Kaip sako astrologai, kiekvienas iš mūsų gimsta po tam tikra žvaigžde. Šiuo atžvilgiu kiekvienas iš mūsų turi savo likimą ir savo charakterį. Turi teigiamų ir neigiamų savybių. Be to, žinodami žmogaus gimimo metus ir datą, galime apsidrausti nuo nemalonių momentų bendraujant su juo ateityje. Natūralu, kad ne kiekvienam individui būdinga tam tikra savybė, bet daugumai. Tereikia pažįstamo paklausti: kada gimėte?

REKLAMA

Pabandykime išsiaiškinti, kokios tamsiosios pusės egzistuoja kiekviename Zodiako ženkle. Ką naudinga žinoti apie Liūtą ar Jautį? Atrodo, kad su Skorpionu viskas kaip ir aišku. Rimtai astrologija užsiimantys žmonės tvirtina, kad dar daug ko nežinome, tačiau kiekvienais metais atsiranda vis daugiau naujos informacijos.

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

REKLAMA

Neigiamos Zodiako ženklų savybės

Avinas

Užsispyrimas ir impulsyvumas – tai silpnybės, kurios dažniausiai būdingos Avinui. Viena vertus, jie visada stengiasi įsakinėti ir būti lyderiais. Kas atrodo gerai. Tačiau iš tikrųjų natūralių lyderių nėra tiek daug. Daug Avinų kasdieniame gyvenime yra paprasti egoistai ir egocentristai, kurių duona nepamaitinsite. Jie įsakinės kitiems, net jei tiesiog gulės ant savo sofos. Aplinkiniams tai sunki našta, tačiau Avinas negali savęs pakeisti.

Net jei paaiškės, kad Avinas tam tikroje situacijoje klydo, jis niekada nepripažins savo klaidų. Jis atkakliai laikysis savo pozicijos ir laikysis savo tiesos iki galo. Yra toks žodis – „kietagalvis“. Tai Avinui labiausiai tinka. Sužinokite, kas yra jūsų viršininkas darbe. Jei jis nuolat duos neadekvačius nurodymus savo pavaldiniams ir apsimes laivo kapitonu, greičiausiai paaiškės, kad šis žmogus yra kovo ar balandžio mėnesį gimęs Avinas.

REKLAMA

Jautis

Jaučio ženklo žmonės yra užsispyrę. Panaši savybė kaip Avino, tačiau jie yra labiau užsispyrę su savo artimu draugų ratu. Jie gali ginčytis dėl žaidimo taisyklių. Arba susikivirčyti su neatsargiu padavėju, tada valandą ilgiau jums reikės laukti savo užsakymo restorane, kad tik įrodytų, jog yra teisus. Daugeliu atvejų jūs tiesiog negalėsite jiems nieko įrodyti. Reikalas tas, kad jie niekada nebando, net hipotetiškai, užimti kito žmogaus vietą. Bet jie gali supykti.

Labai nemaloni situacija, kai Jautis pradeda įtarti savo antrąją pusę sukčiavimu. Tai gana didelė problema. Pavydiems žmonėms apskritai statistiškai sunku ką nors įrodyti. Smegenys neveikia, tik ekstremalūs jausmai, tokie kaip pyktis, įtarumas, liūdesys. Ir jei po ranka neturite 100% savo nekaltumo įrodymų (o kartais net ir jie nepadeda), Jautis pradės netekti kantrybės, šauks ir kurs scenas. Be to, ši taisyklė ne visada galioja tik vyrams.

REKLAMA

Dvyniai

Pagrindinis Dvynių trūkumas yra jų nepatikimumas. Paprasčiau tariant, kitų nepaisymas. Dvyniai gali nedalyvauti svarbiame susitikime arba neįvykdyti skubaus užsakymo vien todėl, kad to nori. Jie gali atitraukti dėmesį nuo to, kas juos domina, ir tiesiog atsisakyti viso kito. Tai nesusiję su jų išskirtiniu susidomėjimu kokia nors nereikalinga problema ar procesu. Jie tiesiog nelaiko kitų svarbesniais už save. Jie pakels antakį, ironiškai žiūrės į pašnekovą ir imsis savo reikalų.

