Dauguma žmonių  kartais meluoja: jie stengiasi neįžeisti kitų jausmų, nuslėpti gėdingus faktus ar įgyti pranašumą. Vis dėlto, kai kurie žmonės visiškai nepateisina melo.  Jie mano, kad  karti tiesa visada yra geriau nei saldus melas.

REKLAMA

Kaip sako astrologas Angelas Donas, „sąžiningumas yra atvirumo pasauliui ir, svarbiausia, pagarbos tiesai atspindys“. Visi Zodiako ženklai gali būti sąžiningi, tačiau tik keli jų niekada netaiko išimčių.

REKLAMA

Pavyzdžiui, Veneros valdomos Svarstyklės yra ženklas, vertinantis partnerystę ir  vengiantis konfliktų. Pasak Dono, šio Zodiako ženklo atstovai gali slėpti savo jausmus vien tam, kad  kitiems žmonėms nesudarytų nepatogumų.

Vis dėlto, tikrai ne visi žmonės yra linkę save slopinti. Astrologai teigia, kad tiesmukiškiausi ir sąžiningiausi žmonės gimsta po 3 Zodiako ženklais, taigi, pasidomėkime, kurie jų visiškai nepateisina melo.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas pasineria į bet kokią veiklą stačia galva. Anot Angelo Dono, tai pasakytina ir apie jo bendravimą. „Aviną valdo Marsas, todėl tai yra gana agresyvus ženklas, kuris nėra linkęs laikyti liežuvį už dantų“. Šio ženklo atstovai visada yra nuoširdūs ir neslepiantys, kaip jie iš tiesų jaučiasi.

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovams astrologas rekomenduoja išmokti nuslopinti sukilusias emocijas. Gali būti naudinga padaryti 5, 10 ar 30 minučių pertrauką, ir pagalvoti, ar tikrai verta išsakyti viską, ką jie iš tiesų galvoja. Per šį laiką emocijos gali nuslopti, taigi, į situaciją galėsite pažvelgti visai kitomis akimis.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai yra linkę viską dramatizuoti, todėl gana dažnai dėl to nukenčia aplinkiniai. Šio Zodiako ženklo atstovai tikrai pasakys, jei jūsų pasirinkti drabužiai vizualiai prideda papildomų  kilogramų, ar tarp dantų įstrigo maisto likučių. Liūtas tikrai nenori jūsų įžeisti: jis paprasčiausiai dalinasi savo įžvalgomis.

REKLAMA

Liūtai visada stengiasi tapti lyderiais ir įtvirtinti savo autoritetą. Jie mano, kad nuoširdumas yra pati geriausia strategija, nes būtent tai gali padėti pelnyti pagarbą.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

REKLAMA

Jei jums reikia, kad kas nors jums pasakytų tiesą  be jokių pagražinimų, kreipkitės į Šaulį. Anot astrologo, šis Zodiako ženklas yra linkęs „garsiai galvoti“, todėl jis tikrai įgarsins savo tikrąsias mintis. Šio Zodiako ženklo atstovų nuoširdumu tikrai neverta abejoti.

Šaulį valdo Jupiteris, kuris siejamas su etika, filosofija, teise ir aukštuoju išsilavinimu. Astrologas teigia, kad šio ženklo atstovai visada siekia tiesos, ir visai nesvarbu, kad kartais ji nėra maloni. Akiračio plėtimas ir atvirumas pasauliui yra labai svarbūs šio Zodiako ženklo atstovo bruožai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].