Kaip susidoroti su neigiama magnetinių audrų įtaka: patarimai Zodiako ženklams

Magnetinės audros yra tikra problema jautriems žmonėms visame pasaulyje. Astrologai nusprendė patarti, kaip tokiais laikotarpiais išvengti sveikatos problemų skirtingų Zodiako ženklų atstovams.

REKLAMA

Jei nežinote, kas yra magnetinės audros, kaip jos susidaro ir kodėl jos yra pavojingos, rekomenduojame perskaityti straipsnį šia tema. Tai ne fikcija ar magija, o tikrovė. Tiesiog daugelis žmonių dėl natūralios ištvermės ar jaunystės tiesiog nejaučia magnetinės įtampos. Remiantis mokslininkų tyrimais, maždaug trečdalis žmonių visame pasaulyje patiria problemų dėl padidėjusio magnetinio aktyvumo.

REKLAMA

Avinas

Avinai padidėjusio magnetinio aktyvumo laikotarpiais turi kuo mažiau pervargti. Tai nereiškia, kad reikia sustoti ir gulėti ant sofos. Svarbu rasti tam tikrą pusiausvyrą. Astrologai mano, kad Avinas neturėtų kilnoti svarmenų ir aktyviai sportuoti. Magnetinių audrų dienomis reikia būti atsargiems. Be to, jūs negalite prarasti nuotaikos.

Jautis

Jaučio imuninė sistema gali labai susilpnėti, todėl magnetinių audrų dienomis šiems žmonėms geriau rengtis griežtai pagal orą. Apskritai Jautis tokiu metu jaučiasi prislėgtas, todėl venkite bendravimo su negatyviais žmonėmis, taip pat su tais, kurie visada kritikuoja. Geriau būti budriems bendraujant, nes padidėja tikimybė tapti energetinio vampyro auka. Geriausias atsipalaidavimo būdas Jaučiui tokiomis dienomis – vienatvė.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams reikia pasikrauti optimizmo, o šiuo atžvilgiu pasivaikščiojimas gryname ore bus naudingiausias. Šio ženklo žmonės turi daug pažįstamų ir draugų, tarp kurių tikrai atsiras kažkas neigiamo. Dvyniams magnetinių audrų dienomis geriau nebendrauti su pesimistais. Geras miegas ir gebėjimas ieškoti kompromisų – tai pagrindinis Dvynių ženklo žmonių išsigelbėjimas.

Vėžys

Vėžiams tomis dienomis, kai Žemės magnetosfera sutrikdyta, alkoholio geriau nevartoti. Tai gali rimtai pakenkti jų sveikatai. Taip pat specialistai šio Vandens ženklo atstovams pataria maitintis teisingai. Į savo racioną reikia įtraukti maisto produktų, kuriuose gausu vitamino C. Taip pat reikia gerti daugiau vandens ir nepersivalgyti, ypač kai kalbama apie riebų ir sunkų maistą, arba maistą, kuris nėra pats sveikiausias.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Liūtas

Norint nuraminti nervus, magnetinių audrų dienomis Liūtams astrologai pataria kuo daugiau laiko skirti mėgstamiems darbams, pomėgiams. Geriausia, kad tai būtų koks ramus užsiėmimas – siuvinėjimas, joga, filmų žiūrėjimas ar knygų skaitymas.

REKLAMA

Mergelė

Magnetinių audrų laikotarpiu Mergelės atstovams geriau išeiti į gryną orą, taip pat nebendrauti su juos erzinančiais žmonėmis. Šių žmonių galvoje gali kilti labai nemalonių minčių, todėl geriausias būdas apsisaugoti nuo rimtų sveikatos problemų – sutelkti dėmesį į ką nors gero. Jei įmanoma, geriau susitikti su draugais ir nesivelti į konfliktus. Net nedidelis liūdesys gali labai nuliūdinti Mergelės atstovus.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai tikrai turėtų nustoti valgyti riebų, saldų, sūrų maistą. Į savo racioną turite įtraukti daugiau daržovių ir vaisių, kuriuose gausu vitaminų. Stiprių audrų laikotarpiais Svarstyklių atstovus dažnai kamuoja galvos svaigimas ir negalavimas, todėl jiems reikia dažniau gulėti. Verta paminėti, kad Svarstyklių atstovai beveik nejaučia silpnų pirmojo lygio magnetinių audrų. Tik antro laipsnio audra gali juos sutrikdyti.

REKLAMA

Skorpionas

Kad išvengtų neigiamo poveikio organizmui, astrologai pataria Skorpionams gerti daugiau vandens ir netrikdyti savo miego grafiko. Magnetinės audros dienomis reikia laiku keltis ir eiti miegoti. Taip pat nerekomenduojama ilgai būti prie kompiuterio ar žiūrėti televizorių. Visiems, kurie yra priversti ilgai dirbti prie kompiuterio, astrologai pataria dažniau daryti pertraukas. Tai turėtų sumažinti problemų tikimybę.

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

REKLAMA

Šaulys

Šauliai pirmiausia turi nustoti eksponuoti save magnetinės audros dienomis. Vairuojant automobilį nereikia viršyti greičio, nes dėl magnetinės audros stipriai nukenčia jų reakcija. Taip pat tokiomis dienomis rekomenduojama atsisakyti ginčų ir konfliktų. Rimtus pokalbius reikia atidėti kitam kartui.

Ožiaragis

Ožiaragiai mėgsta kankintis. Jei įprastomis dienomis jie nepersidirba ir beveik nepavargsta nuo darbo, tai magnetinės audros dienomis šio ženklo atstovai gali lengvai prarasti šį gebėjimą. Greičiausiai iš pradžių jie nesijaus pavargę. Bėdos ateis dienos pabaigoje, kai jie to nesitikės. Taip pat astrologai pataria Ožiaragiams neužsiimti savistaba, nesileisti į kraštutinumus.

REKLAMA

Vandenis

Pagrindinė Vandenio stiprybė – gebėjimas suprasti žmones. Magnetinių audrų dienomis šis įgūdis susilpnėja, todėl yra tikimybė pakliūti į kitų spąstus. Specialistai rekomenduoja magnetinio aktyvumo dienomis Vandeniams į gyvenimą pažvelgti per optimizmo prizmę. Jums neturi būti gėda prašyti ko nors pagalbos. Noras visiems parodyti savo jėgą ir nepriklausomybę nieko gero neduos.

Žuvys

Žuvų atstovai turėtų vengti savikritikos. Išsigelbėjimo ratas padidėjusio magnetinio aktyvumo dienomis šiems žmonėms bus jų mylimieji. Taip pat šių žmonių pusėje bus ambicijos ir apdairumas. Kad išvengtumėte pervargimo ir galvos skausmo, astrologai pataria nutraukti daugiafunkcinį darbą ir saugotis emocinių vampyrų. Žuvų atstovai su savo empatija tokiomis dienomis yra labai pažeidžiami.

bruožas, nuobodžiausi

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].