Be to, Dvyniai dažniausiai yra labai charizmatiški. Jie moka vadovauti žmonėms ir tuoj pat juos apleidžia. Taip, Dvynių dviveidiškumas yra gerai žinoma tema. Taip apibūdinamas jų požiūris į artimuosius: lengvabūdiškas, paviršutiniškas, be jokio prisirišimo. Dažnai nutinka taip, kad, susiradę draugą ar užmezgę romantiškus santykius, Dvyniai labai greitai nuo jų pavargsta ir atstumia. Dėl savų priežasčių, žinomų tik jiems.

REKLAMA

Vėžys

Vėžys yra nesaugus. Tai labai geras šeimos žmogus, puikus darbuotojas, pažintis su juo nekelia klausimų. Tačiau viduje jis nuolat veržiasi iš vienos pusės į kitą. Ir dėl to jis dažnai daro itin kvailas klaidas atlikdamas ne pačias sudėtingiausias kasdienes užduotis. Su Vėžiu psichologams paprastai labai lengva dirbti. Jie gali metų metus kreiptis į specialistus ir nerodyti streso požymių. Tačiau iš tikrųjų… Apskritai, tiesiog žinokite, kad jūsų draugas Vėžys tikriausiai slepia nuo jūsų kažkokį negatyvą ir iš visų jėgų stengiasi jo neparodyti.

Nors Vėžiai dažniausiai yra gana patikimi, kartais jie gali būti tiesiog nuobodūs. Dėl nuolatinės vidinės įtampos jie iš visų jėgų stengiasi atrodyti „normalūs“, o tai iš karto atskleidžia jų klaidingumą. Pavyzdžiui, su tokiu žmogumi tikrai galima kur nors išvykti atostogauti. Tačiau atvykę turėsite tapti aukle ir animatoriumi, kurie susilieja į vieną. Nes kitu atveju pamatysite, kaip jūsų draugas tiesiog nenori pakilti nuo kėdės, nebent to paprašysite. Tyliai žiūrėti į vieną tašką ant sienos, žinoma, įdomiau!

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Labai išdidus ir egocentriškas. Net jei tai neturi jokių ypatingų priežasčių, Liūtas visada įrodys, kad yra teisus. Tiesiog iš principo. Jums pasisekė, kad ne visi jie yra akli ir kartas nuo karto galite su jais susitarti. Bet jei po užsitęsusio ginčo ar triukšmingo skandalo Liūtas pasirodys esąs teisus – saugokitės. Liūtas prisimins savo pergalę net po metų ir pasakos apie ją kitiems kada tik bus įmanoma. Tokį žmogų reikia mokėti suprasti arba išvis su juo nebendrauti. Trečio varianto, kaip sakoma, nėra.

REKLAMA

Liūtai kritiką vertina neigiamai ir netgi yra pažeidžiami. Tačiau, kaip ir tikri liūtai, šio ženklo atstovai nemėgsta rodyti savo tikrųjų emocijų. Taigi dėl kritikos bus mažiausiai ašarų, bet daugiausia riksmų ir įžeidimų kita kryptimi. Tokį žvėrį geriau ne erzinti, o papirkti. Net jei Liūtas mato jam skirtą neslepiamą meilikavimą, jis į tai reaguoja teigiamai. Jam svarbiausia, kad žmonės pripažintų, jog jis teisus, net jei tai melas.

Mergelė

Nepaisant sumanumo ir žinių, Mergelės ženklo atstovams sunku susilaikyti ir nenurodyti kitų klaidų. Kitaip tariant, bendravimas su tokiu žmogumi visada bus kaip pirmo kurso paskaita. Net jei Mergelės ženklo atstovai nesistengs atrodyti protingesni, nei yra iš tikrųjų, aplinkiniai taip jaus. Taip, jie yra protingi, taip, jie kažką žino. Tačiau tikrai išmintingas žmogus visada gali nuslėpti savo sąmoningumą, kad niekam nesukeltų negatyvo. Tačiau Mergelės ženklo atstovai nesugeba savęs tramdyti.

