2024-ųjų vasaros laikotarpis bus kupinas astrologinių įvykių, kurie neišvengiamai lems pokyčius mūsų žemiškoje erdvėje. Saulė –  pagrindinė planeta, personifikuojanti žmogaus asmenybę, tris kartus pakeis savo tranzito ženklus.

REKLAMA

Birželio mėnesį ji iš Dvynių ženklo pereis į Vėžio ženklą, į pirmą vietą iškeldama šeimos reikalus ir rūpesčius bei su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus. Patogiausiai šiuo laikotarpiu jausis Vėžiai, kurie galės labai gerai sustiprinti savo pozicijas bei pagerinti padėtį šeimoje ir darbe. Daugeliui šio ženklo atstovų kils minčių apie šeimos pagausėjimą ar gyvenimo sąlygų gerinimą.

REKLAMA

Saulės įžengimas iš Vėžio ženklo į Liūtą liepos pabaigoje suaktyvins poreikį būti matomiems, spindėti, atkreipti dėmesį į savo asmenybę. Šiuo laikotarpiu žmonės lengvai užmegs pažintis, demonstruos kūrybiškumą, kurs romantiškus santykius, flirtuos ir sieks lengvumo bei nerūpestingumo. Liūtams liepos pabaiga ir beveik visas rugpjūtis garantuoja energijos ir optimizmo antplūdį, socialinio rato plėtimą, aplinkinių dėmesį bei naujus pomėgius.

Saulės perėjimas į Mergelės ženklą rugpjūčio pabaigoje atims iš mūsų lengvumą ir dalį Liūtui būdingo tinginystės – ją pakeis rimtumas, atsakingumas, nuoseklumas ir disciplina. Vasara baigsis, o kartu baigsis  ir atsipalaidavimas bei nerūpestingumas. Mergelės vėl taps susikaupusios ir produktyvios, ypač verslininkai. Pastarieji turės galimybių plėsti verslą ir pritraukti reikiamų išteklių naujiems projektams pradėti. Mokslo ir medicinos atstovai taip pat turės noro ir galimybių tobulėti.

REKLAMA

Būtina atkreipti dėmesį į Mėnulio fazes, kurios personifikuoja mūsų gilius psichologinius procesus, įskaitant pasąmonę, instinktus ir intuiciją, mūsų Yin pusę (skirtingai nuo Saulės, kuri koreliuoja su Yang energija). Birželio mėnesį pilnatis ir jaunatis vyks Šaulio – Dvynių ašyje, liepą – Ožiaragio – Vėžio ašyje, o rugpjūtį – Vandenio – Liūto ašyje. Birželį taps aktualūs klausimai, susiję su kelionėmis į užsienį ir reikalingos informacijos gavimu. Turėtumėte būti ypač atsargūs pasirašydami dokumentus, naudodami įvairią įrangą ar vairuodami automobilį. Liepos mėnesį išryškės tikslo siekimas ir vertybės, santykiai su artimaisiais ir tėvais. Gali būti, kad atsiras naujų tikslų ir uždavinių bei gyvenimo gairių. Tikėtina, kad priimdami sprendimus vadovausitės tuo, kam jaučiate simpatiją ar antipatiją. Dabar bus sunku išlikti objektyviais. Rugpjūčio mėnesį gali susikirsti asmeniniai ir kolektyviniai interesai. Šį mėnesį jūsų priimti sprendimai išliks aktualūs kelis artimiausius metus.

REKLAMA

Merkurijus vasarą kelis kartus keis ženklus. Birželį jis iš Jaučio pereis į Dvynių, o vėliau – į Vėžio ženklą. Liepos mėnesį Merkurijus taip pat aplankys Liūto ženklą ir pereis į Mergelės ženklą. Vasaros pradžia bus kupina susitikimų, naujų pažinčių ir kontaktų. Sprendimų priėmimo procesas taip pat bus gana greitas. Merkurijaus energija Vėžio ženkle kiek sulėtės ir bus nukreipta į asmeninius ir šeimos reikalus. Liepos mėnesį Merkurijus „išryškins“ problemas ir rūpesčius, susijusius su vaikais ar jaunesniais giminaičiais.

Lapkričio 5–25 dienomis sėkmė aplankys 3 Zodiako ženklus

REKLAMA

Šiuo laikotarpiu gali tekti daugiau dėmesio skirti  pramogoms ir viešajai veiklos sferai. Tranzitas per Mergelės ženklą paskutinį vasaros mėnesį turės teigiamos įtakos mokslo ir prekybos sferoms, nes šiuo laikotarpiu seksis produktyviausiems ir sistemingiausiems žmonėms. Komandiruotės ir kelionės bus sėkmingos, sudaryti sandoriai ir sutartys bus pelningi, nauji partneriai bus patikimi ir profesionalūs. Rugpjūčio mėnesį didžiausios sėkmės sulauks Mergelė, taip pat palankaus laikotarpio gali tikėtis Dvyniai ir Ožiaragiai.

