Dangiškų galių globą visi jaučia skirtingai. Angelai sargai mus saugo, pamoko, praneša apie iliuzijas ir klaidas, paaiškina, kodėl turėtume taip daryti, o ne kitaip. Iššifruoti nematomus pranešimus nėra lengva, o to nepadarę dar kartą daro klaidų.

Yra Zodiako ženklai, kuriuos Angelas Sargas globoja visą savo gyvenimą. Apie tokius žmones kiti sako: „Gimę su marškinėliais“, ir stebisi, kaip jiems pavyksta be didesnių nuostolių išsisukti iš beviltiškų bėdų. Net skeptikai nustemba, nerasdami atsakymo, kodėl taip vyksta. Paprastai tokie žmonės gimsta esant tam tikriems Zodiako žvaigždynams.

Dvyniai

Visi svarbūs ir atsakingi įvykiai, nutinkantys Dvyniams, yra laimingi įvykiai. Jie atranda naudingos informacijos, susitinka su reikiamais žmonėmis ir įgyja reikiamų žinių. Dvyniai greitai nustato kitų poreikius, žino, kaip reikia elgtis tam tikroje situacijoje, kaip paprasčiausiai išgyventi. Bet kokias aplinkybes jie gali paversti savo sąjungininkais.

Galime kalbėti apie neįtikėtiną intuiciją, kurią lydi sėkmė, tačiau būtent dėl ​​Angelo Sargo užtarimo Dvyniai tampa nepažeidžiami daugeliui bėdų.

Mergelė

Šio ženklo atstovai mano, kad visos sėkmės yra kruopštaus darbo su savimi, nuodugnios analizės rezultatas ir kažkas iš aukščiau čia neturi nieko bendro. Bet visus sprendimus Mergelei diktuoja balsas iš viršaus. Mergelė nujaučia, kada laikas imti veikti, kada atsigulti ant dugno, kad būtų išvengta bėdų. Įžvalgumą, aiškų protą, ištvermę labai sustiprina dangiškieji užtarėjai, kurie visada lydi savo globotinius.

Šaulys

Lengvai gaudamas tai, ko nori, Šaulys nebijo svajoti, nes visos jo užmačios greitai pradeda pildytis. Šį ženklą lydinti sėkmė apima visus aplinkinius. To nežinodamas, Šaulys nukreipia gimines ir draugus teisingu keliu. Kaip energinga asmenybė, Šaulys eina per gyvenimą, nežinodamas nuovargio, įtraukdamas ir padėdamas kiekvienam sutiktam. Visą šią jėgą jam suteikia jo Angelai Sargai ir jis to neneigia.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].