Pavelo Globos savaitės horoskopas vasario 19-25 dienoms

Pavelas Globa yra bene garsiausias astrologas. Jo savaitės horoskopas yra labai veiksmingas, nes jis jį padaro remdamasis savo ilgamete patirtimi ir didžiulėmis žiniomis. Ne išimtis ir rekomendacijos ateinančiai savaitei.

REKLAMA

Atėjo laikas, kai reikia dažniau naudoti amuletus ir apskritai būti atsargesniems. Ši savaitė bus gana pavojinga, nes Marsas ir Venera jau neigiami, o Merkurijus vasario 23 dieną pereis į nepalankų Žuvų ženklą. Vasario 22 diena taip pat bus pavojinga diena, nes šią dieną neigiamas Marsas ir Venera susijungs – tai labai nepalankus aspektas visiems Zodiako ženklams.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

REKLAMA

Avinas

Šio ženklo atstovų laukia prieštaringa energija savaitė. Dėl prastos planetų padėties astrologai rekomenduoja Avinams vengti impulsyvių protrūkių ir nusiteikti taikiai bei ramiai nuotaikai. Tikėtina, kad ateina laikas priimti greitus ir atsakingus sprendimus bei aktyvius veiksmus, todėl svarbu neužmerkti akių. Būtina nukreipti energiją atidėtoms užduotims atlikti.

Jautis

Konfliktinės situacijos daugeliui Jaučio ženklo atstovų bus labai dažnas reiškinys. Neigiama visų trijų didžiųjų planetų padėtis Jaučiui sukurs dažnas nuotaikų kaitas. Deja, apginti savo interesus darbe ir versle bus daug sunkiau. Teks daugiau ilsėtis ir dažniau galvoti apie savo sveikatą. Bloga Veneros padėtis Jaučiui sukels susierzinimą ir nerimą, o Marsas žada agresyvų požiūrį.

REKLAMA

Dvyniai

Planetų energija itin neigiama fiziniam aktyvumui. Dvyniams reikia daugiau ilsėtis ir išlaikyti emocines jėgas, palaikyti pozityvų bendravimą šeimoje ir artimų draugų kompanijoje. Tai labai pavojinga savaitė. Astrologai ir ekspertai rekomenduoja Dvyniams meluoti, apsimetinėti ir jokiu būdu niekam neduoti tuščių pažadų.

Vėžys

Marso ir Veneros aspektas ketvirtadienį sukels planų sutrikimą ir neigiamai paveiks Vėžių emocinę būseną. Astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams išlaikyti neutralumą neigiamose situacijose ir vengti neapgalvotų pasisakymų, skirtų kitiems žmonėms, ypač tiems, su kuriais Vėžius sieja įtempti santykiai ir kai kurie kiti nesutarimai.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūtai gali elgtis atsargiai nuo vasario 19 iki 25 d. Šiuo laikotarpiu neigiamos planetų nuotaikos įneš sumaišties planuose ir veiksmuose, todėl astrologai pataria šio ženklo atstovams laiką leisti ramiai ir saikingai. Marso silpnumas sujauks planus ir neigiamai paveiks Liūto nuotaikos stabilumą.

REKLAMA

Mergelė

Pagal horoskopą, Mergelės ženklo atstovai išgyvens neramų laikotarpį, labiau tinkantį atsigauti, o ne darbui ar kelionėms. Svarbu prisiminti bendravimą su šeima, poilsį ir pomėgius. Verslo sferoje reikia išlaikyti minimalią veiklą, reikalingą stabilumui palaikyti. Sėkmė romantiškuose santykiuose jau dabar mažėja, tačiau nuo vasario 23 dienos Mergelės ženklo atstovams meilėje kils dar daugiau sunkumų.

Svarstyklės

Dabartinė planetų padėtis itin nepalanki naujai pradžiai, todėl astrologai primygtinai pataria Svarstyklių ženklo atstovams skirti laiko kasdienei ir pažįstamai veiklai. Šiuo laikotarpiu Svarstyklėms reikia nustoti kūrybiškai spręsti iškylančias užduotis ir problemas. Neigiama planetų energija nepalanki ginti savo interesus ir nepaprastiems veiksmams. Geriau nerizikuoti.

REKLAMA

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovų sąjungininkas Marsas šią savaitę totaliai smunka žemyn. Visai kaip Venera, kuri suteikia jėgų ir energijos. Tik Merkurijus užims tvirtą poziciją, o tai bus tik iki vasario 22 d. Tai kiek palengvins problemų sprendimo procesą, tačiau nuo vasario 23 dienos reikia dažniau pasinaudoti artimųjų pagalba ir neklausyti draugų patarimų.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Per šias septynias dienas Šauliai dažniau patirs pykčio protrūkius. Svarbu kontroliuoti save bet kokiomis aplinkybėmis. Priešingu atveju neatsargiai pasakytų žodžių pasekmės gali būti tikrai mirtinos ir destruktyvios. Laikas bus gana geras planuotų veiklų vykdymui, bet ne drąsiems planams ir rizikoms įgyvendinti.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi išlikti atsidavę savo darbui ir savo įsitikinimams. Tai leis jiems pasiekti gerovę ir tobulėti savo karjeroje, o kiti ženklai patirs didžiulių sunkumų. Tai nereiškia, kad Ožiaragiams viskas bus kaip rožėmis klota. Bus sunkumų, ir tikrai daug. Šis laikotarpis visiškai netinkamas meilės paieškoms, egoizmo pasireiškimui.

REKLAMA

Vandenis

Šios septynios dienos Vandeniui bus sėkmingos atliekant namų ruošos darbus, taip pat atliekant didesnio aktyvumo nereikalaujančias užduotis. Jūs netgi galite atostogauti ir atsipalaiduoti. Jėgų atkūrimas per dvasines praktikas ir lengvus fizinius pratimus ar jogą turės teigiamos įtakos energijai, psichikai ir fizinei sveikatai, taip pat suteiks daug teigiamų emocijų.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai kol kas turėtų pristabdyti iš esmės naujų idėjų vystymąsi. Rizika, nuotykiai ir bandymai padaryti ką nors šviesaus dabar nėra tai, ko jums reikia. Planetos pradės tikrinti šių žmonių jėgą, keldamos jiems problemų. Astrologai primygtinai pataria kuo greičiau reaguoti į visas kelyje iškilusias bėdas, nenukelti problemų sprendimo į tolimą stalčių. Tai padės išvengti fiasko ateityje ir nesigilinti į praeitį.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Šią savaitę dėl prastos planetų padėties mes visi galime dažniau sapnuoti blogus ir nemalonius sapnus. Stenkitės nesuvokti jų kaip Visatos, bandančios jums duoti užuominą. Tai nėra kažko blogo ženklas, o tiesiog mūsų sąmonės sąveikos su Marsu, Venera ir Merkurijumi rezultatas. Linkime jums sėkmės, ištvermės ir laimės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].