Visą vasarą Venera  bus Liūto ženkle. Pirmoje vasaros pusėje – tiesioginėje padėtyje, o nuo liepos 23 d. iki rugpjūčio pabaigos – retrogradinėje padėtyje. Vadovaujantis šiomis tendencijomis, romantiškoji ir materialioji mūsų gyvenimo sfera pirmuoju atveju bus aktyvi ir gyvybinga, o antruoju susidurs su kliūtimis ir trukdžiais. Liūtai, Avinas ir Šaulys gali pakliūti į emocinio svyravimo pinkles, iš kurių ištrūkti bus gana sunku.

REKLAMA

5 zodiako ženklai, kurie lapkričio mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą

Jautis, Svarstyklės ir Žuvys gali įsimylėti, tačiau jausmai nebūtinai bus abipusiai. Mergelės ir Ožiaragiai dėmesį skirs ne romantikai, o patogumui ir kasdieninei gerovei, o Dvyniai ir Vandeniai daugiau nei įprastai skirs dėmesio kūrybiniams pomėgiams. Vėžiai ir Skorpionai bus linkę rodyti neįprastą lengvabūdiškumą ir nerūpestingumą santykiuose su priešinga lytimi, todėl gali įskaudinti kitus žmones.

REKLAMA

Ugninis Marsas liepą iš Liūto ženklo pereis į Mergelę, o tai sumažins konfrontacijos lygį ir įtampą visuomenėje. Liepos mėnesį vyraus pragmatiškumas, racionalumas ir sąžiningumas. Marso perėjimas į Svarstyklių ženklą rugpjūčio pabaigoje lems norą ieškoti kompromisų. Sunkiausias metas bus Avinams, kurie bus priversti tramdyti savo ugningą prigimtį. Nepaisant to, kad Marsas yra Skorpiono valdovas, šio ženklo atstovai ypatingo diskomforto nejaus, nes savo vidinę agresiją galės nukreipti į naudingus darbus. Žuvims, Jaučiui ir Svarstyklėms bus patogu bendrauti su aplinkiniais, o Liūtai demonstruos neįprastą taupumą.

Kalbant apie „lėtas“ planetas, jų judėjimas išliks nepakitęs, išskyrus Plutoną, kuris dėl retrogradinio judėjimo kurį laiką paliks Vandenio ženklą, apsigyvendamas Ožiaragyje. Šiuo laikotarpiu galimi griežti valdžios ir vadovybės sprendimai, reikalaujantys didesnės drausmės ir atsakomybės. Sunkiausias metas šiuo laikotarpiu bus laisvai samdomiems darbuotojams ir tiems, kurie nėra užsiėmę kažkuo konkrečiu ar naudingu. Tie žmonės, kurie užsiima realia materialinių vertybių gamyba, gali tikėtis tikrai nemažo pelno.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

REKLAMA

Avinams vasara atneš daug rūpesčių – tiek profesinių, tiek šeimyninių. Daugelis  šio ženklo atstovų turės pasirinkti vieną ar kitą kryptį, kurioje galės pasireikšti vidinės vertybės ir prioritetai. Kai kurie Avinai atras naujų savo pusių, apie kurias anksčiau net negalvojo ir jų nepastebėjo. Rugpjūtis bus sunkus laikotarpis romantikos ir santykių srityje, nes norint išlaikyti pozicijas teks demonstruoti santūrumą, švelnumą ir net konformiškumą. Avinas turėtų būti atsargus finansiniuose reikaluose, ypač bus svarbu atsispirti momentinėms pagundoms.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

REKLAMA

Jaučiui vasarą bus gana patogu dirbti, atsipalaiduoti ir užsiimti mėgstamais dalykais. Tolimas keliones geriausia planuoti liepą, kuomet rizika bus minimali. Pirmoje vasaros pusėje Jaučiams seksis romantinėje srityje, tačiau antroje vasaros pusėje gali iškilti kokių nors senų ar pamirštų problemų, kurias teks spręsti ne visai maloniais būdais. Jaučių fizinė būklė labai priklausys nuo aplinkos, tačiau finansinė būklė išliks stabili ir nuspėjama. Vasaros pradžioje gali iškilti šeimos problemų, todėl reikėtų kreiptis pagalbos į vieną iš savo artimų draugų.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

REKLAMA

Dvyniai vasaros pradžioje skirs laiko profesiniams reikalams ir naujiems projektams, kurių žada būti daugiau nei pakankamai. Darbe jie praleis daug laiko, o sėkmingiausios žada būti tos užduotys, kurias teks atlikti komandoje. Vis dėlto, Dvyniams greičiausiai teks imtis lyderių vaidmens. Rugpjūtį vertėtų daugiau laiko skirti poilsiui, neišvykstant iš šalies ir artimų draugų kompanijoje. Romantiškoje sferoje laukia daug malonių akimirkų. Dvynių finansinė padėtis priklausys nuo jų pačių aktyvumo. Rugpjūčio pabaigoje galimas pajamų padidėjimas.

