Prieš prasidedant Naujiems metams žmonėms kyla didelis noras pakeisti savo gyvenimą. Deja, beveik neįmanoma pakeisti ateities, nepaleidus praeities. Štai kodėl reikia kovoti su liūdesiu ir blogais prisiminimais.

REKLAMA

Pagal Rytų horoskopą 2023 metais Juodojo Triušio viešpatavimas nebus pats lengviausias. Tai reiškia, kad kuo greičiau atsikratysite blogų minčių ir negatyvo, tuo daugiau galimybių turėsite pasiekti sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje.

REKLAMA

Nustokite kovoti su skausmu

Jei atidžiai pažvelgsime į šį procesą, suprasime, kad kuo labiau kovojame su skausmu, neviltimi ir blogais prisiminimais, tuo labiau jie paveikia mūsų sveikatą ir psichinę savijautą.

Nustokite bandyti keisti situaciją – priimkite ją. Tai padės jums pagaliau tapti laisviems. Nemėginkite sužavėti savo viršininko pervargimu, verčiau pabandykite pradėti ieškoti kito darbo. Nemėginkite taisyti savo blogų poelgių meilėje, bet prašykite atleidimo. Jei antroji pusė jums neatleidžia, tuomet reikia pasitraukti. Nustokite belstis į uždarytas duris. Tai tikrai jums nieko gero neduos.

REKLAMA

Raskite ką nors gero praeityje

Užglaistykite savo blogus prisiminimus gerais ir teigiamais. Būna, kad tai padeda atsikratyti negatyvo gana greitai ir efektyviai. Šis metodas labai gerai veikia, kai bandote rasti ką nors teigiamo tame, kas įvyko. Pavyzdžiui, gailitės, kad išsiskyrėte, bet pabandykite pagalvoti, ką tai jums davė. Juk turite turite daugiau laiko sau, darbui, kūrybai.

Susikoncentruokite į savo norus

Kiekvienas žmogus turi svajonių ir norų. Prieš prasidedant Naujiesiems metams, labai svarbu susitelkti ties mintimis apie tai, ko labiausiai trokštate. Tai suteiks daugiau motyvacijos. Naujųjų metų pradžia visada yra laikas, kai reikia suvokti ką nors gero ir teigiamo. Žmonės linkę manyti, kad nuo sausio 1-osios viskas pasikeis. Svarbu atsiminti, kad viskas gali tikrai pasikeisti į gerąją pusę, jei pradėsite veikti dar 2022 m. pabaigoje.

REKLAMA

Nepageidaujamos dovanos, žemas savęs vertinimas, metams

„Nurykite“ savo išdidumą

Jei 2022 metų pabaigoje norėsite atsikratyti negatyvo ir problemų, teks prašyti atleidimo, eiti link kitų žmonių, pripažinti savo kaltę. Tai vienintelis būdas rasti ramybę ir pozityvumą. Nelaukite, kol kitas žmogus padarys pirmąjį žingsnį. Jei turite apie ką pasikalbėti ir už ką atsiprašyti, tai padarykite tai. Tai padės jums palikti liūdesį praeityje.

REKLAMA

Sudarykite sąrašą, ką norėtumėte pakeisti

Liūdesys, negatyvumas ir nusivylimas ateina į mūsų gyvenimą, kai nežinome, ko norime. Jei tikrai norite visa tai palikti praeityje ir sutikti 2023-uosius su gera nuotaika, galite tiesiog sudaryti sąrašą, ką labiausiai norėtumėte pakeisti. Tai suteiks jums šiek tiek motyvacijos.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].