Kokie pokyčiai laukia Zodiako ženklų 2023 metais?

Naujieji 2023-ieji metai atneš mums daug pokyčių – tikėkimės, kad visi jie virs sėkme! Apie tai, kas Zodiako atstovų laukia ateinančiais metais, skaitykite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Avinai gaus poilsio, kurio jiems trūko 2022-aisiais. Naujieji 2023-ieji atneš poreikį sulėtinti tempą. Jūs turite pasirinkti, ar tai bus suplanuotas poilsis, ar priverstinis.

REKLAMA

Jautis

Pokyčiai Jaučiui bus staigūs ir netikėti, todėl prisisekite saugos diržus. Pasikeis dvi sritys: santykiai su artimaisiais ir išsilavinimas. Stenkitės, kad viskas kiltų į kalną, o ne atvirkščiai.

Dvyniai

Dvyniams Visata numatė pokyčius antrajai 2023 metų pusei! Išduosime paslaptį, neblogai padidės finansai, ypač Dvyniams, įsidarbinusiems kūrybos ir prekybos srityse.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai gali atsikvėpti: 2023-aisiais pasaulinių pokyčių nebus. Pokyčiai bus susiję su jūsų būsto situacija ir visi jie prisidės prie jūsų stabilumo ir saugumo jausmo didinimo.

Liūtas

Pačioje metų pradžioje ir pavasarį Liūtas patirs neregėtą finansinį pakilimą – žinoma, jei tik Liūtai prieš tai investavo į darbą. Metų pabaigoje Visata suteiks galimybę sugrįžti į praeitį ir kažką ištaisyti meilės santykiuose. Nepraleiskite progos!

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai nėra permainų mėgėjai, tačiau 2023 metais vis tiek jų patirs. Tai bus darbo srities pokyčiai. Tikėtini rimti pakilimai, geros pareigos.

Svarstyklės

Svarstyklėms ruošiami pokyčiai vyks tik asmeninio gyvenimo sferoje. Tikėtini išsiskyrimai, kurie peraugs į naujus santykius, tačiau jie bus skausmingai išgyvenami.

REKLAMA

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Skorpionas

Į naujus 2023 metus Skorpionai įžengs trokšdami pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Visata suteiks jiems keletą šansų tai padaryti, retkarčiais suteikdama idėjų apie naują hobį ir naują būdą užsidirbti pinigų. Vasara bus ypač dosni šioms galimybėms. Nepraleiskite tokio šanso!

REKLAMA

Šaulys

Visi 2023-ieji bus kupini permainų žmonėms, gimusiems po Šaulio ženklu. Ko gero, sunkiausia bus nepamesti iš akių nė vienos gyvenimo srities ir atiduoti visas jėgas, prisitaikant prie pokyčių darbe, finansuose ir asmeniniame gyvenime.

Ožiaragis

Ožiaragiai naujaisiais 2023 metais gaus puikią progą asmeninį gyvenimą pakeisti 180 laipsnių kampu. Pagrindiniai pokyčiai vyks 2023 metų vasarą – nepraleiskite to!

REKLAMA

Vandenis

Pokyčiai Vandenių gyvenime 2023 metais paveiks sveikatos sferą ir bus itin teigiami: Vandeniai užsiims naujomis fizinės veiklos rūšimis ir ženkliai pagerins savo būklę. 2023 metų žiema bus ypač reikšminga permainų prasme.

Žuvys

Žuvų gyvenime ateis pokyčiai, tačiau Žuvys turės pasirinkti gyvenimo sferą, kuri bus pakeista. Galutinį pasirinkimą reikės padaryti iki pavasario, kai Žuvims prireiks visų jėgų ir valios, kad priimtų pokyčius ir prie jų prisitaikytų.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.