Kokius pokyčius pranašauja sapnas apie buvusį vyrą?

Sapnas apie buvusį sutuoktinį dažnai pranašauja pokyčius. Jūs galite suprasti, ar jie bus teigiami, ar neigiami, išanalizavę sapno siužetą. Dažnai sapnai apie buvusį vyrą pasirodo iškart po išsiskyrimo – tai visiškai normalu, nes vis dar daug apie jį galvojate. Tačiau būna, kad sapnas atsiranda po ilgo laiko, kai viskas jau liko praeityje.

REKLAMA

Pagal Millerio sapnų knygą, jei sapne bučiuojate buvusįjį, netrukus sulauksite staigmenos, kuri suteiks džiaugsmo.

REKLAMA

Jei sapnuojate, kad vėl esate kartu, galbūt artimiausiu metu tai įvyks iš tikrųjų po atsitiktinio susitikimo. Tačiau intymūs santykiai sapne nieko gero nežada – pasiruoškite konfliktams.

Kaip Vanga interpretuoja sapnus apie buvusį vyrą?

Pagal Vangą, toks sapnas atspindi sapnuotojo psichologinę būseną. Gali būti, kad pasiilgote buvusio mylimojo, tiesiog negalite jo pamiršti ir norite susitaikyti arba dabartiniuose santykiuose yra kokių nors problemų. Verta pagalvoti, kas šiuo metu santykiuose negerai, kad viską sutvarkytumėte ir išvengtumėte išsiskyrimo.

REKLAMA

Sapnų apie buvusį šifravimas pagal Freudą

Freudas rekomenduoja atkreipti dėmesį į tokius sapnus moterims, kurios po skyrybų užmezgė naujus santykius. Pasąmoningai bandote palyginti du partnerius, tačiau tai nieko gero neduos. Jei spekuliuosite šia tema realybėje, su dabartiniu partneriu kils skandalai.

sapnas

REKLAMA

Ką sako ezoterinė sapnų knyga?

Remiantis ezoterinėmis interpretacijomis, buvęs sutuoktinis sapnuose atsiranda ne be priežasties – jus sieja stiprus energetinis ryšys, išlikęs po išsiskyrimo, galbūt buvęs partneris dažnai jus prisimena. Atkreipkite dėmesį į įvykius sapnuose, kad juos teisingai iššifruotumėte.

Bučiavimasis su buvusiu sutuoktiniu reiškia, kad įvyks netikėtas įvykis (tiek teigiamas, tiek neigiamas). Intymūs santykiai iš tikrųjų pablogins situaciją tarp jūsų. Jei sapne susitaikėte, sulauksite naujienų iš mylimo žmogaus iš praeities, o jei išsiskyrėte, įvyks nepalankus susitikimas.

REKLAMA

Konfliktas su buvusiu vyru atneš teigiamų pokyčių asmeniniame gyvenime. Jei sapnuojate vestuves su buvusiuoju, tikėkitės nemalonumų. Bet jei kita mergina yra nuotaka, tai reiškia atleidimą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].