Astrologai papasakojo, ką mums žada pirmasis vasaros mėnuo.

REKLAMA

Pirmasis vasaros mėnuo bus kupinas astrologinių įvykių, o dažni planetų pokyčiai turės didelį poveikį žmonėms. Birželio mėnesį galimi įvairūs netikėtumai ir įvykių raida pagal nežinomą scenarijų.

REKLAMA

Birželis prasidės darniu Jupiterio ir Plutono poveikiu: tai leis naujiems žmonėms užimti lyderių pozicijas. Šiuo laikotarpiu didelės sėkmės gali tikėtis verslininkai. Dabar bus svarbu veikti kaip vieninga komanda, nes tai leis pasiekti geriausių rezultatų. Gali tapti aktualūs klausimai, susiję su paveldėjimu, draudimu, paskolomis. Šaulys, Žuvys ir Vėžys savo gyvenime gali susidurti su mistiniais procesais, o Avinas, Skorpionas ir Liūtas pradės ieškoti bendraminčių svarbiems tikslams pasiekti ir galės plėsti savo įtakos sferas.

Marso įžengimas į Jaučio ženklą birželio 9 dieną akcentuos pasiekimus materialiose sferose. Avinai ir Skorpionai turės galimybę pagerinti savo finansinę padėtį, Jautis aktyviai spręs profesines problemas ir užtikrintai kops karjeros laiptais. Ožiaragiai, priešingai, judėdami savo tikslų link, turės šiek tiek sulėtinti tempą ir skirti dėmesį maloniam, patogiam poilsiui.

REKLAMA

Mėnesio viduryje įvykęs Veneros perėjimas į Vėžio ženklą daugumą mūsų privers persvarstyti šeimos ir šeimos ryšių vertę. Svarstyklės ir Žuvys daug laiko praleis namuose, tvarkydamos aplinką ir gerindami gyvenimo sąlygas. Vėžio ženklo atstovai gali pasiryžti susituokti ir pradėti planuoti vestuvių šventę. Jautis gali ryžtis svarbiems pokyčiams romantinėje sferoje ir pradėti spręsti būsto ar turto klausimus. Galimi sėkmingi žemės ir nekilnojamojo turto įsigijimai.

REKLAMA

Veneros padėtį sustiprins Merkurijaus perėjimas į Vėžio ženklą, o vėliau –  į Saulę. Dvyniams ir Mergelėms gali tekti apsispręsti, ar tęsti santykius su savo antrąja puse. Liūtai ir Avinas sieks santykių pastovumo ir stabilumo. Gali būti, kad šio ženklo atstovai pradės planuoti šeimos pagausėjimą. Šaulys gali jausti nostalgiškus jausmus ir pasinerti į malonius praeities prisiminimus. Šauliai taip pat gali susitikti su kažkuo iš praeities. Svarstyklės galės persvarstyti kai kuriuos savo įsitikinimus apie šeimą ir ateitį, o tai labai teigiamai atsilieps romantiškajai ir materialinei gyvenimo sferai. Vandeniai galės parodyti savo lyderio savybes šeimoje ir suteiks reikšmingą pagalbą artimiesiems sprendžiant problemas.

REKLAMA

Kalbant apie Mėnulio fazes, birželio mėnesį 6 dieną Dvynių ženkle matysime jaunatį, o 22 dieną – Ožiaragio ženkle bus pilnatis. Jaunaties metu Dvyniai galės sėkmingai pradėti kažką naujo. Pilnatis gali neigiamai paveikti Ožiaragių ir Vėžių emocinę savijautą. Šiuo laikotarpiu bus ypatingai svarbu pakankamai dėmesio skirti savo sveikatai ir būti pasiruošusiems stresui bei negandoms. Vis dėlto, toks laikotarpis truks neilgai, tačiau tai turės neigiamą poveikį emociniam stabilumui. Likusiems Zodiako ženklams pilnaties metu rekomenduojama sulėtinti tempą, o per jaunatį pradėti naujus dalykus ir išsikelti naujus tikslus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].