Meilės horoskopas gegužės 15-21 dienoms

Galite įsimylėti bet ką, tačiau sukurti laimingus ir sveikus santykius toli gražu ne visiems pavyksta. Meilės horoskopas šią savaitę padės pasiekti laimę ir susirasti meilę.

REKLAMA

Iš karto reikia pastebėti, kad šis laikas idealus naujoms pažintims ir aktyvioms sielos draugo paieškoms. Pirmadienį, gegužės 15 d., Merkurijus atsikratys retrogradinės fazės, todėl žmonės taps atviresni ir pasirengę kurti bendravimą. Jei esate vienišas, tada nėra geresnio laiko bendrauti. Daugeliui porų pavyks įveikti iškilusias krizes, tapti laimingesniems. Turėtumėte būti labai atsargūs, nes aplinkiniai žmonės gali elgtis negatyviai. Toks elgesys gali atbaidyti sėkmę ir malonius žmones.

REKLAMA

Avinas

Avinai šią savaitę bus nuolaidesni, ne tokie šališki ir patrauklesni. Jei norite sustiprinti šį planetų globėjų sukurtą efektą, jums padės specialūs stebuklingi akmenys. Šio ženklo atstovai šią savaitę atsidurs priešingos lyties dėmesio centre. Jų aktyviai sieks tie, kurie svajoja rasti laimę meilėje. Bus daug nuoširdžių pokalbių, kurie padės rasti prieglobstį nuo siautulingų aistrų ir problemų. Avinas taip pat norės aistros, kuri sustiprins jau užmegztus santykius.

Jautis

Jaučio ženklo atstovėms reikia eiti į pasimatymus be baimės, o šio ženklo vyrams svarbu imtis iniciatyvos. Astrologai pataria neužsidaryti nuo pasaulio, jums reikia įsileisti žmones. Žvaigždės ir planetos padės Jaučiui suvokti, kokios yra pagrindinės nuolatinių nesėkmių meilėje priežastys. Šio ženklo atstovams teks išgyventi gana dinamišką įkvėpimo ir aistros savaitę. Šiomis dienomis Jautis taip pat sugebės sumažinti konfliktus poroje. Bus galima atlikti svarbias gyvenimo ir bendravimo korekcijas.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių partneriai džiaugsis, jei Dvyniai norės pakeisti pažįstamą aplinką. Žvaigždės pataria įsiklausyti į savo šeštąjį jausmą ir į mylimąjį: galbūt atėjo laikas pokyčiams. Dabar turite veikti šeimos laimės labui. Žvaigždės padės Dvyniams atsikratyti žalingų įpročių, todėl jų artimiesiems jie taps vertingesni. Visiems, kurie vis dar ieško, geriau tapti aktyvesniems ir dėmesingesniems viskam aplinkui.

Vėžys

Vėžiai turi išlikti energingi ir kupini energijos visą savaitę. Taip pat svarbu savo meile gyvenimu užkrėsti aplinkinius. Tada priešingos lyties atstovai Vėžiais tikrai susidomės. Kiekvienas, kuris yra labai pavargęs, turės rasti jėgų judėti pirmyn. Tokį palankų laikotarpį praleisti neviltyje ir vienatvėje yra neįperkama prabanga. Svarbu prisipildyti Visatos galios. Šią savaitę daugeliui Vėžių teks patirti stiprias emocijas.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Įsimylėjęs Liūtas pradės traukti viską, kas nestandartiška. Kiekvienas, kuris neseniai turėjo konfliktų, ginčų ir nesutarimų santykiuose, galės tai išspręsti. Reikia pailsėti nuo aistrų intensyvumo. Dėl šios priežasties astrologai pataria neišlieti išsiveržusio negatyvo ant partnerio. Apskritai, romantika gali pereiti į naują lygmenį, jei Liūtai nėra pernelyg egoistiški ir irzlūs. Šio ženklo atstovams reikia kuo mažiau  bendrauti su negatyviais žmonėmis.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovams reikia stebėti ne aplinkinius, o save. Tinkami žodžiai padės rasti laimę meilėje. Artėjanti savaitė Mergelės atstovams suteiks laimės jausmą. Šio ženklo žmonių laukia grandioziniai vidiniai ir išoriniai pokyčiai. Merkurijus padės jiems įvykdyti savo ankstesnius pažadus, padidinti savo reikšmę mylimam žmogui, draugams. Šią savaitę svarbu daugiau dėmesio skirti partneriui ir meilės paieškoms.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams meilės sferoje nusišypsos didžiulė sėkmė, tačiau bendraujant su žmonėmis astrologai pataria jiems būti atsargesniems, nes kartu su geromis asmenybėmis suaktyvės ir piktosios. Specialūs amuletai padės Svarstyklėms išvengti nereikalingų kivirčų ir konfliktų. Šį ženklą įsimylėję žmonės galės pamatyti kažką naujo mylimojo charakteryje ir išvaizdoje. Numatomas senų jausmų atgimimo laikotarpis. Svarstyklių atstovai gali bandyti atkurti ryšį su buvusiu partneriu.

