Finansinis horoskopas kovo 27-balandžio 2 dienoms

Finansinis horoskopas padės priimti dabartį ir pakeisti ateitį. Astrologai papasakojo, kas finansų sektoriuje atneš sėkmę. Taip pat sužinosite, kaip išgyventi painią pirmojo ir antrojo pavasario mėnesių kaitą.

REKLAMA

Remiantis prognozėmis, ši savaitė bus pažymėta nestabilia planetų energija. Iš karto bus trys neigiami aspektai – kovo 28 bei 30 dienomis ir balandžio 1 d. Finansų sektoriui pavojingiausia yra kovo 28 d., nes įvyks Merkurijaus ir Jupiterio jungtis. Kad savaitė būtų sėkminga, svarbu kuo greičiau įsitraukti į verslą ir dirbti. Pirmadienį reikia pradėti naudoti specialius ritualus, kad pritrauktumėte laimę. Jei pirmoji diena bus sėkminga, tai ir kitos bus produktyvios ir palankios.

REKLAMA

Avinas

Avino atstovams žvaigždės žada daug nuotykių ir šviesių emocijų, ypač jei šią savaitę jie praleis dalykinėje veikloje, ieškodami naujo darbo. Ten, kur norisi rizikuoti, geriau susilaikyti ir nedaryti kvailysčių. Jei kas nors pasiūlo dirbti prie kažko naujo, rekomenduojama priimti iššūkį, bet pirmiausia viską gerai apgalvoti. Nepamirškite ir savarankiško mokymosi – šią savaitę galėsite išmokti naujų dalykų. Labai svarbu dirbti kartu su maloniais žmonėmis. Trys patikimi ženklai padės atpažinti neigiamos energijos žmogų.

Jautis

Iš šio laikotarpio minusų Jaučiui galima išskirti įtampą, impulsyvumą ir savanaudiškumą. Tvarkykite savo finansus protingai ir atsargiai. Darbe teks būti lankstesniems, ypač bendraujant su ne pačiais maloniausiais klientais ir kolegomis. Šią savaitę Jaučiai gali būti itin susirūpinę savo finansine, socialine padėtimi ir profesinėmis perspektyvomis. Jaučio gyvenimas greitai pasikeis. Kuria kryptimi jis pasisuks, sprendžia patys Jaučiai.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę prireiks daug jėgų ir energijos, kad išsilaikytų. Keturios naudingos praktikos padės greičiau pasipildyti teigiama energija. Dvyniai, kaip ir visi kiti ženklai, bus labai jautrūs neigiamo Merkurijaus metu. Savaitės pradžioje juos gali nuliūdinti daugybė smulkių finansinių ir darbo rūpesčių. Savęs pažinimas padės Dvyniams atpažinti ir priimti stipriąsias savo charakterio puses. Nereikia bijoti padidėjusios atsakomybės ir darbo.

Vėžys

Vėžiams bus naudinga sukaupta gyvenimo patirtis. Galbūt šio ženklo žmonėms teks labiau pasistengti, kad išlaikytų normalią finansinę aplinką, o tai lems didesnį nuovargį. Nesijaudinkite, nes yra penki paprasti būdai greitai susigrąžinti prarastą gyvybingumą. Vėžio ženklo atstovams patinka stabilumas, todėl vargu ar jiems patiks ateinanti savaitė. Planetos pateiks tiek staigmenų, kad energija bus labai sutrikdyta.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Astrologai Liūtams pataria susikurti taisyklingą dienos režimą ir jo laikytis. Šiuo metu neapsimoka dirbti daugiafunkciniu režimu, tačiau taip pat nereikia bijoti iniciatyvos ir atsakingų sprendimų. Priešingu atveju nepasitikėjimas savimi blokuos sėkmę. Kovo 27-balandžio 2 dienomis Liūtams svarbu jausti, kad jie gali kažką kontroliuoti. Pavyzdžiui, galite pradėti nuo minčių valdymo. Liūtai galės prisidėti prie pajamų ir turto didinimo. Trys naudingi būdai pasiekti finansinę gerovę jiems padės tai padaryti.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovams daug kas gali nutikti. Pavyzdžiui, aplinkiniai žmonės elgsis nenuspėjamai. Atsitiktinių įvykių tinklai susipins nesuvokiama tvarka ir nors teigiami pokyčiai įvyks dažniau nei neigiami, vis tiek kyla pavojus pajusti, kad žemė slysta iš po kojų. Šiuo atžvilgiu astrologai pataria Mergelės atstovams atsiminti pagrindinius finansinius ženklus. Taip pat dabar geriau neleisti pinigų veltui ir niekam neduoti tuščių pažadų.  Mergelės atstovai turėtų prisiminti ne tik savo stipriąsias puses, bet ir silpnąsias.

