„Deimantai – geriausi merginų draugai“, – sakoma garsioje frazėje. Su tuo būtų sunku nesutikti, tačiau perspėjame: papuošalus reikėtų rinktis pagal savo pomėgius, asmenybę ir gimimo datą. Tuomet jūsų papuošalai bus ne tik prašmatnus jūsų išvaizdos priedas, bet ir galingas talismanas. Štai kaip išsirinkti savo Zodiako ženklui tinkamus brangakmenius.

REKLAMA

BRANGAKMENIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

REKLAMA

Avinas: rubinas ir topazas

Avinas yra ugningas Zodiako ženklas, pasižymintis prieštaringu charakteriu. Kadangi Avinai dažnai atsiduria sudėtingose situacijose, kurias jiems dovanoja likimas, jiems reikia galingo amuleto. Astrologai mano, kad šiam ugnies ženklui puikiai tinka topazai ir rubinai. Šie brangakmeniai taip pat pasižymi stipria energija. Kraujo raudonumo rubinas padės Avinui įveikti visas gyvenimo aukštumas ir sulaukti sėkmės visuose sumanymuose, kurių jis imsis. Rubinas taip pat padeda atgauti jėgas. Kita vertus, topazui priskiriamos nuostabios savybės mažinti depresiją ir liūdesį, o tai gali įtakoti net patį stipriausią Aviną.

REKLAMA

Jautis: berilas ir oniksas

REKLAMA

Oniksas – krikščionių ir musulmonų kultūrose šventas akmuo bei puikiai tinka Jaučiams. Sakoma, kad jis turi galių apsaugoti savo nešiotoją nuo blogos akies. Berilis laikomas meilės energiją spinduliuojančiu akmeniu. Tai talismanas tiems, kurie brangina šeimos šilumą ir bijo prarasti artimuosius. Berilą taip pat reikėtų pasiimti su savimi vykstant į ilgą kelionę. Jis apsaugos nuo bėdų kelyje.

Dvyniai: jaspis ir aleksandritas

REKLAMA

Sudėtingiems ir konfliktiškiems Dvynių ženklo žmonėms dažnai reikia ramybės. Harmonija yra nedažnas svečias jų neramiose sielose. Astrologai mano, kad aleksandritas gali padėti sušvelninti nepastovių Dvynių trūkumus. Šis akmuo puikiai apsaugo jų nervus ir suteikia ramybės akimirkų, tylaus susimąstymo ir mėgavimosi tuo, kas aplink vyksta. Jaspis saugo ne tik psichinę, bet ir fizinę sveikatą. Jis taip pat atbaido jautrius ir malonius Dvynius nuo energetikos vampyrų.

Vėžys: perlai ir smaragdai

REKLAMA

lapkritis

Senais laikais buvo tikima, kad perlai saugo nešiotoją nuo nelaimingos meilės. Be to, šis gražus akmuo stiprina talentus, stiprias charakterio savybes, pritraukia sėkmę ir saugo jo nešiotoją nuo negatyvumo. Be to, jei Vėžiai nešios smaragdo papuošalus, jų gyvenimai pasikeis į gerąją pusę. Jie apsaugos nuo piktų vaizdinių nemaloniuose sapnuose. Smaragdas taip pat yra geras akmuo ir niekuomet nepadės žmogui, turinčiam blogų minčių ir ketinimų.

REKLAMA

Liūtas: gintaras ir chrizolitas

Liūtas – tai Zodiako ženklas, kurį valdo Saulė. Taigi jų talismanas turi būti saulės akmuo – gintaras. Žinoma, jis nepasižymi deimanto grožiu ar perlų subtilumu, tačiau gintaras dvelkia šiluma ir gerumu. Liūtui taip pat tinka chrizolitas. Šis akmuo turi galią atskleisti savo savininko talentus ir vesti jį į sėkmę. Kaip tik tai, apie ką svajoja ambicingi Liūtai.

REKLAMA

Mergelė: turkis ir nefritas

Rytinėse civilizacijose nefritas yra šventas akmuo, vadinamas gyvybės akmeniu. Sakoma, kad jis suteikia išminties, palaiko tvirtą draugystę ir ištikimą meilę. Sakoma, kad nefritas puikiai tinka jautriems ir mąstantiems Mergelių ženklo atstovams. Jiems taip pat tinka turkis – santuokinės laimės ir klestėjimo akmuo. Jis saugo sutuoktinių tarpusavio ryšį, apsaugo nuo konfliktų ir pavydo iš šalies. Be to, turkis yra labai gražus, iš jo padarytos apyrankės, auskarai ir žiedai yra iš tiesų labai nuostabūs.

REKLAMA

Svarstyklės: obsidianas ir opalas

REKLAMA

Obsidianas yra ne tik brangakmenis, bet ir vulkaninis stiklas. Tai sparčiai kietėjanti lava, iškilusi į kietą žemės paviršių iš pačios mūsų planetos širdies. Svarbiausia obsidiano savybė – tai jo teikiama apsauga. Svarstyklėms, beje, apsaugos labai reikia, nes tai nekonfliktiški žmonės, kuriuos lengvai įtakoti gali kiti žmonės. Obsidianas tarsi kempinė sugeria visą negatyvumą ir neleidžia jam pasiekti savo savininko. Opalas tik sustiprina obsidiano poveikį. Tiesa, tai gana kaprizingas akmuo, sėkmę atnešantis tik tiems, kurie yra iš tiesų geri ir dėkingi.

