tik savo jėgomis, bet ir draugų bei artimųjų pagalba. Jų patarimai ir reali pagalba padės šio ženklo atstovams įgyti pasitikėjimo ir nebijoti žengti pirmojo žingsnio meilėje. Dabar geriau nedaryti skubotų sprendimų ir būti budriems. Meilė gali ateiti iš bet kur. Norint pagreitinti procesą, verta pabandyti išvalyti karmą. Norėdami tai padaryti, galite naudoti tris metodus.

Jautis

Gali būti, kad Jautis nuo gegužės 22 iki gegužės 28 dienos turės priimti daug svarbių sprendimų. Jei norite pagerinti savo asmeninį gyvenimą, teks palikti savo komforto zoną. Būdami tarp keturių sienų, Jaučiai negalės rasti to, ko ieško, ir net sustiprėjusi Venera Vėžyje jiems nepadės. Šiuo tikrai magišku laikotarpiu naujos pažintys ir pasimatymai gali būti itin malonūs ir produktyvūs.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę pavyks įveikti neviltį ir apatiją, o tai atvers jiems naujas duris darbe, taip pat meilėje – svarbiausioje pavasario gyvenimo srityje. Nepaisant Marso ir Merkurijaus palaikymo, Dvyniai neturėtų tikėtis spontaniškų pokyčių asmeniniame gyvenime. Jūs turite kontroliuoti šią sritį. Šią savaitę astrologai rekomenduoja galvoti apie ateitį, o ne apie praeitį. Prieš pradėdami santykius šio Zodiako ženklo žmonės turėtų susidėlioti prioritetus ir suprasti, kas jiems iš tiesų svarbu.

Vėžys

Jei dabar Vėžiai siekia karjeros augimo, tuomet naujo žmogaus į savo gyvenimą geriau neįsileisti. Negaiškite laiko dalykams, kurių jums nereikia. Jei norite susirasti meilę, į savo gyvenimą turėsite pritraukti teigiamų minčių. Žmones kaip magnetas trauks tie, iš kurių sklinda gėrio, šviesos ir meilės aura. Svarbu nepamiršti artimųjų ir tėvų. Dėl sustiprėjusios planetų energijos Vėžiai galės pajusti galingą jėgų antplūdį, kuris padės teikti paramą artimiesiems.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūto energijos ištekliai bus dideli. Jie galės pasiekti sėkmę darbe ir skirti laiko mylimam žmogui nesirinkdami vieno dalyko. Vienišiems Liūtams labai pasiseks užmegzti naujų pažinčių, todėl geriau nepamiršti septynių auksinių meilės traukos taisyklių. Marsas ženkliai padidins šių žmonių patrauklumą, o tai reiškia, kad bet kokie pasimatymai ir pažintys bus efektyvesni.

REKLAMA

Mergelė

Ginčai su antrąja puse Mergelės atstovams išsispręs stebėtinai lengvai ir greitai. Ieškodami laimės meilėje, vieniši šio ženklo žmonės turės laiko, net jei bus daug darbo. Naujoms pažintims tai pats sėkmingiausias laikotarpis dėl teigiamos Veneros ir Merkurijaus įtakos. Bendraujant geriau parodyti teigiamas charakterio savybes. Pavyzdžiui, Mergelės atstovai yra geri klausytojai, dėmesingi ir rūpestingi. Romantiškai bendraujant reikėtų vengti perdėto rimtumo. Norint padidinti sėkmę meilės reikaluose, verta naudoti specialius namų talismanus.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovams svarbu atsiminti traukos dėsnį. Marso įtaka leis jiems labiau pasitikėti savimi, ko jiems kartais labai trūksta. Jei Svarstyklėms trūksta naujų pojūčių, galite tikėtis, kad juos rasite. Svarstyklių atstovams nebūdingas pavydas, tačiau šią savaitę jie atsikratys net jo užuomazgų. Atsižvelgiant į tai, jie galės labai sustiprinti dabartinius santykius. Sustiprėjusi Venera padės įveikti neigiamas mintis ir emocijas.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai per šias septynias dienas gali saugiai pakeisti savo įvaizdį. Tai turės teigiamos įtakos jų charizmai ir žavesiui, pasitikėjimui. Visi, kurie turi santykius, pagaliau galės juos perkelti į naują lygį. Taip pat daugelis Skorpionų sugebės pasiekti stabilumą santykiuose. Laikas daugiau laiko skirti savo mylimam žmogui. Galite pabandyti nustebinti partnerį malonia staigmena. Tai romantikos, flirto, jausmų apraiškos metas.

gruodžio, Meilės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Visi Šauliai, priskiriami kūrybingiems žmonėms, gali pabandyti surengti neįprastą pasimatymą. Nestandartinę dovaną partneriui gali įteikti kiekvienas, kuris turi santykius. Jausmų pasireiškimas šiuo metu yra svarbus meilės sėkmės elementas. Kartais net paprasta frazė „Tu man patinki“ gali pažadinti žmoguje teigiamas emocijas, todėl nereikėtų gailėti komplimentų, ypač santykių pradžioje. Naudingi ritualai padės Šauliui laimėti kito žmogaus simpatijas.

Ožiaragis

Pagal horoskopą, pagrindinis Ožiaragių uždavinys yra asmeninės harmonijos siekimas. Deja, to negalima padaryti be harmonijos santykiuose. Laimei, Venera padidins Ožiaragio empatiją, kuri gali būti puiki pagalba ieškant meilės laimės. Planetos padės šio ženklo žmonėms įveikti rimtus nesutarimus su savo sielos draugu. Dabar geriau būti mažiau reikliam savo mylimam žmogui. Svarbu stengtis priimti savo partnerį tokį, koks jis yra.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai šią savaitę turės realią galimybę pakeisti esamus santykius, sumažinti naujų skandalų ir kivirčų šeimoje tikimybę. Norėdami tai padaryti, jie turi įjungti savo gebėjimą jausti žmones. Taip pat svarbu turėti norą pagerinti kitų gyvenimą. Padidės Vandenių pasitikėjimas, o tai padės susirasti savo sielos draugą ir padaryti puikų pirmąjį įspūdį. Svarbiausia, kad bendraujant su priešinga lytimi pasitikėjimas nebūtų suvokiamas kaip arogancija. Tai puikus laikas pirmam pasimatymui.

Žuvys

Iš visų Zodiako ženklų Žuvų atstovai šią savaitę dažniausiai sieks stabilumo asmeniniame gyvenime ir tai pagirtina. Nuotaika bus gera, todėl ja būtina dalintis su kitais žmonėmis. Svarbiausia vengti bendravimo su energetiniais vampyrais. Planetos padės Žuvų atstovams priimti apgalvotus ir teisingus meilės sprendimus. Tai laikas, kai šio ženklo atstovai galės pasiekti naują dvasinio tobulėjimo lygį, kuris patiks daugeliui priešingos lyties atstovų.

gruodžio, Meilės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].