Nuobodžiausi vyrai pagal Zodiako ženklą

Nuo kokių Zodiako ženklų moterys bėga neatsigręždamos? Vargu ar kas nors svajoja apie partnerį, kuris nuolat burba ir nepasiūlo nieko įdomaus.

REKLAMA

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Šis ženklas garsėja savo konservatyvumu, pedantiškumu, perfekcionizmu ir noru visiems įrodyti savo išskirtinai teisingą požiūrį į pasaulio tvarką. Ne visiems malonu jų klausytis. Mergelės atstovai nevaikščios ir visų nelauks, tačiau jie gali įsižeisti ir tuomet teks įdėti daug pastangų, kad susitaikytumėte. Jei esate itin jautrus kritikai, Mergelės ženklo vyras tikrai nėra geras pasirinkimas.

REKLAMA

Avinas

Avinas taip pat yra nepaprastai nuobodus. Jis, kaip sugedęs įrašas, kartos tą patį. Šie vyrai sugeba valandų valandas kalbėti apie tai, kokie jie nuostabūs, kaip visas pasaulis jų nesupranta, kokias genialias idėjas jie turi, kaip svarbu jų klausytis.

Skorpionas

Skorpionas linkęs pasilikti prie savo nesėkmių ir apie jas kalbėti valandų valandas. Nemalonūs įvykiai nepraranda savo aktualumo, net jei praėjo daug laiko ir viskas pasikeitė. Suradęs „auką“, Skorpionas iškart pradės kalbėti apie tai, kiek daug jam teko iškęsti šiame gyvenime. Jei esate optimistas ir mėgstate spręsti problemas, o ne apie jas kalbėti, bėkite. Čia jums bus be galo sunku užmegzti harmoningus santykius.

REKLAMA

Ožiaragis

Ir, žinoma, šis sąrašas niekur neapsieina be Ožiaragio. Jis sugeba itin ilgai ir skrupulingai kalbėti apie viską pasaulyje, grįžti į šimtmečio senumo įvykius, reikalauti sutikimo su savo požiūriu. Jis taip pat mėgsta kalbėti apie pasaulio neteisybę.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].