Savaitės horoskopas gegužės 15-21 dienoms

Tai labai palankus metas. Savaitės horoskopas atskleis, kas laukia šią savaitę, kodėl būsime kupini jėgų ir sėkmės bei parodys, kuria kryptimi nukreipti energiją.

REKLAMA

Ateina laikas, kai reikia išeiti iš komforto zonos ir veikti, nes nuo pirmadienio Merkurijus nebebus retrogradinis, antradienį, gegužės 16 d., Jupiteris sustiprės, o savaitės pabaigoje prie teigiamų planetų prisijungs ir Marsas. Tai labai palankus metas. Pabandykite kovoti su tingumu bet kokiomis priemonėmis. Imkitės veiksmų ir būkite aktyvūs.

liepos

REKLAMA

Avinas

Avinas turi vengti nerimo, daryti daugiau mėgstamų dalykų ir dirbti. Svarbu išlikti ramiems bet kurioje gyvenimo situacijoje. Tai metas, kai galima ir net reikia priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Arba Avinas imsis veiksmų ir įveiks savo baimes, arba turės likti nuošalyje. Nieko kito nepadarysite, nes planetos taip išsidėsčiusios. Tai laikas, kupinas įvairiausių galimybių. Avinui reikia tikslingumo ir noro keisti savo gyvenimą. Žvaigždės tikrai norės jiems padėti.

Jautis

Jautis savaitės pradžioje pirmiausia turėtų pasistengti sukurti palankią atmosferą namuose. Tai padaryti jiems padės penkios naudingos taisyklės. Labai svarbu paruošti save ir savo namus Merkurijaus ir Jupiterio stiprėjimui. Savaitės pabaigoje Jaučiai gali tikėtis labai gero savaitgalio. Būkite drąsesni, tai naudinga naujai pradžiai, romantiškiems pasimatymams. Galite priimti svarbius sprendimus, spręsti sudėtingas problemas darbe. Taip pat šią savaitę galėsite užsiimti mokymais, įgyti naujų žinių ir jas išbandyti praktiškai.

REKLAMA

Dvyniai

Nepaisant teigiamos žvaigždžių energijos, Dvyniai savo kelyje vis dar gali sutikti nemalonių žmonių, tačiau dėl Merkurijaus ir Veneros šio ženklo atstovų energija greitai atsigaus. Svarbiausia ilgai neužsibūti šalia nemalonių žmonių. Prieš pradedant bendrauti su nauju žmogumi, geriau pirmiausia atidžiau pažvelgti į žmogų, kad suprastumėte jo energiją ir psichologiją. Darbe Dvyniams labai pasiseks, o tai visai gerai, nes dirbdami jie nekreips dėmesio į problemas.

