Meilės horoskopas kovo 27-balandžio 2 dienoms

Meilė nėra tik hormonų ir fiziologijos žaidimas. Tai energija, kuri valdo mūsų pasaulį. Meilės horoskopas atskleis, ką jums paruošė ši savaitė.

REKLAMA

Sunkumų šią savaitę meilės, santykių ir bendravimo srityse sukels trys pavojingi planetų aspektai, kurie įvyks antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Venera, kuri dalyvaus dviejuose iš jų, sukels padidėjusį įtarumą ir pavydą. Pasiekti harmoniją santykiuose bus daug sunkiau. Veidmainystė, kerštingumas ir agresija bus norma, tačiau ramybė padės visa tai neutralizuoti. Numalšinkite nervingumą poilsiu ir stenkitės ieškoti ramybės kovo 27-balandžio 2 dienomis.

REKLAMA

Avinas

Šią savaitę įsimylėję Avino ženklo atstovai bus patys geriausi: jų norai pildysis rečiau, tačiau partneris ir šeimos nariai įvertins pastangas pagerinti savo gyvenimą. Vienintelis dalykas, galintis sutrukdyti sėkmingai judėti pirmyn, yra staigūs pavydo protrūkiai, galintys sukelti kivirčus su mylimuoju. Kartais labai sunku suvaldyti emocijas, bet to reikia išmokti. Tada Avinas galės rasti būdų karminėms problemoms spręsti.

Jautis

Šiuo energijos kaitos laikotarpiu Jautis dažnai turėtų naudoti amuletus namams nuo šeimos rūpesčių. Dėl nuolatinės energijos ir nuotaikos kaitos galimi kivirčai su artimaisiais. Meilės eksperimentams ši savaitė visiškai netinkama. Kalbant apie tuos žmones, kurie jau susituokę ar palaiko santykius, tai ne iki galo aišku, ką planetos atneš Jaučiui – meilės pagausėjimą, ar jos deficitą.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių meilė turi visas galimybes sustiprėti, ypač jei šie žmonės bandys susitikti su savo sielos draugu. Periodiškai užklumpanti prislėgta nuotaika ir apatija bus pavojingi, tačiau su jais galima susidoroti pasitelkus paprastą žmogišką bendravimą. Dabar reikia kalbėti apie savo jausmus. Turite būti mažiau nervingi, todėl rekomenduojame kreiptis pagalbos į afirmacijas, meditacijas ir kitas praktikas.

Vėžys

Vėžiai, nepaisant dviprasmiškos planetų padėties, gali turėti daug šansų užmegzti naujas pažintis, įskaitant ir romantiškas. Dabar svarbiausia neskubėti ir bandyti patikrinti meilės suderinamumą, nes likimas gali pastūmėti šiuos žmones, kurių asmenybės toli gražu nėra geriausios. Vėžių laukia itin darbinga emocijų, ne tik teigiamų, bet ir neigiamų, savaitė. Tik mylimas žmogus padės susidoroti su užplūstančiomis problemomis.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtai turėtų būti atidesni tam, ką ir kaip sako. Jūs taip pat turite rūpintis savo partneriu. Šią savaitę jis gali padėti įveikti bet kokias negandas. Kiekvienas, ieškantis meilės, turėtų laikinai sustabdyti paieškas. Geriau pabandyti nusistatyti energetinę apsaugą, nes aplinkoje gerokai padidės toksiškų žmonių skaičius.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai gali turėti sunkių dilemų savo meilės kelionėje. Tokiu atveju šie žmonės turėtų naudoti šešis būdus, kaip priimti teisingus sprendimus. Greičiausiai šių žmonių gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, bet ne iš karto. Pirmiausia turite išgyventi nusivylimą aplinkiniais žmonėmis. Tai bus signalas, kad artėja pokyčiai. Astrologai rekomenduoja nesikoncentruoti į tas mintis, kurios verčia abejoti savimi ar savo mylimuoju.

Svarstyklės

Svarstyklėms šią savaitę meilės sferoje gali pasisekti šiek tiek labiau nei kitų Zodiako ženklų atstovams. Jie turi užprogramuoti save sėkmei naudodamiesi penkiais būdais paveikti pasąmonę. Svarstyklių gyvenimas, jau užmezgus santykius, nustos būti nuobodus ir beprotiškas. Taip, galimos bėdos dėl neigiamų planetų aspektų, tačiau aistros, intrigos, nenuspėjamumas ir pavydas truks neilgai. Tai geras laikas tiek meilės paieškoms, tiek vienatvei ir poilsiui.

REKLAMA

Skorpionas

Astrologai įspėja Skorpionus apie labai sunkų meilės laikotarpį, kuris, ko gero, gali kardinaliai pakeisti jų gyvenimą. Skorpionai turi atsiminti, kad žodžiai turi įtakos karmai, sveikatai, materialinei gerovei. Jie taip pat turi įtakos meilės pergalėms. Reikia dažniau sau sakyti „aš gražus“, „nusipelniau geriausio“, „man pasiseks“. Meilė ateis pas tuos, kurie jai atveria duris, tačiau ji paliks tuos, kurie uždaro šias duris su savo abejonėmis ir baimėmis.

gruodžio, Meilės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliui problemos galimos tik esamuose santykiuose. Astrologai pataria laikytis septynių laimingų santykių dėsnių. Tokiu atveju Visata meilei suteiks savotišką atgimimą, tačiau arčiau savaitės pabaigos. Visiems, ieškantiems sielos draugo, rekomenduojama sutelkti dėmesį į ką nors kita. Šaulys neturėtų bandyti atgaivinti senų santykių. Tai gali būti labai pavojinga.

Ožiaragis

Nestabili Veneros įtaka šią savaitę Ožiaragiams atneš gana daug nenuspėjamų problemų. Specialistai rekomenduoja nepasikliauti sėkme, o pasirinkti tinkamą elgesio strategiją ir jos laikytis iki pat sekmadienio. Dabar jūs negalite niekam duoti tuščių pažadų ir meluoti. Tai gali labai pakenkti jūsų sėkmei. Taip pat reikia rečiau bendrauti su toksiškais žmonėmis, kurių gyvenimo kelyje bus daug.

REKLAMA

Vandenis

Triuškinantis įvykių posūkis laukia tų Vandenių, kurie linkę meilę matuoti tik grožiu, statusu ar pinigais. Reikia atsiminti, kad pagrindinė tikrosios meilės dalis yra dvasinis komponentas. Vandeniai turėtų būti atsargūs dėl manipuliuojančių ženklų atstovų, taip pat rečiau draugauti su žmonėmis, kurie jiems dėl tam tikrų priežasčių nepatinka. Tiems, kurie tiki meilės dvasingumu, žvaigždės suteiks sėkmę meilės sferoje.

Žuvys

Tikriausiai žvaigždės blogiausius Žuvų charakterio bruožus padarys aktualesnius. Dėl to aplinkiniai bus gana agresyvūs. Rasti meilę bus daug sunkiau. Geriau šią savaitę sutelkite dėmesį į savo karjerą, susitvarkykite su savo norais ir artimiausių savaičių planais. Meilė gali duoti vaisių, jei sukaupsite drąsą ir pasikalbėsite su mylimuoju apie tai, kas jus jaudina labiausiai.

gruodžio, Meilės horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].