REKLAMA

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Vasarą Vėžiai bus gana gerose ir stabiliose pozicijose, tačiau jau liepą jiems teks efektyviau planuoti savo laiką. Įvairių darbų nestigs ne tik profesinėje veikloje: tikėtina, kad artimieji jums taip pat užkraus užduočių. Liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje galimi pokyčiai meilės srityje. Čia turėsite galimybę pajusti ir patirti visą emocijų spektrą  – aistrą, pavydą, susižavėjimą, ir t.t. Nors šiuo laikotarpiu jums gali trūkti stabilumo, tačiau visa tai praturtins jūsų jausmų sferą. Antroje birželio pusėje Vėžių sveikatai gali iškilti pavojus. Būtent todėl bus labai svarbu pasirūpinti savimi. Finansinė padėtis žada išlikti stabili ir nuspėjama.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai beveik visą vasarą bus apimti kasdienių problemų ir rūpesčių, gerindami būstą ir gyvenamąją erdvę. Bus palanku atlikti remontą, įsigyti nekilnojamojo turto, baldų, buitinės technikos. Rekomenduojama naudotis profesionalių ekspertų ar dizainerių paslaugomis, nesistengiant patiems priimti svarbių sprendimų. Sveikata bus gera, išskyrus virškinimo sistemą, kuri iki liepos vidurio gali reguliariai apie save priminti. Daugelis žmonių turėtų laikytis dietos, atsisakyti riebaus ir kaloringo maisto. Alkoholis taip pat sukels problemų, nepaisant jo išgerto kiekio. Romantiška sfera pirmoje vasaros pusėje džiugins naujais gerbėjais, iš kurių bus be galo sunku išsirinkti vieną vienintelį. Įsipareigoję Liūtai dalį vasaros stengsis praleisti ne namuose ir, jei įmanoma, be savo artimųjų ir vaikų.

REKLAMA

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Vasara Mergelėms greičiausiai nebus vien tik poilsio laikotarpis. Šio ženklo atstovai norės pasinerti į darbo procesus, naujus projektus ir kitus įdomius dalykus. Rezultatai bus ypač džiuginantys tiems, kurių profesinė sritis susijusi su medicina, paslaugomis, mokymais ir gamyba. Šio ženklo atstovai galės efektyviai atlikti visas jiems pavestas užduotis ir gauti gerą atlygį. Vargu, ar sveikata visą vasaros laikotarpį bus stabili, todėl visų būtinų prevencinių priemonių reikėtų imtis iš anksto. Asmeniniai santykiai greičiausiai išliks stabilūs, tačiau rugpjūtį kai kurie šio ženklo atstovai turės galimybę esamus santykius įforminti oficialia santuoka. Vasaros pradžioje finansinė sfera gali pareikalauti rimtų Mergelių pastangų, o vėliau pajamos stabilizuosis ir net padidės.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Vasara padovanos Svarstyklėms keletą naujų galimybių, taip pat malonių staigmenų romantiškoje sferoje. Darbas ir viskas, kas su tuo susiję, birželį ir rugpjūtį atims daug laiko ir pastangų. Vis dėlto, rezultatas bus labai įspūdingas – padidės pajamos, kils ir kompetencijų lygis. Liepa bus permainų laikotarpis, bet ne visada malonus. Visų pirma, artimųjų ir šeimos reikalai gali sujaukti planus. Vaikų turintys šio ženklo atstovai bus priversti aktyviai kištis į savo vaikų gyvenimus, kurie staiga savarankiškumą pavers tikra betvarke. Rugpjūčio pirmoje pusėje gali tekti skubiai spręsti paveldėjimo klausimus. Dėl patiriamų emocijų gali sušlubuoti sveikata, tačiau Svarstyklės tikrai ras būdų, kaip stabilizuoti savijautą.

