Dauguma moterų svajoja turėti kūdikį. Kai kurioms moterims pavyksta pastoti be didelių pastangų, o kitoms ilgai tenka varstyti vaisingumo klinikų duris.

REKLAMA

Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovės 2023 metais turės galimybę įgyvendinti savo svajonę. Pasidomėkime, kurių tai Zodiako ženklų atstovės.

REKLAMA

Jautis

2023 metų rudenį šio ženklo atstovės gali tikėtis  teigiamo nėštumo testo, kurio taip ilgai laukė. Vis dėlto, šia džiugia žinia Jaučio ženklo atstovė neskubės dalintis.

REKLAMA

Pirmiausia Jaučio ženklo atstovė šia žinia norės pasidžiaugti vienumoje, o tik tuomet ją praneš artimiesiems.

Vėžys

REKLAMA

2023 metais Vėžio ženklo atstovės tikrai gali tikėtis žinios apie nėštumą, – net ir tada, jei jos to neplanavo.  Pastaruosius kelerius metus Vėžio ženklo atstovės daug dėmesio skyrė darbui, tačiau dabar jų mintys suksis vien tik apie būsimą kūdikį.

Žinia apie nėštumą Vėžio ženklo atstovę tikrai pradžiugins, ir visai nesvarbu, ar vaikas buvo planuotas, ar ne.

REKLAMA

Mergelė

REKLAMA

Jautrios Mergelės labai susirūpins sužinojusios, kad laukiasi, nes tai bus visiškai netikėta žinia. Vis dėlto, susigyvenusios su šia mintimi Mergelės tikrai džiaugsis.

Mergelės pradės galvoti apie tai, kaip aprūpinti savo vaiką viskuo, ko jam reikia, tačiau dėl to tikrai neverta nerimauti: šio ženklo atstovės tikrai sukurs nuostabų savo vaiko gyvenimą.

REKLAMA

Šaulys

Žinia apie nėštumą gali būti visiškai netikėta. Tokia žinia Šaulio ženklo atstoves gali pasiekti tuo laikotarpiu, kuomet netrūks džiaugsmingų įvykių.

REKLAMA

Pavyzdžiui, Šaulio ženklo atstovės gali mėgautis svajonių atostogomis ar sužinoti apie paaukštinimą: būtent tada jos sužinos ir apie nėštumą.

Vandenis

REKLAMA

Žinia apie nėštumą pažadins Vandenio ženklo atstovių ryžtą. Jos nesitikėjo, kad 2023 metais sulauks tokių gerų naujienų.

Vandenio ženklo atstovės pradės įgyvendinti savo svajones ir ruošis vaikelio gimimui. Jos sukurs pačias geriausias sąlygas mažyliui ir pasirūpins, kad jam namuose būtų jauku ir patogu.

REKLAMA

Žinią apie nėštumą visada reikia priimti džiaugsmingai, nes vaikai – tikra laimė. Tuo ateinančiais metais galės įsitikinti minėtų Zodiako ženklų atstovės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].