Pavelo Globos savaitės horoskopas gruodžio 4-10 dienoms

Pavelas Globa yra vienas garsiausių astrologų. Jo savaitės horoskopas yra patarimų rinkinys visiems Zodiako ženklams. Gruodžio mėnuo gali būti kupinas daugybės pavojų.

REKLAMA

Gruodis – gana pavojingas metas, kai, norint įveikti problemas, reikia nustoti vadovautis stereotipais ir klišėmis, taip pat visame kame prireiks maksimalaus atsargumo. Ši savaitė – probleminio periodo pradžia, nes jau nuo pirmadienio, gruodžio 4 dienos, Venera Skorpione nusilps. Mums visiems reikės būti atsargiems ir vadovautis sveiku protu.

REKLAMA

Avinas

Motyvacija yra viskas, ko Avinui šiuo metu reikia. Gruodžio 4–10 dienomis reikia rasti priežastį tobulėti. Ši savaitė nebus kūrybinio tobulėjimo ar įgūdžių laikotarpis, tačiau Avinams pavyks įtvirtinti savo poziciją. Sunkus darbas padės išlaikyti sėkmę ir nešvaistyti to, ką kūrėte visus metus – finansinio pagrindo ar meilės santykių, draugystės. Avinams taip pat geriau neklausyti intuicijos – šią savaitę ji juos nuvils.

Jautis

Meilės reikaluose Venera Jaučiui žada regresą ir problemas. Šio ženklo žmonėms teks kažkaip praskaidrinti savo vienatvę. Kiekvienas, ieškantis meilės, turi būti savimi. Apskritai nuo gruodžio 4 iki 10 dienos geriau priimti tik pagrįstus sprendimus. Gali tekti pakeisti kryptį ir pašalinti iš savo gyvenimo kai kuriuos neigiamus ir nemalonius žmones.

REKLAMA

Dvyniai

Šios savaitės tikrai negalima pavadinti lengva, tačiau nusiminti neverta. Sunkumai padarys šiuos žmones daug stipresnius. Visata stengsis duoti sunkių, bet įgyvendinamų užduočių. Daugeliu atžvilgių ši savaitė Dvyniams taps savotišku tramplinu – šio laiko sėkmė juos lydės dar labai ilgai. Gali būti, kad šią savaitę Dvyniai sutiks žmogų, kuriuo galės pasitikėti.

Vėžys

Vėžiai turi daugiau galvoti, kaip pakeisti save į gerąją pusę. Naujų dalykų geriau imtis itin atsargiai, iš anksto įvertinus savo jėgas. Kol kas neverta bandyti savęs naujuose dalykuose. Meilės sferoje daug kas priklausys ne nuo Vėžių, o nuo juos supančių veiksnių, tačiau tai nereiškia, kad galite paleisti likimo vadeles.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, savaitės horoskopas

Liūtas

Liūtas patirs sunkumų meilėje. Išlaikyti stabilumą santykiuose bus kiek sunkiau. Malonios emocijos ir akimirkos greičiau baigsis dėl nuolatinių reikalų ir problemų kitose srityse. Geros žinios yra tai, kad savaitgalį tai pamažu išnyks ir taps beveik nepastebima. Reikia teisingai, be negatyvo priimti žmones ir jų nuotaiką.

REKLAMA

Mergelė

Šią savaitę viskas aplink gali pradėti labai keistis, o tai Mergelės atstovams sukels stresą, tačiau tai nereiškia, kad reikia bėgti nuo problemų. Jei norės, Mergelės atstovai galės rasti naujų pajamų šaltinių arba įtvirtinti jau pasiektą sėkmę. Tas pats gali būti pasakyta ir apie meilės gyvenimo sritį. Tai bus geras laikotarpis susipažinti su naujais žmonėmis, ypač internete. Tai taip pat puiki savaitė perkelti santykius į aukštesnį lygį.

Svarstyklės

Kad ir ką sakytumėte, bet kokia mintis yra materiali, todėl Svarstyklėms tiesiog reikia galvoti apie šviesią ateitį. Tai laikas kurti planus, atsiduoti grandioziniams pokyčiams ir poilsiui. Svarstyklėms tai bus labai darbingas ir sunkus laikotarpis, kuris praeis labai greitai. Be galo svarbu visus suplanuotus pirkinius atlikti dabar, nes vėliau retrogradinėje fazėje esantis Merkurijus neleis to padaryti.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionų gyvenimas dabar gali tapti labai nuspėjamas. Skorpionai yra nepaprastai stiprūs dėl galingo Marso, tačiau tai nereiškia, kad jiems reikia visiems pasakoti apie savo reikalus. Niekas neturėtų žinoti apie jų planus. Vienišiems Skorpionams ir tiesiog atsakingiems šio ženklo žmonėms viskas seksis itin sėkmingai, visose srityse.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams, anot prognozių, dažnai teks su kuo nors pakovoti. Žmonės jiems trukdys, o ambicijos neleis ramiai sėdėti. Kita vertus, motyvacijos bus daugiau nei pakankamai. Šauliui skubiai reikia tuo pasidalinti su artimaisiais. Sėkmės paslaptis yra tinkamas prioritetų nusistatymas. Šaulys turėtų pats nuspręsti, kurioje gyvenimo srityje jiems dabar labiausiai reikia sėkmės.

Ožiaragis

Ožiaragiams dabar tereikia būti ramesniems, protingesniems, išmintingesniems. Galite įsiklausyti į artimųjų patarimus – jie padės ne vieną kartą. Galite šiek tiek pagyventi dėl savo artimųjų. Jūs neturėtumėte gaišti savo laiko žmonėms, kurie neteikia jums šilumos ir meilės. Nereikia sakyti nemalonių žodžių žmonėms, kurie jus erzina, neturėtumėte ir už nugaros skleisti paskalų ir gandų. Geriausias būdas sustiprinti meilę – nugalėti pavydą.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai turi praleisti kuo daugiau laiko su žmonėmis, kurie moka motyvuoti. Net jei šio ženklo atstovai yra įpratę pasikliauti tik savimi, išorės parama jiems dabar tikrai nepakenks. Tobulumui ribų nėra, tačiau nuo gruodžio 4 iki 10 dienos galite pradėti save riboti. Tobulėjimas neturėtų sustoti. Jėgų bus mažiau.

Žuvys

Žuvų atstovai dabar turi daug galimybių parodyti savo geriausią pusę. Tai bus sunkus, bet be galo svarbus metas darbui, meilei ir viskam, ko taip reikia Žuvų atstovams. Laimė dabar yra ne pergalės, o jų pasiekimo procesas. Reikia mėgautis akimirka ir nepasiduoti. Šią savaitę galite pabandyti mokytis naujų įgūdžių. Artimi žmonės supras Žuvų atstovus, o apsimetusieji draugais išeis, o tai irgi nėra blogai.

bruožas, nuobodžiausi, savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].