REKLAMA

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

REKLAMA

Beveik visą vasaros laikotarpį Skorpionai bus linkę į kraštutinumus: jie arba bus labai aktyvūs ir stokos laiko, arba bus atsipalaidavę ir tinginiaus. Tiesa, poilsis juos dabar vargins kur kas labiau nei aktyvi veikla. Vis dėlto, priverstinis poilsis bus naudingas jūsų sveikatai, kuri visą vasarą bus puiki. Atostogų planavimą geriau atidėti rudeniui, o vasarą skirti darbui, neatidėliotiniems reikalams ir artimųjų priežiūrai. Birželio mėnesį gali užsimegzti nauji romantiški santykiai, o rugpjūčio pabaigoje – romanai, pagrįsti bendrais profesiniais reikalais, kuriuos teko spręsti pirmoje vasaros pusėje. Liepos-rugpjūčio mėnesiais gali atsirasti galimybė keisti darbą ir išbandyti visiškai naują sritį. Vasarą gali pagerėti Skorpionų finansinė padėtis. Šiuo laikotarpiu jie galės disponuoti didelėmis pinigų sumomis.

REKLAMA

Šaulys (lapkričio 22 d. –  gruodžio 21 d.)

Šauliams vasara bus aktyvus laikotarpis, kuriame (be daugybės poilsinių kelionių ar komandiruočių) atsiras įdomių pažinčių ar kontaktų, kurie turės įtakos tolimesniam gyvenimui. Rugpjūčio antroje pusėje galimi socialinio statuso pokyčiai, o liepos mėnesį – naujos galimybės didinti pajamas. Sveikata bus gana stabili, tačiau tinkama mityba, miego režimas ir blogų mitybos įpročių nebuvimas padės pašalinti galimas problemas. Dabar bus labai svarbu spręsti savo vaikų problemas, pirmiausia – susijusias su švietimu ir vystymusi. Birželio antroje pusėje gali įvykti netikėtas susitikimas su žmogumi iš tolimos praeities.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams vasara tikrai neatrodys kaip likimo dovana, nes rūpesčių ir problemų gausa neleis visavertiškai mėgautis šiluma ir saule. Daugelis šio ženklo atstovų bus pasinėrę į pagrindo ruošimą tolimesniems rizikingiems veiksmams. Kai kurie Ožiaragiai nuspręs pradėti savo verslą ar projektus, keisti veiklos sritį ar profesiją. Sveikata gali pablogėti per pilnatį ir jaunatį, taip pat pirmąjį vasaros trečdalį. Kils pavojus raumenų ir kaulų sistemai bei sąnariams. Įsipareigoję Ožiaragiai turės galimybę  pasimėgauti romantišku laikotarpiu, kuris labai primins medaus mėnesį. Antros pusės neturintys Ožiaragiai turės galimybių suartėti su ilgamečiu savo gerbėju. Šio ženklo atstovų  finansinė padėtis bus stabili, tačiau vis tiek neturėtumėte imti paskolų ar skolintis. To reikėtų vengti visą vasaros laikotarpį.

REKLAMA

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

REKLAMA

Vandeniai vasarą derins aktyvios veiklos ir poilsio periodus, o raktas į gerą sveikatą bus teisingas energijos ir laiko paskirstymas. Daugelis šio ženklo atstovų sugebės atlikti visas reikiamas užduotis ir išlaikyti aukštą energetinį potencialą, jei pirmiausia galvos apie save ir savo poreikius. Finansinė padėtis bus stabili, be to vasaros eigoje ji gali pagerėti. Jei nedemonstruosite bereikalingos iniciatyvos ir savo noru neprisiimsite svetimos atsakomybės, darbe tikrai nepervargsite. Romantiška sfera žada padovanoti malonių situacijų, dovanų ir staigmenų, ypač tiems, kurie dar neapsisprendė dėl gyvenimo draugo pasirinkimo. Rugpjūčio mėnesį nerekomenduojama toli keliauti, todėl atostogas geriau planuoti savo gyvenamajame regione.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

REKLAMA

Žuvims vasara bus geras laikas atsipalaiduoti. Bus naudinga sulėtinti darbų tempą, nes tai teigiamai atsilieps jūsų sveikatai ir išvaizdai. Atostogas geriau leisti prie vandens telkinių, gamtoje, vengiant tiesioginių saulės spindulių ir ilgo buvimo saulėje. Asmeniniai santykiai maždaug iki liepos vidurio bus stabilūs, o vėliau galimi pokyčiai dėl naujų simpatijų ar gerbėjų atsiradimo ar buvusių partnerių pasirodymo horizonte. Visa tai garantuoja Žuvims neramų rugpjūtį, dvejones, abejones ir nesugebėjimą patiems priimti galutinį sprendimą. Laimės pragmatiškiausi šio ženklo atstovai.

Kuriems Zodiako ženklams lapkritis atneš bėdas ir sunkumus?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].