Nuostabu, kaip žvaigždės veikia dalį žmonijos. Daugelis žmonių stebisi savo tobulumu ir magišku pranašumu prieš kitus. Visata aiškiai pasistengė dėl daugelio Zodiako atstovų, suteikdama jiems beribę galią, kuri pasireiškia neįtikėtinais sugebėjimais bet kam.

Skorpionas

Skorpioną nuo visų kitų žmonių išskiria didžiausias atsargumas ir sugebėjimas sukurti unikalias gynybos strategijas. Net ankstyvame amžiuje Skorpionai sugeba apsisaugoti nuo žalingo aplinkinio pasaulio poveikio. Labai retai tokie žmonės puola pirmieji, jie naudojasi taktika, laukdami priešo budrumo praradimo ir visada puikiausiai atlieka atsakomąjį smūgį tinkamu laiku.

gruodžio

Gebėjimas pajusti kas negerai, gali išgelbėti ne tik Skorpionus, bet ir jiems artimus žmones, todėl šis Zodiako ženklas jaučiasi daug galingesnis, nei jo artimieji ir draugai.

Liūtas

Charakterio stiprybė, tvirtumas ir prigimtinė jėga verčia Liūto priešus pasiduoti ir net nesileisti į jiems beviltišką kovą su Liūtais. Šio Zodiako ženklo atstovai gali vesti artimuosius link puikių pergalių, tačiau jie niekada jiems nevadovaus.

Liūtai yra puikūs silpnų Zodiako ženklų užkariautojai, lyderiai ir gelbėtojai. Tie, kurie neturi ypatingų talentų ar didžiulės jėgos, gali užtikrintai ir drąsiai vaikščioti per gyvenimą už plačios ir galingos Liūtų nugaros. Niekada nebandykite išmesti tokių Visatos išrinktųjų iš savo sosto, jie per kelias minutes sunaikins jūsų trapų pasaulį, apsaugodami savo pačių neliečiamumą.

Mergelė

Ypatingas jautrumas bet kurioje srityje ir pasitikėjimas savimi yra Mergelės požymiai. Mergelės ženklo atstovai menkiausio balso virpėjime jaučia oponentų melą ir slaptumą. Mažiausias dvejojimas pavojingose ​​situacijose priverčia Mergelę pajusti destruktyvų bet kokių įsipareigojimų rezultatą ir apeiti visus sunkumus.

Padidėjęs Mergelės jautrumas joms trukdo tik asmeniniuose santykiuose, todėl jų išrinktieji turi būti labai taktiški ir jautrūs žmonės, kad nepakenktų tokių Zodiako atstovų psichikai. Kitose gyvenimo srityse Mergelės yra nepakeičiamos, norint išsiaiškinti priešų puolimo būdus ar nelauktas problemas.

Šaulys

Jis išgyveno, laimėjo, nugalėjo ir pasiekė – tai viskas apie Šaulį. Potraukis neištyrinėtiems dalykams ir civilizacijų pažinimas daugelyje Šaulių pažadina net magiškus ir ekstrasensinius sugebėjimus. Nėra mokslo ar žinių, kurie nebūtų pavaldūs smalsiam ir tikslingam Šauliui. Toks Zodiako ženklų atstovas sugeba mąstyti toliau, nei mato akys, be to, tai daro be didesnių pastangų.

2020 metų lapkričio 23- lapkričio 29 dienų savaitės horoskopas

Šaulys gali pasiekti didelę minčių koncentraciją ir materializuoti Visatos norus į įprastą žemišką pasaulį. Šauliai retai naudoja savo sugebėjimus kariniais tikslais, tačiau jiems visada kužda įkyri mintis griežtai išnaikinti blogį ir gyventi gerumo bei tarpusavio supratimo buveinėje. Tik apribojus Šaulio laisvę ir asmeninę erdvę, gali smarkiai sumažėti jų sugebėjimai ir super galios.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].