Finansinis horoskopas vasario 19-25 dienoms

Ši savaitė gali būti pilna finansinių įvykių: naktiniai kūnai prisidės prie energetinio fono pokyčių. Astrologų padarytas finansinis horoskopas visų Zodiako ženklų atstovams pataria daug dėmesio skirti finansų sferai, nes pokyčiai bus neigiami.

REKLAMA

Nerūpestingas ir lengvas stipraus Merkurijaus laikotarpis baigėsi. Tiksliau, jis baigsis vasario 23 d., kai planeta įžengs į Žuvų ženklą. Nuo šiol visi turėsime būti atsargūs išlaidaujant ir būti itin atidūs darbe bei versle. Pirmoji savaitės pusė dar bus palanki finansinei veiklai ir reikalams susitvarkyti, tačiau tuomet gali gerokai pasikeisti žaidimo sąlygos ir taisyklės. Prisiminkite savo stipriąsias puses, tada jei nepasieksite sėkmės, tai bent ją išlaikysite. Jums turėtų pasisekti.

nsupranta, mylėti

REKLAMA

Avinas

Avinų finansai laikotarpiu nuo vasario 19 iki 25 dienos tiesiogiai priklausys nuo jų nuotaikos ir motyvacijos. Šio ženklo žmonės turi kozirius, kurie potencialiai gali padėti įveikti konkurentus karjeros lenktynėse, taip pat išlaikyti ar net padidinti savo santaupas. Tačiau baimė dėl ateities ar pavydas dėl kitų žmonių sėkmės gali gerokai sugadinti vaizdą, ypač savaitės pabaigoje nuo vasario 23 d.

Jautis

Ši savaitė Jaučiui bus sunkumų ir dviprasmiškų sprendimų laikotarpis. Svarbu nepasiduoti momentinėms pagundoms. Praeities klaidų kartojimas gali lemti karčių išgyvenimų pasikartojimą, todėl svarbu atsisakyti visko, kas veda į savijautos mažėjimą. Didelė tikimybė, kad Jautis pastebės pirmąsias anksčiau priimtų sprendimų pasekmes, pirmuosius anksčiau pasirinktos strategijos rezultatus.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams pritraukti pinigų padės ne tik atkaklumas, bet ir kūrybiškumas. Net jei šio ženklo žmonės mano, kad jų kūrybinis potraukis nesėkmingas, turėtumėte išbandyti šį metodą. Kuriant planus naudinga vizualizuoti, ko norite: įsivaizduokite, kokia bus sėkmė. Jei tik įsivaizduojate problemas ir bėdas, tai būtent tai ir lauks Dvynių.

Vėžys

Daugelis Vėžių imsis žingsnių, kurie ateityje atves į finansinę sėkmę, nors iš pirmo žvilgsnio to teigti negalima. Poveikis gali būti pastebimas ne iš karto. Neturėtumėte nusiminti, jei, pavyzdžiui, potencialiai pelningas klientas ne iš karto sureagavo į pasiūlymą. Žmonės turės sunkumų, o atsitiktinumo efektas taip pat neturėtų būti panaikintas, nes destruktyvus Merkurijus daro pokyčius informaciniame lauke.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūtas laikotarpiu nuo vasario 19 iki 25 dienos turėtų būti labiau užimtas meilės, o ne finansų. Jiems bus geriau. Pokyčių troškulys, noras persikrauti ir apsivalyti nuo negatyvo yra geri tikslai. Vis tiek greitai praturtėti nepavyks. Tačiau užmezgant romantiškus reikalus ir ieškant įkvėpimo reikėtų nepamiršti ir darbo. Liūtams svarbu daug dirbti ir nešvaistyti daug pinigų. Per šias septynias dienas jūs negalite rizikuoti ir blaškytis.

