Savaitės horoskopas moterims gegužės 15-21 dienoms

Trečioji gegužės mėnesio savaitė dailiosios lyties atstovėms paruošė daug malonių staigmenų. Savaitės horoskopas atskleis, kokių pokyčių galima tikėtis nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos. Taip pat sužinosite, kaip išvengti bėdų.

REKLAMA

Šią savaitę mūsų laukia keturios stiprios energijos dienos iš karto, tai tiesiog neįtikėtina. Gegužės 21-oji bus pats palankiausias mėnesio sekmadienis dėl teigiamo aspekto tarp Marso ir Plutono. Visi šios savaitės įvykiai turės teigiamą poveikį žmonėms, tačiau nepamirškite Veneros stiprėjimo. Ši planeta prieš savaitę taip pat užėmė itin teigiamą padėtį.

REKLAMA

Avinas

Avino ženklo atstovės – „ugningos“ moterys, todėl savaitės pabaiga joms bus pati maloniausia. Šio ženklo atstovėms pavyks rasti savo likimą. Norint tai padaryti, joms prireiks trijų dvasinių technikų pagalbos, lašelio tikėjimo savimi ir optimizmo. Atsiras noras tapti geresne, o impulsyvumas nublanks į antrą planą. Avino ženklo moteryse nuo pirmadienio atsibus pergalės troškimas ir ambicijos. Šią nuotaiką palaikys ir Marsas. Avino ženklo moterims svarbiausia neskubėti ir priimti pagrįstus sprendimus, nes dabar gali būti sprendžiamas jų tolesnis likimas.

Jautis

Jaučio ženklo moterims labai pasiseks bandant pagerinti savo gyvenimą. Astrologai pataria laikytis šešių laimingo gyvenimo taisyklių, taip pat neklausyti kitų žmonių nepageidaujamų patarimų šia tema. Laikotarpiu nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos šio ženklo atstovės galės laisvai rinktis tobulėjimo kelią, taip pat ir vyrą. Galite saugiai užsiimti mėgstamais pomėgiais ir smagiai leisti laiką. Ateinanti savaitė ideali aktyviam bet kokio pobūdžio darbui, taip pat dalykiniam bendravimui. Jaučio ženklo moterys sugebės įveikti konfliktus.

REKLAMA

Dvyniai

Šio ženklo damos gali pradėti naujus darbus nuo pat pirmadienio ryto. Tai neformalaus bendravimo, atsipalaidavimo savaitė. Žvaigždės padės šioms moterims atsikratyti žalingų įpročių. Astrologai rekomenduoja Dvynių ženklo moterims imtis iniciatyvos ir būti aktyvioms meilėje. Ši savaitė tinkama ir gyvenimo atnaujinimui bei saviugdai. Žvaigždės rodo, kad dabar galite drąsiai priimti rimtus sprendimus, ieškoti naujo darbo. Prisitaikymas prie naujų sąlygų bus sklandus.

Vėžys

Šio Vandens ženklo moterims sėkmė bus suteikta, jei jos greitai išsiaiškins savo tikslus ir norus. Penki patikrinti metodai ir rekomendacijos padės joms pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Net ir šią savaitę galite įsiklausyti į artimiausių žmonių patarimus. Šio ženklo moterims jie linkės tik gero. Vėžio ženklo moterų laukia itin produktyvi savaitė, tačiau tik tuo atveju, jei jos nesėdės vietoje ir pradės aktyviai naudotis pakeliui pasitaikančiomis galimybėmis. Merkurijus ir Venera suteiks nuostabios sėkmės galimybę.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Nuo pirmadienio iki sekmadienio bus palankios sąlygos dalykiniam bendradarbiavimui, aktyviam savęs tobulėjimui, naujų idėjų skatinimui darbe, planų įgyvendinimui, namų aplinkos gerinimui, akiračio plitimui, romantiškoms pažintims. Šią savaitę svarbu išvalyti svarbiausias namų zonas, siekiant įveikti nesėkmes ir ligas, taip pat sustiprinti teigiamą planetų poveikį. Vyšnia ant torto bus tai, kad planetos padės Liūto ženklo moterims ištaisyti anksčiau padarytas klaidas.