Vėžys

Tikrai daugelis žinote, kad televizija kenkia žmogaus energijai. Šią savaitę Vėžiams reikia mažiau jų žiūrėti, geriau skaitykite naujienas socialiniuose tinkluose. Astrologai pataria būti aktyvesniems visose srityse ir dirbti su savimi, kad atsikratytumėte neigiamų įpročių ir emocijų. Žvaigždės ir planetos padės Vėžiui tapti geriausia savo versija ir pirmosiomis savaitės dienomis pasiekti puikių rezultatų. Pasitikėjimas liesis per kraštus, atsiras meilė gyvenimui. Kitų poelgiai Vėžiams atrodys neracionalūs, tačiau tai nėra iliuzija – žmonės tikrai gali pasielgti nenuspėjamai.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Yra daug priežasčių, kodėl nesėkmės gali persekioti. Liūtai šią savaitę galės suprasti, kokios yra jų pačių nesėkmių meilėje ir darbe priežastys. Nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos šiems žmonėms žvaigždės padės atsikratyti pertekliaus, vidinių problemų ir žalingų įpročių. Vidinis darbas bus svarbiausias. Jei norite pakeisti jus supantį pasaulį, turite pradėti nuo savęs. Priešingu atveju tiesiog nėra jokio kito būdo. Darbe naudinga bendradarbiauti. Nepriklausomybė yra labai gerai, bet Liūtams dabar reikia išsaugoti savo jėgas ir priimti bet kokią paramą iš išorės.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai, deja, gali susidurti su praeities klaidų aidais. Tai bene vienintelis šios savaitės minusas. Jiems nereikia paskęsti mintyse apie praeitį, kitaip tai atims iš šių žmonių ambicijas, motyvaciją. Kita vertus, bus reikšmingų pranašumų dėl Merkurijaus ir kitų planetų poveikio. Pavyzdžiui, ten, kur šio ženklo atstovai bus priversti paklusti taisyklėms, gresia suirutė, Mergelės atstovai galės sau leisti rinktis, pažeisdami nusistovėjusias tradicijas. Visata atvers naujas duris, padės įveikti žalingus įpročius ir tapti sėkmingesniems.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos galės pasiekti sėkmę beveik bet kurioje srityje. Specialios praktikos ir ritualai padės pagreitinti šį procesą. Pirmas ir svarbiausias šių žmonių žingsnis – atsikratyti visko, kas jų galvose sėja abejones ir baimes. Antras žingsnis: išmokite pakeisti situaciją per trumpiausią įmanomą laiką. Tai jau pravers Svarstyklių energijai. Faktas yra tas, kad savaitė gali būti nepaprastai dinamiška ir gerąja prasme varginti. Turėsite sunkiai dirbti, tačiau už tai gausite dividendus.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai galės sustiprinti savo energiją. Tai padaryti jiems padės Venera, Merkurijus, o savaitės pabaigoje ir Marsas. Šią savaitę Skorpionai taps tokie stiprūs ir pasitikintys savo jėgomis, kad tai turės teigiamos įtakos visoms gyvenimo sritims, ypač bendravimui su žmonėmis. Gali būti, kad horizonte pasirodys gudrūs žmonės, kurie norės ką nors gauti iš Skorpionų, nieko jiems neduodami mainais. Su tokiomis asmenybėmis geriau neturėti nieko bendra, taip pat ir pačiam nieko panašaus nerodyti. Svarbu gerumą grąžinti gerumu.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Labai tikėtina, kad Šauliai sugebės peržengti galimų galimybių ribas – jie išmoks ko nors svarbaus, pasieks neįtikėtiną sėkmę. Svarbu atsiminti, kad tai ne magija, o žodžių ir darbų galia. Deja, Šauliai negali rasti nieko naujo savo gyvenime, jei neatsikratys sugedusių daiktų. Savaitės pradžioje išmeskite ne tik šiukšles, bet ir žalingus įpročius. Svarbu kuo anksčiau pradėti atnaujinti save ir savo namus, kad prasidėtų malonios vidinės metamorfozės. Šauliai gali lengvai prisitaikyti prie bet kokių naujų sąlygų.

Ožiaragis

Kiekvienas iš mūsų turi savo jėgų šaltinį, tačiau Ožiaragiai jų turės kur kas daugiau šią savaitę. Šio ženklo žmonės galės pasipildyti energija tiesiogine to žodžio prasme – iš gerų žmonių, iš pozityvių vietų ir malonios veiklos. Nepaisant to, geriau viską daryti „lėtai, bet užtikrintai“. Skubėjimas gali būti nelabai naudingas, nes dabar svarbu protingai įvertinti situaciją. Šią savaitę gimsta pirmieji daigai ir būsimos sėkmės užuomazgos. Svarbu kruopščiai planuoti dalykus ir viską apgalvoti iki smulkmenų. Ožiaragiai žino, kaip tai padaryti geriau nei bet kas.

REKLAMA

Vandenis

Kad Vandenis į savo gyvenimą pritrauktų meilę, sėkmę ir klestėjimą, svarbu pradėti vadovautis fengšui patarimais, taip pat įsiklausyti į intuiciją. Merkurijus nukreips šiuos žmones teisingu keliu, suteikdamas užuominų į jų pasąmonę. Belieka tikėti, kad viskas susitvarkys, kad jau būtume pusiaukelėje link puoselėjamo gyvenimo tikslo. Vandeniai darys tikrus stebuklus, demonstruodami padidėjusį produktyvumo lygį, žavesį. Dabar jūs negalite apaugti spygliais, kaip ežiukas. Reikia atsiverti žmonėms, taip pat viskam, kas nauja, išmokus priimti jus supančią tikrovę.

Žuvys

Astrologai rekomenduoja Žuvų atstovams susitelkti į darbą ir verslą. Deja, šią savaitę koncentracija gali susilpnėti. Veiksmingi metodai padės susikaupti. Pirmadienį viskas prasidės palankia nata. Žuvų atstovai pajus žvalumo antplūdį ir norą veikti. Galite saugiai leistis į tolimas keliones, ieškoti naujų pomėgių, susitikti su žmonėmis. Turite atverti savo širdį ir sielą viskam, kas nauja. Šių žmonių žavesys ir tvirtumas gerokai išaugs.

gruodžio, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].