REKLAMA

Tas pats pasakytina apie tvarką. Namuose, darbo vietoje, net lauke. Viskas aplinkui turi būti švaru, tvarkinga, drabužiai – visiškai nauji. Net jei tai reiškia, kad reikia paaukoti daug laiko. Mergelės ženklo atstovams šiuo atžvilgiu sunku įtikti. Todėl jie neturi pačių mylimiausių uošvių. Tačiau tai jiems asmeniškai niekaip netrukdo. Juk jie žino, kas šiame pasaulyje svarbu. Būtent taisyklės ir tvarka.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai ne dažnai sugeba įtikti savo pašnekovui nuoširdžiais žodžiais ir veiksmais. Jiems nėra rimtų principų, nebent mes kalbame apie kažką tikrai rimto. Pagrindinis dėmesys skiriamas pelnui ir niekam daugiau. Be to, dažniausiai nauda nėra materiali. Svarstyklių ženklo atstovai gali būti draugai dėl patogumo ir nemato tame nieko blogo. Tas pats pasakytina ir apie romantiškus santykius. Vyrams tai visai nėra problema. Ką daryti, jei merginos mėgsta niekšus?

REKLAMA

Svarstyklių ženklo atstovai taip pat kartais per tingūs priimti vienokį ar kitą sprendimą ar atlikti kokį nors monotonišką darbą. Būtent tokiu atveju jiems lengviau manipuliuoti žmogumi, apsimetančiu sergančiu ar kažkaip giliai nelaimingu. Jei tik darbas būtų atliktas. Apskritai, jei su Svarstyklėmis tapsite tikrai artimais draugais, išmoksite daug manipuliavimo technikų, kurių niekas jų nemokė. Tai būdinga gamtai.

Skorpionas

Nedaug žmonių gali pasigirti tokiu atkaklumu kaip Skorpionai. Santykiuose, draugystėje ir ypač neapykantoje. Jei bandysite su jais elgtis pernelyg „neteisingai“, jie to nepamirš ilgai. Ar žinote istorijas apie pavydžias žmonas ir vyrus? Oponentai, kurie negalėjo nusiraminti net po mėnesių ar metų? Žinoma, tai buvo Skorpionai. Tik jie, turėdami jiems būdingą atkaklumą, gali siekti savo tikslų, kad ir kokie būtų. Jie net nėra toksiški, iš tikrųjų yra nuodingi.

REKLAMA

Kai kurie žmonės painioja savo mąstymo kryptį su nesveika manija. Tai yra blogai. Tai tiesiog toks žmogus. Eikite tik į priekį, nieko nepaisydamas ir niekur nesisukdamas. Taip, tai nėra lengva, ir apskritai gyvenime mes nemėgstame tų, kurie nėra tokie kaip mes. Ir vis dėlto Skorpionai dažnai turi platų socialinį ratą, daug pažįstamų ir draugų. Įskaitant romantiškus santykius. Matyt, kitus žmones traukia jų beprotiškas intensyvumas. Tačiau tokie santykiai ne visada baigiasi teigiamai. Su Skorpionais turite būti atsargūs.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Tipiškas Šaulys – vaikas, kuris svajoja apie kažką savo ir kuriuo kartais sunku pasikliauti. Kaip ir dauguma vaikų, Šauliai yra abejingi ir nesugeba užbaigti to, ką pradėjo. Viena vertus, tai, žinoma, erzina. Tačiau, kita vertus, jei labai stengsitės, galite pabandyti sudrausminti Šaulį. Kartais, žinoma, taip atsitinka. Per stiprūs bandymai pakeisti Šaulį iš išorės gali paversti jį aštrialiežuviu, net toksišku. Na, jam nepatinka, kai kiti jam aiškina. Reikia tai suprasti.

O Šaulys, kaip ir vaikai, nemoka daug apie save slėpti ir meluoti. Ir, kaip ir vaikai, jie kartais gali išduoti kokią nors paslaptį, tiesiogine prasme bet kurioje grupėje. Ne iš piktos valios ir visai netyčia. Tiesiog kitaip neišeina. Kaip kitaip gali save suvaržyti, jei paslaptyje nematai nieko nepaprasto, net jei tai kažkieno kito? Jie gali daug pasakyti apie save, tiesiog paklauskite jų. Todėl kartais draugams šis Zodiako ženklas gali nepatikti, nors jis neatspės kodėl.

