Nors šuo 11 mėnesių praleido gatvėje, jis atrodė visiškai sveikas. Šventės metu įvyko nelaimė. Kelly Shade turėjo svečių, ir vienas jų paliko atviras duris. Kelly Shade šuo, vardu Gracie, išbėgo į gatvę ir pasiklydo. Savo šuns ji nerado net 11 mėnesių. Kelly Shade buvo tiesiog sugniuždyta. Visos pastangos rasti šunį buvo bevaisės, tačiau ji nesiliovė jo ieškoti.

REKLAMA

„Visur iškabinome skelbimus, susisiekėme su kiekviena kaimynystėje esančia gyvūnų prieglauda“, – sako Kelly Shade.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad Gracie nebuvo nuėjusi labai toli, bet drąsiai išėjusi pro duris nežinojo, kaip rasti kelią namo. Laimei, neabejingi žmonės pasirūpino, kad šuo gautų maisto. Gracie nenubėgo už Jackson Park Highlands rajono ribų. Vasarą ji buvo kelis kartus pastebėta, tačiau ji buvo labai pasimetusi ir bijojo prisileisti žmones. Ji taip pat vengė kitų šunų.

REKLAMA

Panašu, kad žmonės žinojo, kad šis šuo turi namus, tačiau net neįtarė, kad jos namai yra mažiau nei už mylios. Kai ją rado šunų mylėtoja Polly Ellison, Gracie buvo reguliariai maitinama. Polly Ellison tikėjosi, kad jai pavyks pelnyti šuns palankumą. Galiausiai Polly Ellison susisiekė su vietine šunų globėja Katie Campbell. Kartu jos kūrė planą, kaip įvilioti šunį į dėžę ir patikrinti, ar jis neturi mikroschemos.

Laimei, Gracie turėjo mikroschemą! (Štai kodėl labai svarbu augintinius paženklinti mikroschema ir įsitikinti, kad duomenys yra atnaujinti!)

REKLAMA

„Žmonės turi suprasti, kad pasiklydęs šuo gali išgyventi, ir tikrai nereikia nustoti jo ieškoti“, – sakė Katie Campbell. „Tai tikrai svarbiausias dalykas, kurį galite išmokyti žmones: niekada nepasiduokite.”

REKLAMA

Kai Gracie mikroschema buvo patikrinta, beliko tik paskambinti šio šuns šeimininkei.

„Ji turėjo šeimininkę ir  mylinčius namus”, – pridūrė Polly Ellison.

REKLAMA

Kai Kelly Shade pagaliau susitiko su savo šunimi, ji liejo džiaugsmo ašaras. Pagaliau jos mylimas šuo buvo saugus.

REKLAMA

Gracie šokinėjo, laižė savo šeimininkę ir vizgino uodegą.

„Tai – tikras stebuklas“, – sakė Kelly Shade.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].