2023 m. gyvūnas globėjas: ką svarbu žinoti apie Vandens Triušį?

2023 m. bus Juodojo Vandens Triušio metai. Rytietiškos kultūros ir fengšui filosofijos ekspertai papasakojo, koks tai talismanas, ką jis mėgsta ir ko nekenčia. Tai padės teisingai sukurti ateinančių metų strategiją. Pažinkite 2023 metų simbolį Triušį!

REKLAMA

Jau anksčiau kalbėjome apie tai, kokie galėtų būti 2023 m. Atėjo laikas šiek tiek pasigilinti į šią temą, analizuojant Triušio ir dabartinės Vandens stichijos suderinamumą.

REKLAMA

Triušio energija

Realiame gyvenime šis gyvūnas yra greičio, judrumo, dinamikos personifikacija. Triušiui labai patinka, kai žmonės daug juda, keliauja, sportuoja. Tai padeda mums padaryti daugiau dalykų.

Triušiui nepatinka, kai žmonės per ilgai galvoja. Jam patinka, kai sprendimus priimame greitai ir drąsiai. Nepaisant to, kad Triušius gyvenime vargu ar galima pavadinti drąsiais gyvūnais, šis rytietiškas talismanas visada palaiko tuos, kurie moka rizikuoti. To daryti neapgalvotai neverta, tačiau jei nėra kito pasirinkimo, nebijokite drąsiai ir nedvejodami eiti į priekį.

REKLAMA

Triušiui patinka, kai žmonės yra punktualūs ir laikosi anksčiau duotų pažadų. Neturėtumėte apgaudinėti siekdami pelno ir apskritai būti nesąžiningi kitų atžvilgiu. Jei sieksite sėkmės ir nenuilstamai dirbsite, 2023 metais jūsų lauks naujos galimybės. Jei esate tingus, galite laukti problemų ir rūpesčių. Dykinėjimas bus pagrindinė finansinio nuosmukio, motyvacijos praradimo priežastis.

Triušis nepripažįsta keršto. Jei kas nors bando jums pakenkti, tai nereiškia, kad atsakydami turite elgtis lygiai taip pat. 2023 metais kerštingi žmonės negaus šio Rytų talismano gyvūno palaiminimo.

REKLAMA

Triušį

Vanduo ir Triušis

2023 metų chaosas ir nenuspėjamumas kyla dėl to, kad Vandens stichija visiškai nesijungia su šio gyvūno energija. Vanduo yra ramiausias elementas, o Triušis yra dinamiškas. Tai sukelia stipriausią disonansą, kuris gali sukelti didelių problemų ir nusivylimų visose gyvenimo srityse.

REKLAMA

Todėl ekspertai rekomenduoja periodiškai pailsėti ir keisti požiūrį į problemų sprendimą. Svarbu kreiptis pagalbos į savo intuiciją. Būtent ji padės suprasti, kaip geriausiai elgtis tam tikroje situacijoje.

Metai pasirodys labai keisti ir nesuprantami, nes Triušis ir Vanduo yra viena prasčiausių „komandų“ visame Rytų horoskope. Daugelis įvykių įvyks dėl mums nežinomų priežasčių.

REKLAMA

Vandens Triušį galima „nuraminti“ naudojant juodus ar mėlynus drabužius, taip pat apsijuosiant šiais atspalviais. Taip pat galite naudoti papuošalus iš platinos bei Vandens stichijos akmenis-mineralus: chrizolitą, rožinį kvarcą, koralus, perlus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].