Finansinis horoskopas gegužės 15-21 dienoms

Kiekvienas iš mūsų svajojame apie finansinę gerovę. Norėdami ją pasiekti, turite tinkamai valdyti savo pinigus, taip pat vadovautis astrologų patarimais. Finansinis horoskopas padės rasti sėkmę ir pagerinti savo finansinę padėtį.

REKLAMA

Anot astrologų, šią savaitę mūsų laukia pasauliniai ir labai palankūs pokyčiai: tiek vidiniai, tiek išoriniai. Pasistenkite nukreipti planetų ir žvaigždžių galią tinkama linkme. Jei siekiate sėkmės, laikas šiek tiek pasistengti. Geriausia savaitės naujiena – baigsis Merkurijaus retrogradas. Prasidėjus tiesioginio judėjimo fazei į mūsų gyvenimą ateis daugiau sėkmės. Pabandykite užbaigti tai, ką pradėjote, o smulkesnius dalykus atidėkite vėlesniam laikui. Prisiminkite pozityvaus mąstymo galią. Tai padės jums užkariauti naujas finansines aukštumas.

REKLAMA

Avinas

Avinai gali nebijoti pervargti: jų pastangos ir energijos investicijos neliks nepastebėtos viršininkų, klientų, kolegų. Šio ženklo atstovai gali tapti daug turtingesni, o piniginėms premijoms šią savaitę bus daug priežasčių. Laikotarpiu nuo gegužės 15 iki gegužės 21 dienos daugelis Avinų turi būti budrūs, kitaip jie rizikuoja tapti finansinio sukčiavimo aukomis. Tai vienintelis pavojus, tačiau jie gali su juo susidoroti gana lengvai. Svarbiausia neprarasti budrumo. Galite apsipirkti jau nuo pirmadienio ryto.

Jautis

Naktiniai Jaučio globėjai gerokai sustiprės, o tai reiškia, kad šie žmonės visas savo darbo ir finansines problemas galės išspręsti patys. Ypač verta padėkoti Venerai ir Jupiteriui, kurie sustiprės nuo antradienio. Jie suteiks maksimalią pagalbą visą savaitę. Nereikia bijoti persidirbimo. Jaučio darbštumas tikrai bus pastebėtas ir pasiteisins – jei ne dabar, tai artimiausioje ateityje. Jupiteris padės atsikratyti neigiamų minčių, kurios trukdo Jaučiui praturtėti ir tapti geresniais. Netrukus jie gaus finansinį atlygį už savo darbą.

REKLAMA

Dvyniai

Dėl Merkurijaus Dvyniai turės daug naujų galimybių padidinti savo pajamas. Šiomis dienomis reikia kuo dažniau susisiekti su sėkmingesniais žmonėmis: yra tikimybė, kad būtent iš jų Dvyniai galės sulaukti įdomaus ir pelningo pasiūlymo, pasisemti gyvenimo patirties ir gerų finansinių patarimų. Šiuo laikotarpiu šio ženklo žmonių gyvenime viskas gali pasikeisti dramatiškiausiai. Jie galės susirasti naują darbą, atidaryti verslą, taip pat tiesiog suprasti, kuria kryptimi reikia judėti toliau. Kovodami dėl vietos pasaulyje, jie turi atsiminti šešias paprasto gyvenimo tiesas.

Vėžys

Vėžiai turi laikytis atokiai nuo žmonių, kurie grobia jų laimę. Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip juos atpažinti ir kaip nuo jų apsisaugoti. Nereikėtų klausyti kitų patarimų, ypač jei Vėžiai jų neprašo. Šiems žmonėms gali labai pasisekti, bet tik tuo atveju, jei jie parodys savo geriausią pusę. Labai tikėtina, kad jų pastangos bus pastebėtos, todėl nereikėtų sėdėti vietoje ir nieko nedaryti. Laikas norėti, svajoti, imti ir daryti. Teigiama planetų įtaka suteiks Vėžiui jėgų, bus daug lengviau pradėti naują verslą.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūto darbas bus įvertintas. Šių žmonių laukia didelis finansinis atlygis, tačiau už tai jie turi nuoširdžiai pasikalbėti su viršininku, taip pat parodyti savo darbo vaisius. Norėdami judėti toliau, Liūtai turės paleisti praeitį. Būtina kuo greičiau pamiršti problemas ir bėdas. Turite atsikratyti neigiamų prisiminimų, tada netrukus jūsų finansinis gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. Taip pat svarbu išsiugdyti sveikus įpročius, kurie didina energiją. Ši savaitė pareikalaus daug jėgų dėl išaugusių ambicijų ir motyvacijos.

