Savaitės horoskopas gruodžio 4-10 dienoms

Astrologinė situacija kardinaliai pasikeis į blogąją pusę, tačiau panikuoti astrologai nepataria. Svarbu tiesiog būti dėmesingesniam sau ir savo pareigoms, savaitės horoskopas pateiks ir daugiau naudingų patarimų.

REKLAMA

Gruodžio 4 dieną Venera pereis į Skorpiono ženklą, todėl mūsų energija smarkiai sumažės. Tai, žinoma, labai blogai, tačiau tikimybė, kad viskas liks vietoje, bus didelė tiems, kurie moka teisingai susidėlioti prioritetus. Taip pat svarbu atsiminti, kad žmonių jėgos nebus begalinės.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Avinas

Avinas niekada neturėtų dalytis savo svarbiomis mintimis ir troškimais su kitais. Viešai kalbėdamas apie planus, Avinas gali sukelti kitiems pavydo antplūdį, o tai sukels daug problemų darbe ir gyvenime. Kerštas ir pavydas gali sugadinti ią savaitę.

Jautis

Planetos padarys ir Jaučio gyvenimą nelabai malonų. Tiksliau, už tai galite pasakyti „ačiū“ Venerai – meilės ir gyvybinės energijos planetai. Šią savaitę tikrai neturėtumėte eiti į sporto salę ar per daug fiziškai pervargti. Gali kilti problemų meilės reikaluose, bet daugiausia tai pajus tie Jaučiai, kurie ieško sielos draugo. Kiti turės mažiau sunkumų, nes galės prašyti kitų pagalbos.

REKLAMA

Dvyniai

Greičiausiai Dvynius nugalės kažkoks vidinis nerimas, tačiau pagrindinis jų globėjas Merkurijaus vis dar stiprus, todėl situacija su Venera jų visiškai nepaveiks. Astrologai praneša, kad norint džiaugtis, tereikia tiesiog judėti jau pramintu keliu ir nesiimti jokių naujų dalykų be ypatingo tikslo.

Vėžys

Laikotarpiu nuo gruodžio 4 iki 10 dienos Vėžiams gali išsivystyti vadinamasis tunelinis regėjimas, kai aplink jie nieko nematys. Kitaip tariant, Vėžiai gali nepastebėti to, kas vyksta aplink juos, nors turėtų. Faktas yra tas, kad kai kurie išoriniai įvykiai gali atverti Vėžiui akis, tapti jiems svarbiu dalyku, taip pat sukelti jiems naują motyvaciją. Astrologai šio ženklo žmonėms taip pat pataria rasti balansą tarp darbo ir poilsio. Per didelis darbas bus labai pavojingas.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Šią savaitę Liūtai gali per dažnai pradėti tikėtis stebuklo. Jūs neturėtumėte to daryti. Ką būtinai reikia pradėti daryti, tai bendrauti su žmonėmis. Nepriklausomybė yra gerai, bet ne dabar, nes ateina sunkūs laikai, kai viskas gali iškristi iš rankų ir tiesiog nepasisekti. Nereikia kelti sau neįmanomų užduočių.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai turėtų sutelkti dėmesį į tikslų siekimo procesą, o ne į pačius tikslus. Nepaprastai svarbu džiaugtis gyvenimu ir nesijaudinti, kaip gerai bus atlikta konkreti užduotis. Žinoma, reikia siekti idealo, ir niekas su tuo nesiginčija, tačiau išspausti iš savęs paskutines jėgas triumfo akimirkai – ne pats geriausias sprendimas šią savaitę.

Svarstyklės

Svarstyklėms dabar svarbiausia nepasiduoti pagundai. Tai bus labai pavojinga, nes tai gali paskatinti blogų įpročių, kurių praeityje sėkmingai atsikratėte, sugrįžimą. Astrologai pataria ilsėtis nepakenkiant sveikatai ir stengtis nepamiršti svarbiausių savo pareigų. Meilėje ir darbe praeina atkaklumo metas ir prasideda atsargumo metas.

REKLAMA

Skorpionas

Gebėjimas pamiršti nuoskaudas yra pats svarbiausias ir naudingiausias įgūdis. Skorpionams dabar labai svarbu niekam nekeršyti ir negalvoti apie savo priešus ar kokias nors problemas. Dar viena bloga charakterio savybė bus užsispyrimas. Jis gali sugriauti draugystę ir meilę, tapdamas kliūtimi bet kokiems santykiams – net ir stipriausiems.

gruodžio, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Silpnos Veneros fone Šauliams gali kilti daugiau abejonių dėl kai kurių įprastų dalykų. Jiems gali atrodyti, kad artėja sunkumai ir problemos. Taip, dabar geriau būti atsargesniems. Tačiau turite toliau gyventi ir mėgautis tuo, ką mėgstate.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali nematyti viso paveikslo. Nepaprastai svarbu neskubėti ir išmokti į viską pažvelgti iš šalies. Jei kitų patarimai nesuderinami su sveiku protu, tada geriau jų neklausyti. Gruodžio pradžioje žmonės gali būti visais atžvilgiais mažiau patikimi, todėl dabar pats metas išnaudoti maksimalų potencialą.

REKLAMA

Vandenis

Astrologai rekomenduoja Vandeniams atidžiau apgalvoti savo planus. Tai ypač svarbu kalbant apie ilgalaikius planus. Kaip alternatyvią išeitį, sunkiais laikotarpiais galite naudoti paprastą ir laiko patikrintą taktiką – spręsti iškilusias problemas. Turite pasirinkti svarbiausią savo gyvenimo sritį, vadovautis sveiku protu ir neskubėti.

Žuvys

Konfliktuose ir kai kuriose labai sunkiose gyvenimo situacijose Žuvų atstovams geriau būti stebėtojais. Jie galės įgyti patirties matydami kitų klaidas. Sunkiomis akimirkomis Žuvų atstovams padės meilė gyvenimui, pasitikėjimas savimi ir gebėjimas įžvelgti žmonėse gėrį. Vienas naudingiausių gyvenimo įgūdžių nuo gruodžio 4 iki 10 dienos – dalytis savo optimizmu su kitais.

gruodžio, Savaitės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].