12 valandų trukusio skrydžio metu sumokėjęs už papildomą erdvę kojoms, vyras atsisakė užleisti vietą pagyvenusiai porai.

REKLAMA

Ilgas skrydis lėktuvu gali būti labai nepatogus, tačiau gera vieta gali padaryti kelionę daug malonesnę. Tiems, kurie negali mėgautis skrydžiais pirmąja klase, tikriausiai geriausias variantas – papildoma erdvė kojoms ekonominėje klasėje. Populiariame forume „Reddit“ vyras prisipažino sulaukęs nemalonių keleivių žvilgsnių, nes atsisakė užleisti savo apmokėtą vietą.

REKLAMA

Įrašo antraštėje jis rašė: „Pagyvenusi pora bandė užimti mano vietą lėktuve“.

Vyras paaiškino: „Pamačiau keletą pranešimų apie vietas lėktuve ir pamaniau, kad noriu papasakoti savo istoriją. Prieš kelerius metus su drauge planavome trijų mėnesių kelionę aplink pasaulį. Pirmasis mūsų skrydis buvo iš Naujosios Zelandijos į Las Vegasą, kuris turėjo trukti 13 valandų. Užsisakėme skrydžius ir už juos sumokėjome, o aš užsisakiau aukščiausios ekonominės klasės vietas, nes esu 180 cm ūgio ir norėjau papildomos vietos kojoms. Tai man kainavo papildomus 60 eurų.“

REKLAMA

„Šis skrydis buvo su „Air New Zealand“, kai ekrane parašomas jūsų vardas – galiu lipti. Įlipome į lėktuvą. Kai radome savo vietas, jose sėdėjo pagyvenusi pora (70-ies metų amžiaus). Klausiu jų, ar jie nesupainiojo savo vietų numerių. Jie atsakė, kad ne. Parodžiau jiems savo bilietą ir vietos numerį, ir parodžiau į savo vardą ekrane. Tada jie paprašė manęs tiesiog atsisėsti į jų vietas, kurios yra dešimčia eilių toliau. Vietos kojoms ten nebuvo.“

Pagyvenusiai porai atsisakius persėsti iš savo vietų, vyras pareikalavo, kad jie grįžtų į savo vietas, nes jis „sumokėjo papildomai“.

REKLAMA

Kelionė

Vyriškis papasakojo apie pokalbį:

REKLAMA

Aš: „Norite, kad sėdėčiau jūsų vietose?“

Senukai: „Taip, būtų labai malonu, ačiū“.

REKLAMA

Aš: „Aš papildomai sumokėjau už šias vietas ir norėčiau jose sėdėti. Prašau atsisėsti į savo vietą.“

Senukai: „O, juk nėra taip blogai, čia daug vietos kojoms“.

REKLAMA

Aš: „Taip, šioje vietoje yra daug vietos kojoms, nes už jas sumokėjau. Jei norite, galiu padėti jums persinešti krepšius“.

Šiam pokalbiui įpusėjus prie keleivių priėjo skrydžio palydovė ir paklausė, kas vyksta, nes lėktuvo viduryje susidarė ilga eilė.

REKLAMA

Pokalbis tęsėsi toliau:

Senukai: „Šis vyras nori, kad mes pasikeistume vietomis!“

REKLAMA

Skrydžio palydovė: „Prašome eiti į jums skirtas vietas“.

Aš: „Štai mano bilietas, šie žmonės sėdi mano vietose. Aš sumokėjau papildomai, nes man reikia vietos kojoms“.

REKLAMA

Skrydžio palydovė: „Atleiskite, turite eiti į savo vietas, nes už šias vietas nemokėjote.“

Senukai: „Ar galime gauti naujas vietas?“

REKLAMA

Skrydžio palydovė: „Atsiprašome, skrydis pilnas, tai neįmanoma“.

Vyras pridūrė: „Kiti keleiviai į mane žiūrėjo kreivai. Aš sumokėjau už papildomą erdvę kojoms ir man jos reikėjo“.

REKLAMA

Komentarų skiltyje „Reddit“ naudotojai dalijosi nuomonėmis apie šį prieštaringai vertinamą išbandymą. Vienas asmuo rašė: „Neįsivaizduoju, kodėl kiti žmonės, kurie sumokėjo už papildomą vietą kojoms, spoksojo į šį vyrą.“

Tuo tarpu kažkas kitas rašė: „Tai nėra dviejų valandų skrydis, kai galvoji apie senukus, o tai vis tiek nėra teisinga, turint omenyje socialinę patirtį, kurią suteikia skrydis – man nerūpėtų, jei tai būtų dviejų valandų skrydis, nes vis tiek kalbama apie principą, bet aš gal ir nusileisčiau, priklausomai nuo nuotaikos.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].