Juodojo vandens Triušio metai trims Zodiako rato ženklams suteiks precedento neturintį pakilimą dviejose svarbiose gyvenimo srityse. Finansinė gausa tiesiogine to žodžio prasme nukris ant visų 2023 metų. Tačiau žvaigždės nusprendė padovanoti dar ir dosnią saują meilės kai kuriems ženklams.

REKLAMA

Vėžys

Jei šio ženklo atstovai įsiklausys į savo intuiciją ir 2023 metais pakeis profesiją, jie galės neblogai užsidirbti. Žinoma, tai nebus labai lengvas kelias. Tačiau Vėžys sugebės jį įveikti, nes noras pakelti savo gyvenimo lygį yra labai didelis. Asmeniniuose santykiuose ateis laikas atsisveikinti su pasenusiais santykiais. Vėžiai bus šiek tiek liūdni. Kaip atlygį jie gaus meilę visam gyvenimui.

REKLAMA

Mergelė

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, ateinančiais 2023 metais patirs pasaulinio lygio pokyčius. Bus galimybė parodyti pasauliui sukauptą potencialą. Jiems bus patikėtas atsakingas projektas, kurio atlygis gerokai padidins jų biudžetą. Meilės fronte jie laukia senų gyvenimo nuostatų žlugimo. Tačiau permąstydami savo elgesį galėsite savo aplinkoje pažvelgti į tą žmogų, su kuriuo sutikote būti kartą ir visam gyvenimui.

Dvyniai

REKLAMA

Gyvenimas kardinaliai pasikeis tik tuomet, jei šio ženklo atstovai nebijos rizikuoti. Tikriausiai teks palikti nemėgstamą darbą ir net persikelti į kitą miestą. Naujoje aplinkoje atsivers ir naujos, platesnės galimybės. Be to, būtent naujoje vietoje jie sutiks žmogų, su kuriuo norės susieti savo likimą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].