5 būdai, kaip sumažinti stresą ir padidinti energiją

Kiekvieną dieną patiriame stresą, ypač kai kalbame apie aktyvų darbą. Patvirtinti metodai padės atsikratyti nuovargio, sustiprins energiją ir pritrauks laimę.

REKLAMA

Galite atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos patys, jei žinote tam tinkamus metodus. Ekspertai rekomenduoja juos reguliariai naudoti siekiant sustiprinti biolauką, kad taptumėte nepažeidžiami ir išvengtumėte depresinių būsenų.

REKLAMA

1. Puikus būdas išanalizuoti savo būklę ir išlieti negatyvą – vesti dienoraštį. Kasdieniai užrašai padės lengvai valdyti depresiją, stebėti savo emocinę sveikatą ir nuleisti garą nepakenkiant kitiems. Popierius viską ištvers, nervai išliks stiprūs ir sveikatos būklė pagerės.

2. Dar vienas puikus atsipalaidavimo būdas – maloniai praleistas laikas. Puikus pasirinkimas būtų paskaityti mėgstamą knygą, kuri trumpam atitrauktų jus nuo problemų ir pagerintų ne tik nuotaiką, bet ir savijautą. Galima skaityti ne tik klasikinius kūrinius, bet ir knygas apie psichologiją bei savigarbą.

REKLAMA

3. Kitas geras būdas padidinti savo energiją – prieš miegą išsimaudyti vonioje. Aromatiniai aliejai teigiamai paveiks nuotaiką, sumažins stresą ir padės mėgautis laime ir tyla. Galite išsimaudyti žvakių apsuptyje, skambant atpalaiduojančiai muzikai.

4. Gera pagalba bus ir paprasti fiziniai pratimai. Jogos asanos atpalaiduos, numalšins stresą, be to, tai bus puikus pasiruošimas miegui. Svarbu pratimus atlikti reguliariai, jei norite visiškai atsipalaiduoti, nusiteikti pozityviai ir rasti ramybę.

REKLAMA

5. Dar vienas geras būdas susidoroti su stresu – atkreipti dėmesį į save. Meditacija ir tyla padės rasti streso šaltinį ir greitai jį pašalinti. Kad meditacija būtų efektyvi, svarbu išjungti visas programėles ir neužbaigti vakaro žiūrint naujienų srautus, psichiką trikdančius filmus ir klausantis agresyvios muzikos.

stresą

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.