REKLAMA

Mergelė

Greičiausiai savaitės viduryje Mergelės ženklo atstovai sulauks netikėtų ir ne pačių maloniausių naujienų finansų ir karjeros srityje. Kita vertus, skubotų išvadų daryti nereikia, nes tik laikas parodys, prie ko prives šios savaitės įvykiai. Viena aišku: permainų vėjai Mergelės ženklo atstovų neaplenks. Atėjo laikas paimti likimą į savo rankas. Svarbu vadovautis logika ir protu, o ne intuicija, kuri iš Mergelių gali visiškai atimti pinigus ir sėkmę.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams pajamoms didinti svarbu imtis konkrečių veiksmų, o ne tik svajoti. Reikia susitelkti ties darbu, peržiūrėti savo išlaidas ir atsisakyti nereikalingų išlaidų reikalingiausių naudai. Savaitės pabaigoje dėl Merkurijaus neigiamų pokyčių rizika bus labai didelė. Vis dar įmanoma pagerinti savo finansinę padėtį. Jums tiesiog reikia nesikišti į save, įsiveliant į klaidingus taikinius ar nepatikrintus žmones.

REKLAMA

Skorpionas

Astrologai pataria Skorpionams nesigilinti į savistabą: tokiu būdu jie gali tik pritraukti nepasitikėjimą savimi, o tai padidins finansinių ir darbo klaidų tikimybę. Jūs neturėtumėte pasikliauti tik savo karjera. Galbūt pajamų augimą stabdo kiti veiksniai ar dalykai, kurie pritraukia skurdą į namus: netvarkinga darbo vieta, purvas ir dulkės namuose.

skorpionas, viršininkai, vasaros, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams bus naudinga žaisti saugiai ir, esant galimybei, dalį sumos atidėti iki mėnesio pabaigos. Tikėtini netikėti pokyčiai, kurie pareikalaus didelių išlaidų. Astrologai rekomenduoja visiems Šauliams, turintiems skolų ar paskolų, sumokėti maksimalią įmanomą sumos dalį. Tai gerokai sumažins Marso ir Veneros suformuotą emocinę įtampą.

Ožiaragis

Ožiaragiams specialistai pataria būti atsargesniems ir nesivelti į nieką abejotiną. Nepasitikintys žmonės turėtų jų vengti. Šiais laikais labai svarbu būti atidiems pasirašant dokumentus ir pervedant lėšas. Didelė rizika žlugti, vaikytis lengvo pelno ar tikėtis sėkmės, dėl Merkurijaus ir Marso tikrai nebus verta. Geriau pasikliauti stabilumu.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams dabar labiau nei bet kada reikia pasitikėjimo savimi. Stabilumas pinigų sferoje gali atsirasti stiprėjant socialiniams ryšiams, gebėjimui įkvėpti kitus ir padėti patarimais. Šį sunkų laikotarpį galite praleisti ilsėdamiesi. Todėl antroji savaitės pusė Vandeniams taps problemų, galimybių praradimo ir ambicijų metas. Reikia kontroliuoti save ir nesijaudinti veltui.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams taupant svarbu imtis konkrečių veiksmų: siekti karjeros augimo, peržiūrėti išlaidas ir atsisakyti nereikalingų išlaidų reikalingiausių naudai. Jei Žuvų ženklo atstovai rimtai ir atsargiai imsis reikalų, jie sugebės išsilaikyti. Svarbu tik palaikyti savalaikį poilsį ir užsiimti lengvomis pramogomis, nereikalaujančiomis didelių finansinių išlaidų.

REKLAMA

bruožas, nuobodžiausi, Finansinis horoskopas

Įtvirtinti savo finansinę padėtį ir pritraukti turtus galite ne tik horoskopo dėka. Pavyzdžiui,  fengšui patarimai padeda tapti turtingesniems dirbant su aplinka. Šią savaitę toks požiūris bus itin svarbus, nes destruktyvaus Merkurijaus laikotarpiu bet kokie metodai yra geri.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].