Visi žmonės turi tam tikrų jausmų ir emocijų, tačiau ne visi yra linkę visa tai demonstruoti. Vieni audringai reaguoja į bet kokį dirgiklį ir parodo kitiems, ką tuo metu jaučia, o kiti visada išlieka santūrūs. Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai nėra linkę demonstruoti savo emocijų: tokie žmonės gimsta po 3 Zodiako ženklais.

REKLAMA

Ožiaragis

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai emocingi, bet niekas apie tai nežino. Ožiaragiai moka susivaldyti, todėl kitų žmonių akyse jie visada išlieka santūrūs. Ožiaragiai visiškai nenori, kad besiveržiančios emocijos sugadintų jų reputaciją.

Ožiaragiai gali jausti nerimą, gali labai supykti, tačiau niekas to nė nesupras. Šio Zodiako ženklo atstovai savo emocijas gali išreikšti žodžiais, tačiau jų balso tonas išliks ramus.

REKLAMA

Vėžys

majų horoskopas

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai tylūs. Vėžiai nenori pritraukti pašalinių dėmesio, todėl jie stengiasi slopinti savo emocijas. Šio ženklo atstovai mažų mažiausiai nori atsidurti dėmesio centre.

Vėžiai slepia, kad jiems kažkas nepatinka, jie tyli, jei kas nors juos įžeidžia ar suerzina. Nors emocijos gali tiesiog virte virti, tačiau Vėžiai to tikrai neparodys kitiems.

REKLAMA

Svarstyklės

REKLAMA

Svarstyklės geba bet kokioje situacijoje išlikti ramios. Net ir konflikto metu šio Zodiako ženklo atstovai nepraranda savitvardos.

Jei Svarstykles kas nors labai prajuokina, jos stengiasi nereaguoti pernelyg audringai, nes jos visiškai nenori savo juoku užkrėsti kitų. Šio ženklo atstovai mažų mažiausiai nori chaoso.

REKLAMA

Minėtų Zodiako ženklų atstovai visada išlieka ramūs, ir visai nesvarbu, kas vyksta aplinkui.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.