Sužinokite, kas šią vasarą turi daugiausiai šansų praturtėti.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Kas Zodiako ženklams padės pritraukti finansinę sėkmę?

REKLAMA

Jūsų karjeroje ir finansiniame horoskope vasarą karaliauja materialinė gerovė. Tai – geras laikotarpis užsidirbti pinigų, jei sutelksite dėmesį į savo verslo plėtrą. Kuo daugiau pastangų įdėsite į projektą, tuo geresnis bus rezultatas: pinigai tekės kaip upė. Pinigus bus svarbu tinkamai naudoti. Planetų padėtis jūsų ženklo atžvilgiu vasaros pradžioje jus pavers savarankiškesniais ir tikslingesniais. Tiems, kurie yra bedarbiai ar nepatenkinti savo karjera, šis laikas bus puiki proga pakeisti situaciją. Birželio mėnesį verta susirasti naują darbą, atnaujinti savo CV ir eiti į darbo pokalbius.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Žvaigždės perspėja apie aplaidumą versle. Būtina spręsti buities ir šeimos problemas, kurios atitrauks dėmesį nuo kitų užduočių ir pareikalaus daug energijos. Darbas su dokumentais pareikalaus itin didelio susikaupimo: klaidos dabar kainuos labai brangiai. Neharmoninga energija neigiamai veiks savigarbą ir iniciatyvumą. Neturėtumėte dalyvauti didelio masto projektuose, kuriems reikia skirti daug laiko ir pastangų. Vis dėlto, pamatuotas darbas atneš ramybę ir stabilias pajamas.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

REKLAMA

Vasarą padidės dosnių įplaukų tikimybė. Situacija keičiasi į gerąją pusę, atsiveria naujos perspektyvos atlyginimo didinimo srityje. Galite pamaloninti save maloniais pirkiniais, tačiau geriausia pinigus investuoti. Žvaigždės suteiks galimybę įveikti sunkumus, todėl visuose reikaluose viešpataus visiška tvarka. Jei sieksite sėkmės, tai gali jus išsekinti. Jei gyvensite vien tik darbo režimu, tai gali neigiamai atsiliepti jūsų sveikatai. Dabar bus ypatingai svarbu pakankamai dėmesio skirti poilsiui.

REKLAMA

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Žvaigždės žada teigiamus pokyčius. Galimi netikėtumai profesinėje srityje, kurie jums bus į naudą. Iš jūsų aplinkos gali išnykti toksiški žmonės. Šiuo laikotarpiu Vėžio ženklo atstovai gali tikėtis paaukštinimo darbe ar atlyginimo padidėjimo. Naujos pareigos gali pareikalauti daugiau atsakomybės. Nuolat nerimstantis Vėžys  verslo srityje gali atrasti harmoniją. Vasara bus žinių ir pinigų kaupimo laikotarpis – visa tai yra sėkmingos ateities pagrindas.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šią vasarą galimi nesklandumai versle. Dėl partnerių neveiklumo ar konkurentų spaudimo gali susidaryti krizinė situacija. Norint išvengti pavojingų akimirkų, žvaigždės pataria pasitikėti profesionalia intuicija. Vasaros pabaigoje jums norėsis daugiau tvarkos. Jei Liūtas bus pakankamai kruopštus, jis galės išspręsti bet kokias problemas, įskaitant ir finansines. Laisvas lėšas geriau investuoti į akcijas arba panaudoti jas taupomajai sąskaitai papildyti – tai bus geras pagrindas ateičiai.

REKLAMA

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Vasaros pradžioje versle gali kilti nesklandumų. Dėl force majeure ilgalaikiams planams iškils pavojus. Šio ženklo atstovai taip pat gali sulaukti pelningų pasiūlymų. Dabar bus labai svarbu viską gerai apgalvoti ir nepriimti sprendimų pernelyg spontaniškai. Nors Mergelės gali susidurti su naujovėms nenusiteikusių darbuotojų pasipriešinimu, tačiau ilgalaikių konfliktų neturėtų kilti. Ilgi pokalbiai galės pakeisti jų nuomonę.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

REKLAMA

Vasaros horoskopas žada ambicingus projektus, kurie atneš sėkmę ir pelną. Tikėtina, kad turimų žinių ir įgūdžių neužteks greitai prisitaikyti prie naujų užduočių. Reikėtų imtis priemonių profesionalumui didinti. Veikiami Veneros, kuri suteikia komforto ir ramybės troškimą, rasite galimybę skirti laiko kasdieniams reikalams. Karjeros sėkmė labai priklauso nuo namų atmosferos, todėl bus svarbu harmonizuoti  jus supančią erdvę.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Vasara žada finansinę gerovę. Tiesa, kelias iki jos nebus lengvas, pinigai ateis dėl kompetentingų veiksmų. Verslininkai ir įmonių vadovai turėtų pradėti modernizuoti gamybą ir perkvalifikuoti personalą. Marso padėtis teigiamai veikia vidinės energijos lygį, aktyvina organizmo išteklius. Šiuo laikotarpiu bus itin palanku investuoti į asmeninį tobulėjimą. Jūsų gabumai padės įveikti bet kokias užduotis.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Astrologai pataria nerodyti per daug iniciatyvos. Siekdami pagerinti savo finansinę padėtį ir plėsti verslą, galite susidurti su nesąžiningais darbdaviais ar klientais. Kad išvengtumėte problemų, nedarykite staigių judesių. Turėsite būti santūrūs ir kantrūs, o kartais jums prireiks ir patarimų. Komandinis darbas bus veiksmingiausias: bendrų minčių šturmo metu galėsite rasti naujų sprendimų senoms problemoms.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šią vasarą pajusite ryžtingą dvasią. Visos pastangos atsipirks, tačiau kliūčių ir konkurencijos taip pat nestigs. Svarbi verslo informacija turėtų būti laikoma konfidencialia, kad būtų išvengta nereikalingų komplikacijų. Darnus energijų derinys įkvėps pasitikėjimo klestinčia ateitimi. Šis laikotarpis bus itin palankus tiems Ožiaragiams, kurie ieško darbo. Tikėtina, kad labai greitai sulauksite pasiūlymo užimti jus dominančias pareigas.

REKLAMA

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vasaros horoskopas pranašauja finansinės padėties pagerėjimą. Įdėtos pastangos bus pastebėtos ir įvertintos pinigine išraiška. Žvaigždės pataria neplanuotas pajamas skirti paskoloms grąžinti, apmokėti kursus ar įrengti biurą. Saturno poveikis gali sustiprinti  tvarkos troškimą ir norą laikytis taisyklių. Vandenio ženklo verslininkus gali tikrinti įvairios institucijos. Jei norite išvengti baudų, bus svarbu tinkamai sutvarkyti dokumentus.

REKLAMA

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Už ankstesnes pastangas bus atlyginta, todėl galite tikėtis didelių premijų. Be to, gali atsirasti naujas pajamų šaltinis, leisiantis sukaupti padorią pinigų sumą. Pasitikėjimą savimi stiprinanti Marso energija padės rasti savo vietą po Saule. Neryžtingoms Žuvims šis laikotarpis bus naujo etapo pradžia, kai kiekvienas sprendimas turės ilgalaikes pasekmes. Atminkite, kad bet koks veiksmas turi būti gerai apgalvotas.

praturtėti

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].