Miegas reikalingas kiekvienam, kad atgautų jėgas ir pailsėtų. Žmonės tai daro kiekvieną parą, stengiasi tam skirti pakankamai laiko. Miegui reikia 8 valandų. Daugumai šio laikotarpio pakanka, kad nuovargis būtų visiškai pašalintas ir pamirštas. Tačiau negalima to pasakyti apie visus.

REKLAMA

Kai kurie žmonės daug miega, nes kitaip negali. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Žuvys

REKLAMA

Šio žvaigždyno asmenybėms galvoje sukasi per daug minčių. Stebėtina, kad būtent tai padeda Žuvims miegoti, o ne atvirkščiai. Jos anksti eina miegoti, pasineria į savo svajones ir pradeda snūduriuoti. Vėliau jos kietai užmiega, mato ryškius ir spalvingus sapnus, mėgaujasi jais. Ryte šio ženklo atstovai gali pabusti skirtingu laiku. Žuvys gali anksti atmerkti akis, bet tada jos dar ilgai gulės, apie ką nors galvos.

Jos taip pat gali pabusti vėliau, bet tada iškart atsikels, nuspręsdamos, kad turi imtis didžių darbų, kol dar neapleido jėgos.

REKLAMA

Vėžys

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai protiškai daug ir sunkiai dirba. Vėžiai dėl šios priežasties labai pavargsta, būna išsekę. Sėdėdami prie televizoriaus jie negali atsipalaiduoti, nes tokiu atveju mintys apie profesinę veiklą jų neapleidžia. Grįžę iš darbo jie mieliau eina tiesiai miegoti.

REKLAMA

Vėžiai miega ilgai, nes jiems visada reikia visiško atsigavimo. Jie niekada nesiskundžia nemiga.

Šaulys

Šio ženklo žmonės yra labai aktyvūs, bet kartu ir šiek tiek tingūs. Šauliai daug miega ne tik naktimis. Jie gali sau leisti dieną nusnūsti, pasivolioti lovoje. Jiems atrodo, kad jie išeikvoja didžiulį energijos kiekį, kad nuolat daro tai, su kuo nepaprastai sunku susidoroti. Tiesą sakant, jie daugiau šurmuliuoja ir dirba tuščią darbą. Tačiau būtent tai juos taip ir išsekina. Dėl šios priežasties mieguistumas dažnai persekioja Šaulius.

REKLAMA

Atsigauti ir pailsėti minėtų žvaigždynų atstovams gali padėti tik ilgas miegas. Joks kitas variantas jiems nėra tinkamas.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].