REKLAMA

Skorpionas

Merkurijus atgaivins Skorpionų jausmus. Šie žmonės pajus galingą pozityvumo, meilės impulsą. Dėl to kils noras sustiprinti santykius, sulaukti dėmesio iš simpatijos objekto. Skausmingai pažįstamas žmogus staiga pasikeis. Skorpionai turi kovoti su baime, ilgesiu ir neviltimi, kad pritrauktų daugiau kitų dėmesio. Tikimybė susirasti meilę bus gana didelė. Tai ypač aktualu tiems, kurie nebijo imtis iniciatyvos. Reikia lankytis perpildytose vietose ir būti atviram naujoms pažintims.

gruodžio, meilės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams šią savaitę tikriausiai teks nemažai pabendrauti su naujais žmonėmis. Deja, ne visi jie bus malonūs, bet jūs tikrai neturėtumėte to bijoti. Norėdami greitai sužinoti žmogaus charakterį, galite jį analizuoti pagal veido raukšles. Taip pat bus naudinga atidžiai pažvelgti į kitų elgesį, įsiklausyti į jų žodžius. Šauliams, kurie jau turi santykius, reikia atsikratyti bet kokių komerciškumo apraiškų. Godumas ir meilė eina skirtingomis kryptimis.

Ožiaragis

Ieškantieji Ožiaragiai galės rasti ką nors, kas juos pamils. Taip pat šią savaitę šio ženklo atstovai galės atnaujinti santykius su tais, su kuriais anksčiau buvo priversti skirtis. Jų laukia daug naujų susitikimų, kurie baigsis gerai. Dabar jiems reikia imtis iniciatyvos. Be to, astrologai pataria Ožiaragiams palikti šešėlyje tamsiąsias savo Zodiako ženklo charakterio puses. Kalbant apie tuos, kurie turi santykius, planetos jiems paruošė daug gerų dalykų. Galite drąsiai kurti toli siekiančius planus.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai nuo gegužės 15 iki 21 dienos taps neįtikėtinai patrauklūs priešingai lyčiai. Tiksliau, jų ir taip galinga charizma taps daug kartų stipresnė. Belieka tik išmokti suprasti žmones, kad atskirtumėme geras asmenybes nuo blogų. Astrologai pataria visiems gimusiems po šiuo ženklu būti kupiniems optimizmo. Jau užmegztuose santykiuose artėja dideli pokyčiai. Sustiprintas Merkurijus padės rasti bendrą kalbą ir pagaliau išspręsti visus anksčiau kilusius ginčus.

Žuvys

Žuvų atstovai turėtų pasirūpinti savo emocine sveikata ir energija. Būdami geros sveikatos, Žuvų atstovai sugebės žmonėms padaryti geriausią įspūdį. Žvaigždės praneša, kad būtent šių žmonių laukia jau esamų jausmų sustiprėjimas. Gali būti, kad Žuvų atstovus patrauks charizmatiški, savarankiški ir labai įdomūs žmonės. Dabar reikėtų vengti nesveiko egoizmo, nuobodulio, nevilties. Partneriui reikės dėmesio, rūpesčio, meilės, gerumo.

gruodžio, meilės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].