Bet kurios planetos retrogradinis judėjimas – problemų ir neramumų šaltinis. Astrologai mus jau supažindino su 2023 metų planetų tranzitais, šiandien sužinosime kas nutinka, kai planetos ima judėti priešinga kryptimi ir ar tai gali pakenkti žmonijai. Taigi, atėjo laikas išsiaiškinti atgalinio planetų judėjimo laikotarpius. Ši informacija yra tokia pat svarbi, kaip ir planetų tranzitas.

REKLAMA

Merkurijaus retrogradinis judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Ši planeta gana dažnai keičia kryptį. Štai visi Merkurijaus atgalinio judėjimo laikotarpiai:

  • nuo sausio 1 iki 17 d.;
  • nuo balandžio 21 iki gegužės 14 d.;
  • nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 14 d.;
  • nuo gruodžio 13 d. iki metų pabaigos.

Merkurijaus retrogradinis judėjimas dažniausiai paveikia darbo ir finansų sferą. Taip pat, kai ši planeta juda priešinga kryptimi, žmonėms tampa sunkiau bendrauti, rasti bendrą kalbą ir pasitikėti vieni kitais.

REKLAMA

Veneros retrogradinis judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Venera judės atgal tik vieną kartą: nuo liepos 23 iki rugsėjo 3 d. Ši planeta veikia tokias sritis kaip meilė, fizinis aktyvumas, sveikata. Nuo vasaros vidurio iki jos pabaigos galima tikėtis lėtinių ligų paūmėjimo, taip pat jėgų stokos. Net ir šiuo laikotarpiu neturėtumėte ieškoti sielos draugo ar prisipažinti meilėje.

Marso retrogradinis judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Marso retrogradinė fazė bus labai trumpa ir saugi žmonijai – nuo ​​sausio 1 iki 11 d. Likusią 2023 m. dalį raudonoji planeta judės pirmyn. Vadinasi, kad per šiuos dvylika mėnesių, labiausiai pasiseks savimi ir savo jėgomis pasitikintiems žmonėms.

Jupiterio retrogradinis judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Didžiausios ir sunkiausios mūsų Saulės sistemos planetos retrogradinė fazė prasidės rugsėjo 4 dieną ir baigsis gruodžio 30 dieną. Penkis mėnesius mūsų sąmonė dirbs prieš mus pačius. Tai bus netvarkingumo, arogancijos ir įžūlaus elgesio metas.

Retrogradinis Saturno judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Saturnas taip pat atgal judės vieną kartą, bet tai truks ilgiau – nuo ​​birželio 17 iki lapkričio 3 d. Tai bus manipuliacijų ir toksiškų santykių metas. Visuose gyvenimo srityse vyraus nesklandumai, gali tekti pajusti išdavystės skonį.

Retrogradinis Urano judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Uranas judės atgaline kryptimi nuo 1-osios metų dienos iki sausio 21-osios ir nuo rugpjūčio 29-osios iki metų pabaigos. Šiais laikotarpiais daugelio žmonių intuicija gali pradėti jiems priešintis. Taip pat astrologai pataria netinginiauti ir neatidėlioti darbų. Tinginystė tokiais laikotarpiais yra didžiausias sėkmės priešas.

Retrogradinis Neptūno judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Nuo birželio 30 iki gruodžio 5 dienos ši planeta judės priešinga kryptimi. Per šiuos kelis mėnesius patartina saugotis, mat galite įgyti žalingų įpročių, taip pat nederėtų pasikliauti atsitiktinumais. Patartina elgtis nuoširdžiai ir paslaugiai – bent jau su artimaisiais

Retrogradinis Plutono judėjimas 2023 m.

REKLAMA

Nuo gegužės 1 iki spalio 10 dienos Plutonas judės priešinga kryptimi. Tai bus laikas, kai nebijosite būti vieni. Dauguma įdomių ir reikšmingų idėjų mums kils būtent tada, tačiau žmonės bus linkę vieni kitais abejoti. Neklausykite pastabų ir beprasmės aplinkinių kritikos.

Prieš prasidedant vienos iš planetų atbuliniam judėjimui, pasidalysime su jumis astrologijos srities ekspertų nuomone, kokių pavojų galime tikėtis ir kaip su jais kovoti. Sužinosite, kaip apsisaugoti ir išsisukti nuo problemų Merkurijaus, Veneros, Marso, Jupiterio, Saturno, Urano, Neptūno ir Plutono atgalinio judėjimo metu. Šie universalūs patarimai padės išvengti bėdų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].