REKLAMA

Mergelė

Finansiškai Mergelės atstovams labiausiai pasiseks intelektualiniame darbe. Šiuo atžvilgiu astrologai pataria šio ženklo žmonėms suaktyvinti smegenis atliekant specialius pratimus ir savimasažo metodus. Ateinanti savaitė praeis sklandžiai. Mergelės atstovai galės padidinti pajamas ir kilti karjeros laiptais. Išskirtinis šio Zodiako ženklo bruožas – darbštumas. Dabar būtina, kad bet kokia finansinė ar darbo užduotis būtų išspręsta ne tik greitai, bet ir be klaidų. Tada autoritetas žymiai padidės.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai, kurie nori ką nors pakeisti savo gyvenime, turi tai padaryti dabar. Jei darbas atima visas jėgas, bet neatneša pakankamai pinigų, tuomet reikia jį pakeisti. Greitai to padaryti nepavyks, bet galite pradėti eiti šia kryptimi. Svarstyklių atstovai gali drąsiai imtis veiksmų – Venera ir Merkurijus juos palaikys. Jei jie nori padidinti savo pajamas, jie turi pagalvoti apie papildomus būdus užsidirbti pinigų. Mėnulis Žuvyse suteiks jums nereikalingų nepatogumų. Visų pirma, tai paveiks jūsų energiją. Galbūt iki darbo savaitės pabaigos šie žmonės pajus žlugimą, tačiau Marsas viską ištaisys.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai šią savaitę tikrai neturėtų niekam skolinti pinigų, nereikia skolintis ir patiems. Kad taptumėte sėkmingesnis, turite imti jautį už ragų – pradėti daugiau dirbti, tapti drąsesniu ir aktyvesniu. Per šį trumpą laiką Skorpionai spės nuveikti daug svarbių dalykų. Norint pasiekti finansinę sėkmę, reikia įgyti pasitikėjimo savimi ir nebijoti propaguoti naujų idėjų. Būdami kūrybingi, šie žmonės turės galimybę tapti daug sėkmingesni finansiškai.

gruodžio, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Astrologai mano, kad ateinanti savaitė Šauliams klostysis sklandžiai, tačiau jie turėtų pažaboti savo greitą nuotaiką, nes tai gali sukelti nemalonumų finansinėje ir darbo srityse. Jau savaitės pradžioje Šaulys galės nuveikti daug svarbių ir naudingų dalykų, o Merkurijus jiems padės šiame tiesioginiame judėjime, kuris padidins minčių galią. Jeigu jie jau seniai planavo įsigyti ką nors brangaus, tai dabar tam tinkamas metas. Taip pat galite išleisti pinigus stiliaus kūrimui, namų energijos atnaujinimui ir skaniam maistui. Bus daug galimybių padidinti pajamas.

Ožiaragis

Naujos pažintys šiems žmonėms bus didelis pliusas. Nauji žmonės padės Ožiaragiams tapti sėkmingesniais ir turtingesniais. Žinoma, tai neįvyks tiesiogiai. Ožiaragiams reikės klausytis žmonių patarimų, taip pat būti įkvėptiems savo gyvenimo istorijų. Šio ženklo atstovai galės pritraukti turtus į savo gyvenimą, tačiau tai nebus labai pastebima. Turėsite susieti savo intuiciją, kad suprastumėte, kur tiksliai slepiasi sėkmė. Planetos padės Ožiaragiams įveikti išgyvenimus ir negatyvumą, todėl jų gyvenimas bus geresnis.

REKLAMA

Vandenis

Astrologai pastebi, kad Vandeniai bus laisvi daryti tai, ką nori. Jie gali pailsėti nuo darbų atostogaujant, arba, priešingai, gali stačia galva eiti į finansinius reikalus, išvykti į komandiruotę. Nėra nieko blogo, jei visą savo energiją sutelksite į karjerą arba visiškai pašalinsite darbą iš savo gyvenimo. Merkurijus padės Vandeniui priimti rimtą finansinį pasirinkimą, kurio jiems pavydės tolimesnis likimas. Prieš priimdami svarbius sprendimus, turite juos gerai apgalvoti.

Žuvys

Žuvų atstovams labai palankus metas pasidaryti finansinius talismanus. Planetos įkraus tokį amuletą galia, kurią ateityje galėsite panaudoti savo reikmėms. Produktyvumas gerokai padidės, o jau pirmadienį Jupiteris sustiprins Žuvų atstovų pasitikėjimą savimi. Tai padės jiems uždirbti daug pinigų, įveikti baimes ir rūpesčius. Gali būti, kad kasdieniame pasaulyje Žuvų atstovai sugebės pastebėti ką nors itin svarbaus. Tai padės jiems pasiekti sėkmę versle, uždirbti daugiau pinigų ir rasti naujų būdų užsidirbti.

gruodžio, Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.