Kelių eismo taisyklių užduotis: kokia tvarka transporto priemonės pravažiuos sankryžą?

Gyvenime, kaip ir kelyje, tiesios atkarpos užleidžia vietą posūkiams ir sankryžoms. O vairuotojui labai svarbu įsisavinti visas taisykles, leidžiančias saugiai važiuoti per sankryžą. Šiandien siūlome dar vieną užduotį apie kelių eismo taisykles. Šį kartą reikia pasakyti, kokia tvarka važiuos transporto priemonės.

REKLAMA

Važiavimas per sankryžą

Pirmiausia primename, kad teisingą atsakymą su visais paaiškinimais rasite šio straipsnio pabaigoje. Taip pat bus paskelbti atsakymų variantai tiems, kurie negali apsispręsti vien žiūrėdami į paveikslėlį.

Taigi, aukščiau esančiame paveikslėlyje matosi prie sankryžos privažiavę tramvajus, troleibusas ir automobilis. Pabandykite nustatyti, kokia tvarka jie turėtų važiuoti, kad niekas nepažeistų taisyklių.

Atsakymų variantai

Kaip žadėjome, skelbiame keletą atsakymų variantų, kad jums būtų lengviau susidoroti su problema:

1. Tramvajus ir troleibusas vienu metu pasuks, o tada važiuos automobilis.

REKLAMA

2. Pirmiausia važiuos tramvajus, paskui automobilis, o paskutinis troleibusas.

3. Iš pradžių važiuos automobilis, o paskui tramvajus ir troleibusas.

4. Pirmiausia važiuos tramvajus, paskui troleibusas, o galiausiai – automobilis.

5. Važiuos troleibusas, tada tramvajus ir automobilis.

REKLAMA

Teisingas atsakymas

Pirma, supraskime situaciją. Atkreipkite dėmesį, kad visos transporto priemonės yra lygiaverčiame kelyje. Ir šiuo atveju tramvajus turi pranašumą prieš kitus eismo dalyvius, kurie nejuda bėgiais.

Kalbant apie troleibusą ir automobilį, pirmojo vairuotojas, sukdamas į kairę, privalo duoti kelią visoms jo link lygiaverčiu keliu važiuojančioms transporto priemonėms. Kitaip tariant, iš pradžių sankryžą turi kirsti tramvajus, tada važiuos automobilis, o keleiviai ir troleibuso vairuotojas šioje situacijoje turės šiek tiek palaukti. Būtent toks buvo antrasis jums pasiūlytas atsakymas.

Nuoširdžiai linkime saugių kelionių, nesvarbu, kokia transporto rūšimi keliautumėte. Jei vairuojate, bet kurioje situacijoje laikykitės kelių eismo taisyklių. Tai yra tas atvejis, kai vadovaudamiesi įstatymais galite išgelbėti ne tik savo, bet ir aplinkinių gyvybę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].