REKLAMA

Mergelė

Šią palankią, šviesią ir labai pozityvią savaitę Mergelėms svarbu prisiminti, kad įprotis skųstis atbaido sėkmę. Jei skųsitės gyvenimu ir nieko nedarysite, kad ji pasikeistų, stiprios planetos nepadės. Mergelėms astrologai pataria maksimaliai įjungti aktyvumą. Šio ženklo moterims šią savaitę rekomenduojama išnaudoti naujiems dalykams ir darbui su savimi. Nereikia bijoti atsakomybės ir iniciatyvos.

Svarstyklės

Per didelis atsargumas ir neryžtingumas šiuo laikotarpiu trukdys pažangai. Svarstyklių atstovės turėtų būti drąsesnės, aktyvesnės. Astrologai rekomenduoja joms pirmiausia skirti dėmesį artimųjų interesams. Meilė ir partnerystė šiuo metu yra svarbiausi. Svarstyklės yra vienos iš penkių geriausių žmonų pagal Zodiako ženklą. Vyrai bus dėl šių moterų pamišę, o santuokoje net gali pradėti nešioti jas ant rankų. Svarstyklės galės sulaukti populiarumo, tapti charizmatiškesnės. Tikimybė susirasti meilę šioms damoms yra labai didelė.

REKLAMA

Skorpionas

Dailiosios lyties Skorpionės galės pakurstyti aistrą mylimo vyro širdyje. Tai bus labai naudinga tiems, kurie susituokę ilgą laiką. Skorpiono atstovėms šią savaitę svarbu vengti rutinos, nuobodulio. Merkurijaus ir Veneros aktyvumu pažymėta savaitė – naujų atradimų laikotarpis. Darbo reikalai suteiks daugiau malonumo. Gedimų dėl neaiškių priežasčių bus daug mažiau. Skorpionai šią savaitę galės pasisemti naujos patirties.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo atstovės sugebės įveikti apatiją ir nuovargį. Žvaigždės padės joms tai padaryti greitai ir efektyviai. Šaulio ženklo moterims nuotaika pakils, todėl šios damos norės būti aktyvios. Stipri Venera, Marsas ir Merkurijus padės jums tapti geriausia savo versija. Papildomas teigiamų emocijų šaltinis gali būti vaikas, mylimas žmogus, nauji pomėgiai, aplinkos pakeitimas. Savaitė bus pilna teigiamų pokyčių ir naujų galimybių. Svarbu dalintis sėkme su kitais.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moterys sugebės susitvarkyti su įkyriomis mintimis, sustiprins energiją ir ras sau naują kelią, naują tikslą. Gali būti, kad žvaigždės Ožiaragėms suteiks svarbų pasirinkimą. Planetos siūlo visiškai pasinerti į verslą. Atmosfera šią savaitę bus nepaprastai palanki. Labai tikėtina, kad šių damų likimas pasikeis. Neverta nepagrįstai rizikuoti, tačiau likti komforto zonoje taip pat nerekomenduojama. Atėjo laikas pokyčiams, kūrybai ir meilei. Astrologai pataria negaišti laiko.

REKLAMA

Vandenis

Šio ženklo moterų sėkmės garantas bus Merkurijus, kuris pirmadienį atsikratys retrogradinės fazės. Daugelis dabartinių renginių tikrai bus naudingi šioms damoms, taip pat leis joms pasiekti sėkmę bet kurioje srityje. Veikla tikrai duos vaisių: jei ne šią savaitę, tai artimiausiu metu. Vandenio ženklo moterys dažnai susidurs su kažkuo nauju, o tai galiausiai leis joms judėti į priekį. Žvaigždės padės Vandenio ženklo moterims atsikratyti kaltės jausmo, baimės, nevilties.

Žuvys

Venera Vėžyje suteiks Žuvims puikią savaitę būti aktyvioms. Astrologai pataria sutelkti dėmesį į sritis, kurios yra svarbiausios. Tikėtina, kad šią savaitę Žuvims teks daug bendrauti su naujais žmonėmis. Naujų pažįstamų ir kolegų charakterį galite analizuoti pagal mėgstamą maistą. Taip pat bus naudinga piešti analogijas su jau pažįstamais žmonėmis. Tai puiki savaitė užslėptų talentų, pomėgių paieškai. Galite saugiai ginti savo interesus, ieškoti naujų draugų ir bendraminčių. Bus daug pokyčių.

gruodžio, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].