Merkurijaus ir Urano kvadratas, kuris bus suformuotas sausio 13 d., sustiprins jūsų mintis, tačiau jis atneš gana keistų idėjų ir konkretaus požiūrio į problemas, su kuriomis susidursite. Šiandien žodžius reikia rinkti ir tarti labai atsargiai, nes galite pasakyti tai, kas šokiruos ar sujaudins kitą žmogų.

Šiandien pasirodysianti informacija bus paradoksali, netikėta ir nesavalaikė. Todėl iš to nebus jokios praktinės naudos. Gali būti apmaudu, kad jūs turite pakeisti savo požiūrį ar planus. Šiandien negalima užsiimti paprasčiausiai reikalais ir aptarinėti praktinių klausimų.

Bet tai gera diena protų kovoms, knygų skaitymui, kur vyksta idėjų ir žodžių žaidimas, galvosūkių sprendimas, pavyzdžiui, „Alisa stebuklų šalyje“.

Ši diena gali išsiskirti netikėtais ir nepageidaujamais susitikimais, prastu interneto darbu, stringančia įranga ir įtaisais, avarinėmis situacijomis keliuose, dideliu bei sudėtingu informacijos srautu ir su tuo susijusia psichine įtampa.

Dideliu mastu galimos staigios naujos taisyklės pašto, logistikos kompanijų, kursų ar mokyklų darbui, imperatyviai įpiršta programinė įranga.

Jei jūsų asmeniniame horoskope šis aspektas nieko nepaveikia, tuomet tai neturės didelės įtakos jūsų gyvenimui, tačiau visą dieną susidursite su keistenybėmis tose savo gyvenimo srityse, už kurias už jus atsakingas Vandenio ženklas.

Avinas

Turėsite keistų pokalbių su draugais, gali atsirasti naujų pažįstamų su „keistenybėmis“. Bendrausite su tam tikra socialine organizacija arba dalyvausite neįprastame kolektyviniame renginyje.

Jautis

Jei netikėtai aplankys keista verslo idėja, nesistenkite jos iš karto bandyti įgyvendinti praktiškai. Bet ateičiai atsiminti verta: dabar tam netinkamas laikas, o vėliau – kas žino?

Dvyniai

sukti

Iš tolo sulauksite netikėtų žinių, sužinosite ką nors netikėto apie kitų šalių gyvenimą ir kultūrą, spontaniškai užmegsite keistą pokalbį su užsieniečiu. Gerai neveiks internetas. Siunčiant laiškus ir siuntinius į užsienį gali kilti sunkumų.

Vėžys

Zodiako ženklų reitingas: nuo tvarkingiausio iki mažiausiai tvarkingo

Kai bandysite sumokėti mokesčius, norėsite pateikti elektroninę deklaraciją ar kreiptis dėl paskolos, susidursite su prastu interneto, mokėjimo sistemų, bankomatų ir terminalų veikimu. Atsargiai elkitės su eismu ir elektra!

Liūtas

Užmegsite keistą dialogą. Bus sunku suprasti verslo partnerį. Diena nesėkminga skyryboms ir išsiskyrimui – jos bus sunkios, suteiks daug streso. Jūsų vyras / žmona turi būti atsargūs kelyje.

Mergelės

meilės horoskopas

Jūsų laukia reformos darbe, planų sutrikimas, tvarkaraščio pakeitimai, problemos dėl prasto interneto veikimo. Matuokliai ir diagnostinė įranga gali duoti keistų rezultatų.

Svarstyklės

rugpjūčio, rudenį, horoskopas, lapkričio, horoskopas

Jūsų laukia neįprastos pramogos. Jums gali būti įdomu, bet tik trumpai susidomėsite nauju pomėgiu. Jūsų vaikas nustebins netikėta idėja ar keistomis, gal šokiruojančiomis naujienomis.

Skorpionas

Merkurijaus – Urano kvadratas suteiks jums netikėtų naujienų, netikėtų svečių, reikš spontanišką žingsnį ar kelionę. Gali kilti problemų dėl elektros ir buitinių prietaisų.

Šaulys

2021, jausmai

Jūsų laukia netikėtas susitikimas, pažintis su keistu žmogumi, dienos planų nukėlimas diena į priekį, dėl ko nenuvyksite ten, kur planavote. Būkite atsargūs keliuose!

Ožiaragis

horoskopas 2020 metams, intravertai

Visi jūsų finansiniai planai bus sutrikdyti. Siunčiant ir gaunant pinigų pervedimus kils sunkumų. Naudodamiesi išradingais metodais galite susidurti su kibernetinėmis vagystėmis ar sukčiais.

Vandenis

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Vandeniams trūks originalių idėjų, tačiau aplinkiniai to nesupras – arba nesugebėsite aiškiai perteikti šių idėjų, arba pačios idėjos bus per ankstyvos.

Žuvys

Jūs sužinosite šokiruojančių naujienų. Galima skubota ir priverstinė kelionė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].