Skorpionas: karneolis ir akvamarinas

REKLAMA

Raudonas ir oranžinis korneolis gražiai nuspalvina ugningo Skorpiono temperamentą. Astrologai ezoterikai papuošalus su karneoliu pataria pirkti tiems, kurie nori sustiprinti šeimą ir apsaugoti asmeninį gyvenimą nuo kivirčų, melo bei pavydo. Maždaug tokias pat savybes turi ir akvamarinas, kurį sutuoktiniai dovanoja vienas kitam, kad išlaikytų tarpusavio pasitikėjimą, pagarbą ir meilę iki senatvės. Akvamarinas taip pat yra puikus brangakmenis, kuris naudingas, kad stipraus charakterio Skorpionų asmenybių nesustabdytų gyvenimo suirutės.

Šaulys: deimantas ir ametistas

REKLAMA

Pagrindiniai nuotykių ieškančių ir linksmų Šaulių tinkamiausi brangakmeniai yra ametistas ir deimantas. Kiečiausias žemėje akmuo suteikia vėjavaikiškiems Šauliams pasitikėjimo savimi ir galimybę atrasti ramų prieglobstį, kuriame jie gali būti savimi. Ametistas neša sėkmę, malšina nervinius sutrikimus ir šalina kivirčus. Deja, Šauliai dažnai atsiduria konfliktinėse situacijose, todėl šalia savęs visada jiems reikėtų turėti ametistą – ramybės ir apdairumo akmenį.

Ožiaragis: malachitas ir gintaras

REKLAMA

Taip pat jums norime pasakoti, kokius brangakmenius pagal Zodiako ženklą pataria nešioti astrologai Ožiaragiams. Jiems, kaip ir Liūtams, tinka gintaras. Taip pat šiam Zodiako ženklui puikiai tinka malachitas. Juvelyriniai dirbiniai su šiuo akmeniu padeda atsikratyti melancholijos ir nesaugumo jausmo. Būtent tokiems dalykams Ožiaragiai yra linkę pasiduoti.

REKLAMA

Vandenis: citrinas ir gintaras

Dar vienas Zodiako ženklas, kurio papuošalų dėžutėje turėtų būti gintaras. Ne veltui šiam akmeniui skiriame tiek daug dėmesio, nes jis lavina talentus ir gali pritraukti į jūsų gyvenimus gerų draugų. Be to, citrinas puikiai tinka Vandeniams. Tai verslininkų ir finansininkų akmuo, pritraukiantis investicijas, aštrinantis dalykinę nuovoką ir vedantis į trokštamus turtus.

REKLAMA

Žuvys: koralas ir ametistas

Žuvų ženklo žmonės pagrįstai laikomi paslaptingiausiai Zodiako ženklų atstovais. Todėl papuošalai jiems turi būti gaminami atsakingai. Puikus pasirinkimas – jūros dugne gyvenantis koralas. Koralas vadinamas laimės akmeniu. Žuvų ženklo žmonės taip pat gali įsigyti ametisto papuošalų, kad juos visada lydėtų ramybės ir kūrybiškumo atmosfera.

REKLAMA

BRANGAKMENIAI PAGAL GIMIMO DATĄ

Taip pat galite sužinoti, kuris brangakmenis atitinka jūsų gimimo datą. Tam užsirašykite savo gimimo datą, mėnesį ir metus. Pavyzdžiui, jūsų gimimo data yra 1990 m. sausio 5 d. Sudėkite: 1 + 9 + 9 + 0 + 1 + 0 + 5 = 25. Jei gaunate skaičių, sudarytą iš dviejų skaitmenų, sudėkite juos kartu. 2 + 5 = 7. Raskite šį skaičių žemiau ir sužinokite, kuris akmuo jums yra tinkamesnis.

REKLAMA
  • Skaičius 1. Safyras ir obsidianas.
  • Skaičius 2. Safyras ir citrinas.
  • Skaičius 3. Koralas, kraujo akmuo ir obsidianas.
  • Skaičius 4. Smaragdas.
  • Skaičius 5. Turkis.
  • Skaičius 6. Karneolis.
  • Skaičius 7. Deimantas.
  • Skaičius 8. Rubinas.
  • Skaičius 9. Kalnų krištolas.

Šių Zodiako ženklų atstovės yra tikros stiliaus karalienės!

Dabar jau žinote, kaip pasirinkti tinkamus brangakmenius pagal Zodiako ženklus ir gimimo datą. Talismanai turėtų apsaugoti jus nuo negatyvumo ir sustiprinti jūsų charakterio tvirtumą. Ir nepamirškime, kad visi šie akmenys yra ne tik naudingi, bet ir gražūs. Taigi nešiokite juos su didžiausiu malonumu!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].