Svarstyklės

Šią savaitę Svarstyklės turi dvi galimybes: arba kovoti su neramumais finansiniame fronte, bandyti sutvarkyti chaosą arba tiesiog ignoruoti viską, kas vyksta. Keista, bet astrologai teigia, kad šią savaitę antrasis scenarijus yra daug geresnis nei pirmasis. Visi pokyčiai, nepaisant neigiamų planetų antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį, galiausiai atneš sėkmę, bet ne iš karto, o po tam tikro laiko ateityje. Svarstyklėms reikia skubiai atsisakyti minčių, kurios atima sėkmę, nes jos gali tapti pagrindine jų problema.

REKLAMA

Skorpionas

Norėdami padidinti produktyvumą ir sėkmingai neutralizuoti visas problemas, Skorpionai turėtų naudoti specialius ritualus. Su jų pagalba šie žmonės pradės geriau suprasti savo intelektines galimybes. Bus lengviau atskleisti profesinį potencialą. Skorpionai, kurie priims iššūkį ir aktyviai užpildys savo įgūdžių spragas ugdydami save, laimės. Savaitės pabaigoje Skorpionai gali pradėti jaustis susijaudinę. Tikėtina, kad juos trauks rizikingi finansiniai projektai. Dėl to jie gali patirti materialinių nuostolių.

gruodžio, Finansinis horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Savaitės vidurys ir pabaiga nepalanki asmeninėms iniciatyvoms ir kūrybiniams projektams. Tiksliau, ketvirtadienį ir šeštadienį reikia būti atsargesniems. Kitomis dienomis svarbu ieškoti naujos motyvacijos ir veikti. Dabar savo planų kol kas geriau nepasakoti viešai. Visomis dienomis, išskyrus antradienį, galite vykti į komandiruotes ir keliauti. Aplinkos pasikeitimas padės pažvelgti į savo gyvenimą nauju kampu. Astrologai laikinai pataria neužsiimti per daug sunkiu ir sudėtingu darbu.

Ožiaragis

Šią savaitę gali nutikti taip, kad Ožiaragiams neužteks gyvybingumo, resursų ir kvalifikacijos susidoroti su jiems pavestomis užduotimis, todėl, esant galimybei, verčiau atostogauti ir tinkamai atsipalaiduoti. Alternatyvus būdas – susimažinti darbo apkrovą. Taip pat galite pabandyti naudoti vizualizacijos pratimus. Sunkumai yra sunkumai, bet jei įsivaizduojate sėkmę, tada bėdos pasitrauks greičiau. Siekiant finansinio stabilumo, būtina rasti pusiausvyrą tarp chaoso energijos ir tvarkos.

REKLAMA

Vandenis

Žvaigždėms nepavyks sustiprinti Vandenių ambicijų ir pasitikėjimo savimi. Tai reiškia, kad dabar nėra pats geriausias laikas ieškotis naujo darbo. Pajamų augimo taip pat nereikėtų tikėtis, bet galima sukurti palankias sąlygas darbui. Pavyzdžiui, galite įveikti penkias sąmonės kliūtis, kurios neleidžia jums praturtėti. Tai padės bent iš dalies įgyvendinti savo tikslus ir planus. Astrologijos tendencijos nepalankios, tačiau Vandeniai stiprūs tuo, kad moka prisitaikyti prie esamos situacijos ir sumažinti žalą.

Žuvys

Žuvų atstovai turėtų sekti įvykius, pastebėti svarbias smulkmenas, planuoti reikalus keliais žingsniais į priekį. Planetos gali priversti šiuos žmones tapti kruopštesniais ir atsargesniais nei įprastai. Tai itin svarbu norint išlaikyti ir stiprinti jų pozicijas finansinėje ir darbo srityse. Tie Žuvų atstovai, kurie laikinai prarado sėkmę ir nežino, kur eiti toliau, gali pasinaudoti likimo meditacijos keliu. Naudingus verslo ir finansinius patarimus jiems gali duoti artimieji, todėl neignoruokite jų pagalbos.

gruodžio, Finansinis horoskopas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].