išdavystė

Neištikimybė sunaikina pasitikėjimą, harmoniją ir meilę santykiuose, todėl vienas partneris kenčia, o kitas jaučiasi kaltas dėl to, kas įvyko. Nepaisant to, daugelis vis dar eina į kairę, leisdami malonumui įveikti sveiką protą. Toks partneris patvirtina visas kito asmens baimes, savo veiksmais įskaudina ir sunaikina tai, kas buvo taip brangu.

Pagal astrologus, kiekvienas Zodiako ženklas skirtingai reaguoja į išdavystę:

Pasisaugokite: šie Zodiako ženklai neatleis išdavystės!

Avinas

Avinas neapkenčia neištikimybės ir neatleidžia visą gyvenimą. Keršydami jie taip greitai pradeda eiti į kairę, kad partneris net nepastebi, kaip tai įvyko. Avino atstovai greitai supras, kad neturėjo įskaudinti savo partnerio.

Jautis

Jaučio ženklo atstovai turi puikų gynybos mechanizmą, kai kalbama apie neištikimybę. Jie pradeda elgtis per šaltai, nesuteikia reikiamos informacijos ir ypač – nesistengia palaikyti pokalbio, kaskart vis labiau nutoldami.

Dvyniai

Dvyniai, ištikus partnerio neištikimybei, tiesiog patys atsitraukia. Pelnyti jų pasitikėjimą nėra taip lengva, todėl tas, kuris nusprendžia išduoti, akimirksniu tampa nepalankiu.

Vėžys

Jei partneris įskaudins Vėžius, jie paliks jį. Šio Zodiako ženklo atstovai nesitiki, kad jų mylimas žmogus gali pasikeisti, todėl nenori turėti su juo nieko bendro, jei taip ir atsitiktų. Vėžiai pašalins jį iš savo gyvenimo, tarsi jis niekada jame nebūtų buvęs.

Liūtas

Liūtai net neįsivaizduoja, kad jų partneris gali pasiryžti neištikimybei, todėl jei taip nutiks, juos ištiks didžiulis šokas. Šio Zodiako ženklo atstovai visada nori būti pirmi, todėl tokioje situacijoje patenka į tikrą depresiją, suprasdami, kad jų partneriui labiau patinka kažkas kitas.

Mergelė

Dėl neištikimybės Mergelės visiškai nusivilia savo gyvenimu, nes jos visiškai nėra įpratę patirti skausmo. Šio ženklo atstovai yra nusiminę, liūdni ir žiaurūs tiems, kurie juos įskaudino.

mergelė

Svarstyklės

Svarstyklės nuolat eina į kairę, todėl iš savo antrosios pusės sulaukia to paties. Jeigu Svarstyklių partneris bus apsukresnis šioje situacijoje, Svarstyklės tikrai priims jį atgal po šio įvykio, kai pačios suves sąskaitas.

Skorpionas

Skorpionai privers sumokėti už neištikimus santykius. Jiems nepatinka, kai juos laiko kvailiais, todėl jie bandys rasti būdą, kaip sugrąžinti visą skausmą įskaudinusiam. Jie niekada nesustos, kol negrąžins atitinkama jėga viso suteikto skausmo.

Šaulys

Labai monogamiško Šaulių atstovų širdis bus tiesiog sunaikinta, jei partneris bus jiems neištikimas. Jie kuria savo gyvenimą pasitikėdami ir visiškai atsiduoda santykiams, todėl to paties tikisi ir iš savo partnerio. Jei jie bus išduoti, Šauliai amžinai ištrins šį asmenį iš savo gyvenimo.

Ožiaragis

Ožiaragiai, supratę, kad partneris buvo jiems neištikimas, akimirksniu atsitraukia ir atšąla. Jie nori viską išlaikyti savo viduje ir niekada nebandys keršyti.

Vandenis

Vandenių ženklo atstovų neerzina aplinkinių romanai, nes jie patys gali turėti romanus taip dažnai, kaip tik nori. Jie gali iškelti skandalą, bet greitai susivokia. Tiesa yra ta, kad iš pradžių jie neatskiria tikrosios neištikimybės, dėl to lengvai paleidžia neištikimybę iš rankų.

Žuvys

Žuvys netoleruoja tokio savęs negerbimo ir darys viską, kad išdaviko gyvenimas virstų tikru košmaru. Jos gali būti nepaprastai emocingos ir jautrios, tačiau, vos pataikius į jų silpnąją vietą, akimirksniu praranda savitvardą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].