Daugelis žmonių nuolat susiduria su nesėkmėmis ir neramumais, ir negali suvokti, kodėl būtent jiems nuolat nutinka įvairios bėdos. Jei visas jūsų gyvenimas pamažu ritasi bedugnėn, o problemų pabaigos jau seniai nematyti, pats metas išsiaiškinti nesibaigiančio juodo gyvenimo periodo priežastį.

REKLAMA

Be abejo, negalima numoti į nesėkmių virtinę ranka, reikia imtis veiksmų. Visų pirma, derėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl būtent jums taip nutinka, tuomet kovos metodas su bėdomis bus efektyvus.

Jums trūksta atkaklumo

REKLAMA

Norint išspręsti vieną ar kitą problemą reikia valios ir užsispyrimo, tačiau neretai žmonės linkę laukti, kol bėdos išsispręs pačios. Tačiau problemos niekada pačios neišsisprendžia. Tie, kurie tiesiog laukia, niekada nesulauks akimirkos, kai problemos išnyks. Daugelis žmonių kenčia nuo abejingumo viruso, ir nuolat sau kartoja „bus kas bus“. Abejingumas žudo motyvaciją, ir yra naujų problemų šaltinis.

REKLAMA

Nepastebite reikšmingų dalykų

Galbūt jūsų problemos, vyraujančios jūsų gyvenime, niekur nedingsta, nes savo laiką ir energiją nukreipiate ne ta linkme. Pavyzdžiui, jei nesiseka darbe, reikia sutelkti dėmesį į jį. Jei meilės srityje taip pat kyla sunkumų, tačiau jie nėra itin reikšmingi, svarbu jų nespręsti tol, kol neišspręsite bėdų susijusių su darbu. Tai aktualu tais atvejais, kai dviejų problemų neįmanoma kokybiškai išspręsti vienu metu.

REKLAMA

Galybės darbų atlikimas vienu metu lemia padidėjusį nuovargio jausmą bei daug kitų bėdų. Dėl šios priežasties bioenergetikos srities specialistai pataria tinkamai susidėlioti gyvenimo prioritetus ir susitelkti ties viena užduotimi vienu metu.

Jūs neprisiimate atsakomybės už tai, kas vyksta

REKLAMA

Ko gero, esate linkęs dėl visko kaltini viršininką, draugus, likimą, valstybę, bet juk visų jūsų problemų sprendimas priklauso tik nuo jūsų. Jei jums viskas krenta iš rankų ir niekas nesiseka, vadinasi, jūs taip pat esate dėl to kaltas. Turite analizuoti savo veiksmus ir pabandyti rasti visų nesėkmių priežastį. Galbūt jūs priėmėte klaidingą sprendimą arba praeityje elgėtės pernelyg infantiliai. Žmonės, kurie visada dėl visko kaltina kitus, gali būti nelaimingi visą savo gyvenimą.

REKLAMA

Jūs netikite sėkme

Galbūt jau seniai susitaikėte su tuo, kad viskas bus labai blogai ir taip nužudėte savo tikėjimą. Pasistenkite atsiminti, kad iš bet kokios situacijos visada yra išeitis, net jei ši išeitis nėra akivaizdi ar paprasta. Jei manote, kad nusipelnėte visų jūsų gyvenime vykstančių nelaimių arba nenusipelnėte ramaus ir laimingo gyvenimo, tuomet neturėtumėte stebėtis, kad viskas nutinka, taip kaip nutinka.

REKLAMA

Jūs švaistote laiką kitų žmonių problemoms

Išmokite pasakyti „ne“ asmenims, kurie nenusipelnė jūsų pagalbos arba prašo jos pačiu netinkamiausiu metu. Kai žmogus nuolat susiduria su nemalonumais ir bėdomis bei nesugeba išbristi iš problemų liūno, svarbu įgyti sveiką egoizmą, nes niekas, išskyrus mus pačius, mūsų neišgelbės. Mūsų aplinkoje yra daug žmonių, kurie trokšta manipuliuoti ir išnaudoti kitus. Tai žmonės, kurie prašo pagalbos, bet nieko neduoda mainais. Mes eikvojame jiems savo laiką ir energiją, todėl nespėjame spręsti asmeninių problemų. Jei norite ką nors pakeisti ir nutraukti juodą savo gyvenimo periodą, teks visų pirma skirti laiko sau.

REKLAMA

Demencijos

Taigi, jei jūsų gyvenimas – tai nesibaigianti bėdų virtinė, ko gero, šiame straipsnyje atpažinote save. Tačiau jūsų gyvenimą užklupusios bėdos nėra nuosprendis. Gyventi laimingai nereiškia gyventi nerūpestingai. Laimė slypi gebėjime įveikti sunkumus. Linkime sėkmės įgyjant šį įgūdį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].