REKLAMA

Ožiaragiai

Šaltas žmogus, nevedęs. Tai tipiškas Ožiaragis. Karjeristas, įpratęs viską pasiekti, nepaisant jokių kliūčių. Bet kokiomis priemonėmis jis stengiasi pagerinti savo gyvenimą. Dažnai yra cinikas. Viena vertus, tokio tipo charakteriai dabar yra madingi. Jaunimas ypač stengiasi būti tokiais personažais, kuriems niekas nerūpi. Tačiau vienas dalykas yra apsimesti, o visai kas kita – atitikti tokį apibūdinimą.

Šie žmonės neverkia, kai groja liūdna muzika. Jie yra abejingi, jei net artimiausi draugai kenčia sielvartą. Tik šaltas protas (bet taip ne visada) ir ambicijos. Kalbant apie jų pačių naudą ar nesėkmes, Ožiaragiai gali įsitempti. Bet tik šiek tiek. Kad vėliau, kai praeis šiek tiek laiko, jie galės vėl sėdėti ir šypsotis pusiau nuleistais vokais. Taip, tokie žmonės kasdieniame gyvenime mažai naudingi. Jų socialiniai ryšiai labai silpni. Ir jūs niekada negalite jais pasikliauti. Tačiau jei jums trūksta kritikos, kreipkitės į Ožiaragius, nesuklysite.

REKLAMA

Vandenis

Kaip šaltinio vandens srovė, kuri nušluoja viską savo kelyje, Vandeniai turi tiek pat energijos ir yra tokie pat ambicingi. Niekas jų negali sustabdyti, jie turi tiek daug noro ir netgi savotiškos aistros. Tačiau tai, kas iš pradžių atrodo kaip pliusas, vėliau gali virsti didžiuliu nemaloniu minusu. Kitaip tariant, žmogus, kuris labai nori ko nors pasiekti darbe, dažnai virsta tikru pakilimu. Tai žmogus, pasiruošęs eiti per galvas, jei tik viršininkai pastebėtų jo pastangas. Tačiau mano kolegos padarys savo, priešingas išvadas.

REKLAMA

Tas pats vyksta ir santykiuose. Nuolatiniai skambučiai savo antrajai pusei, erzina. Bet viskas prasidėjo taip gerai. Kada dovanotų gėlių puokštė virto kažkokiu maniakišku persekiojimu? Kodėl jis jus kviečia kasdien susitikti, ir skambina kartą per porą valandų? Manija Vandeniui yra įprastas dalykas. Bet ne todėl, kad jis tikrai nieko negali padaryti dėl savo jausmų. Jam tik atrodo, kad kito būdo savo tikslams pasiekti nėra.

Žuvys

Atrodo, kad jie nėra įsitvirtinę ir net nėra per daug pažeidžiami. Tačiau Žuvų ženklo atstovai yra tikri atsiskyrėliai, kurie neieško draugijos. Dažnai suaugę Žuvų ženklo atstovai neturi naujų draugų. Visas jų bendravimas vyksta su vienu ar dviem senais bendražygiais, kuriuos jie patys išsirinko vaikystėje. Net nesvarbu, ar jie geri žmonės, ar ne. Žuvų ženklo atstovams tiesiog nereikia naujų pažinčių, juos tenkina vienas skambutis kas šešis mėnesius. Arba galite siųsti SMS žinutę…

REKLAMA

Su darbu tas pats. Žuvų ženklo atstovams sunku judėti toliau. Taigi jie renkasi tą pačią susidėvėjusią vietą, o ne karjeros augimą. Net jei tai labiau atrodo kaip stagnacija. Tačiau nereikia keisti kolegų rato, tobulėti, o per tą laiką jie pripranta prie viršininkų. Galima daryti klaidingą prielaidą, kad bent jau santykiams Žuvų ženklo atstovai tinka geriau nei bet kas kitas. Bet ir šiuo atveju viskas apeinama. Kas nori būti su žmogumi, kuris nieko nesiekia? Draugas tikriausiai yra maksimumas. Kas iš tikrųjų yra gana liūdna.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Tai naujienos, kurias turime jums. Horoskopas ne visada kalba apie ką nors gero ir šviesaus. Kadangi žmonės ne visada gali pasigirti išskirtinai teigiamomis charakterio savybėmis. Kiekvienas ženklas turi savo neigiamą pusę, ir tame nėra nieko blogo. Be to, dabar bent jau galite padaryti tam tikras išvadas. Tikime, kad ši informacija jums bus labai naudinga.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].