Savaitės horoskopas vasario 19–25 dienoms

Prasideda viena sunkiausių vasario ir apskritai visos žiemos savaičių. Astrologai davė savo išmintingų patarimų kiekvienam iš Zodiako ženklų, kad visi mes galėtumėme išgyventi šias septynias dienas su mažiausiais nuostoliais bet kurioje srityje. Savaitės horoskopas bus labai naudingas.

REKLAMA

Visų pirma, verta pasakyti, kad anksčiau supažindinome jus su kiekvieno Zodiako ženklo laimės paslaptimis. Atėjo laikas tai prisiminti, nes šią savaitę laimę galėsime pasiekti tik mūsų pačių pastangomis. Tikrai neturėtumėte pasikliauti planetomis ir žvaigždėmis – jų būklė labai nepalanki: Marsas ir Venera jau yra agresyvūs, o Merkurijus elgsis neigiamai nuo vasario 23 d. Jau kalbėjome apie finansinius sunkumus, todėl dabar laikas į juos pasigilinti.

REKLAMA

Avinas

Avinui reikia kuo greičiau atsikratyti pavydo. Tai itin destruktyvus jausmas, kuris gali atimti iš jūsų sėkmę. Laikotarpiu nuo vasario 19 iki 25 dienos reikia galvoti apie savo asmeninę laimę ir nelyginti savęs su kitais žmonėmis. Taip pat labai žalinga dėl nesėkmių ir problemų kaltinti likimą. Turite būti savikritiški ir mokėti mokytis iš savo klaidų.

Jautis

Šiuo pavojingu metu Jautis turi objektyviai įvertinti savo galimybes. Greičiausiai atsiras naujų priešų, kuriems bus itin sunku atsispirti, tačiau Jautis viską ištvers ir išgyvens. Svarbu atsiminti, kad laikas dabar yra pats vertingiausias išteklius. Nereikia gailėti pinigų komfortui ir sveikatai, tačiau laiko reikėtų skirti tik svarbiausiems dalykams ir maloniausiems žmonėms.

REKLAMA

Dvyniai

Tokiu pavojingu metu Dvyniai jokiu būdu neturėtų gyventi purve ir šiukšlėse. Savaitę reikia pradėti nuo valymo arba pasiruošti, kad ji prasidės savaitgalį. Taip pat svarbu atsikratyti nereikalingų daiktų. Visa tai pagerins energiją namuose, todėl pagerins Dvynių nuotaiką, suteiks pasitikėjimo savimi ir padės sustiprinti psichinę ir fizinę sveikatą apskritai.

Vėžys

Per laikotarpį nuo vasario 19 iki vasario 25 dienos Vėžiams teks daryti daugiau dalykų, kurių jie nenori. Tai dviašmenis kardas – gali būti sunku, bet savaitės pabaigoje ar kiek vėliau Visata jiems atlygins už pastangas. Taip pat astrologai ir ekspertai rekomenduoja būti itin atsargiems su įkyriomis aplinkinių nuomonėmis – neverta visko priimti už gryną pinigą. Svarbu mąstyti kritiškai.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Per šias pavojingas septynias dienas Liūtai turėtų kovoti už save. Tikrai neverta pasikliauti pašaline pagalba, nes žmonės gali dažniau meluoti ir galvoti apie save, bet ne apie kitus. Tai laikas, kai klesti egoizmas. Įžvalga taps problemų visose gyvenimo srityse katalizatoriumi. Liūtams tereikia pasverti kiekvieną savo žingsnį, kad nesukluptų kelyje į laimę ir stabilumą.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai turi būti atsargūs su savo ambicijomis. Šiuo metu svarbu sulėtinti veiksmus, kuriems reikalingas didesnis poveikis. Šie žmonės sugebės bet kokius pokyčius paversti savo nauda, ​​tačiau svarbu išmokti įžvelgti gėrį kažkuo nemalonu. Mergelės ženklo atstovams kartais labai sunku būti optimistais, tačiau dabar būtent toks laikas, kai nuosaikus optimizmas išgelbės juos nuo nervinio suirimo ir problemų.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams reikia nustoti klausinėti „kaip? ir kodėl?”. Labai svarbu žinoti mechanizmą, dėl kurio kyla sunkumai, tačiau tai yra antraeilis dalykas. Bandymai suprasti bėdų priežastis lems melancholiškos nuotaikos atsiradimą. Turime dažniau savęs klausti, kaip esamą situaciją panaudoti savo labui. Tikriausiai planetos nori, kad Svarstyklės išmoktų šio svarbaus dalyko, kelyje susidūrusios su problemomis. Sunkumai parodys Svarstyklėms teisingą gyvenimo kelią.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionams pirmiausia reikia atsiminti, kad dabar svarbu arba būti vienumoje ir būti itin nepriklausomiems, arba bendraujant su žmonėmis stengtis rasti bendrą kalbą. Agresijos pasireiškimas ir bandymai apsivilkti antklodę sukels neišvengiamus karus ir nesantaiką – tiek namuose, tiek darbo kolektyve. Tai gali sukelti didelių problemų visose gyvenimo srityse.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šaulio moralė sumažės, ir tai nėra keista, nes Venera ir Marsas šiuo metu yra neįtikėtinai neigiami. Prie jų nuo vasario 23 dienos prisijungs ir Merkurijus, ir tai privers Šaulius prarasti tikėjimą savimi ir geriausiu, tačiau jie vis tiek turės galimybę tęsti pergalingą žygį visose gyvenimo srityse. Tik reikia nepasiduoti melancholiškoms mintims, o apie perspektyvas mąstyti optimistiškai.

Ožiaragis

Nenumaldomas Ožiaragių sėkmės troškimas gali juos sunaikinti. Atrodo, kad ši savaitė buvo sukurta specialiai poilsiui ir bandymui pakeisti situaciją. Jei staiga kažkas nepavyks, Ožiaragiams teks pabandyti nukreipti savo dėmesį į ką nors kita. Nereikia kovoti su uždarytomis durimis ir kankintis neefektyviu darbu. Ožiaragiams taip pat svarbu kuo daugiau laiko skirti artimiesiems.

REKLAMA

Vandenis

Sunkumai, su kuriais susidurs Vandeniai, bus praeities problemų atspindys. Visa tai yra praeities pamokų, kurių jie laiku neišmoko, pasekmės. Turite labai atidžiai išanalizuoti visas bėdas, kurios atsiras jūsų kelyje. Tai padės jums suprasti, ko jie turėtų siekti dabar. Vandeniai turi du pasirinkimus – arba jie sustiprės kaip individai, arba paskęs suirutėse ir palūš psichiškai.

Žuvys

Laikotarpiu nuo vasario 19 iki 25 dienos Žuvų ženklo atstovams neveiklumas prilygsta pralaimėjimui, tačiau tai nereiškia, kad reikia nenuilstamai dirbti. Tai laikas, kai reikia visame kame siekti pusiausvyros. Besaikis poilsis lems užduočių ir problemų kaupimąsi, o darboholizmas atims iš Žuvų ženklo atstovų jėgas, energiją ir sveikatą. Jie turi sutelkti dėmesį į aktualias problemas, kurių sprendimo mechanizmai jiems yra žinomi ir suprantami.

REKLAMA

gruodžio, Savaitės horoskopas

Net tokiais sunkiais ir nepalankiais laikais galite gauti likimo dovaną, jei naudosite specialias energijos praktikas. Astrologai rekomenduoja nenuleisti rankų ir pasirūpinti savo psichologine sveikata. Linkime jums geros sveikatos ir sėkmės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].