Ar kada susimąstėte, kad astrologų įžvalgos gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą? Taip, pasirodo tai yra tikrai įmanoma. Naudinga išsiaiškinti, kokiomis savybėmis pasižymi tam tikrų Zodiako ženklų atstovai, ir, žinoma, išsiaiškinti, kurių ženklų atstovai yra seksualiai suderinami.

REKLAMA

1. AVINAS: KOVO 21 D. – BALANDŽIO 19 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: esate persekiotojas, miegamajame esate tvirtas  ir atkaklus. Neturite laiko emociniams žaidimams, o seksualinis pasitenkinimas turėtų ateiti greitai. Jus labiausiai sujaudina galvos masažas arba žaidimas su plaukais.

Seksualiai suderinami ženklai: Liūtas, Svarstyklės, Dvyniai, Skorpionas.

REKLAMA

2. JAUTIS: BALANDŽIO 20 D. – GEGUŽĖS 20 D.

Jūsų seksualinė asmenybė: Jautis yra stebėtinai jausmingas, todėl jam reikia, kad pasimatymai neapsiribotų vien tik fiziniu kontaktu. Jūs nesate tas, kuris aktyviai ieško sekso: jūs su malonumu lauksite tinkamo partnerio. Nuotaika, prisilietimai, kvapai ir garsai vaidina didelį vaidmenį jūsų seksualiniame gyvenime.

REKLAMA

Seksualiai suderinami ženklai: Skorpionas, Vėžys, Mergelė, Ožiaragis.

3. DVYNIAI: GEGUŽĖS 21 D. – BIRŽELIO 21 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: Dvyniai yra flirtuojantys ir lengvai bendraujantys. Miegamajame nesate drovus, o „nešvarūs“ pokalbiai lovoje yra jūsų specialybė. Jūs trokštate eksperimentuoti. Jūsų partneris turėtų mokėti linksmintis ir norėti kartu su jumis išbandyti naujus dalykus.

Seksualiai suderinami ženklai: Avinas, Dvyniai, Šaulys, Vandenis.

REKLAMA

4. VĖŽYS: BIRŽELIO 22 D. – LIEPOS 22 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: seksas jums reiškia daugiau nei tik malonumą. Norėdami visiškai atsiverti, turite jaustis mylimi. Kai jausitės patogiai, pradėsite kūrybiškai atlikti šį procesą, o oralinė stimuliacija taps svarbiausia jūsų priemone. Vėžiai žino, ko nori jų partneris, todėl jų seksualinė patirtis yra neįtikėtinai maloni.

Seksualiai suderinami ženklai: Jautis, Liūtas, Ožiaragis, Žuvys.

REKLAMA

5. LIŪTAS: LIEPOS 23 D. – RUGPJŪČIO 22 D.

Jūsų seksualinė asmenybė: Liūtai yra dėmesingi ir neįtikėtinai aistringi tiek miegamajame, tiek už jo ribų. Liūtai yra  labai žavingi, ir tuo jie sėkmingai naudojasi ieškodami partnerio. Viliojimas yra raktas į sėkmę, o preliudija yra svarbiausias jūsų seksualinis bruožas. Nugaros trynimas visada gali „įjungti“ Liūtą.

REKLAMA

Seksualiai suderinami ženklai: Skorpionas, Avinas, Šaulys, Liūtas.

6. MERGELĖ: RUGPJŪČIO 23 D. – RUGSĖJO 22 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: klaidinga manyti, kad Mergelės yra skaisčios. Šio ženklo atstovai yra labai jausmingi ir seksualūs. Mergelę labai jaudina masažas. Ji yra linkusi duoti tiek, kiek gauna pati. Mergelės nori, kad seksas būtų malonus, o ne greitas įvykis.

Seksualiai suderinami ženklai: Jautis, Svarstyklės, Žuvys, Ožiaragis.

REKLAMA

7. SVARSTYKLĖS: RUGSĖJO 23 D. – SPALIO 22 D.

Jūsų seksualinė asmenybė: Svarstyklėms idealus seksas turi būti laukinis. Partneris, kuris pakursto jūsų aistrą per flirtą, oralinę preliudiją ir psichinę stimuliaciją, išryškins jūsų tikrąjį „aš“. Seksas Svarstyklėms yra daugiau nei tik meilės aktas: tam reikalinga seksualinė aplinka, kuri jas visapusiškai stimuliuotų.

REKLAMA

Seksualiai suderinami ženklai: Avinas, Dvyniai, Liūtas, Šaulys.

8. SKORPIONAS: SPALIO 23 D. – LAPKRIČIO 21 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: Skorpionai yra žinomi dėl savo aistros ir seksualumo. Jums reikia partnerio, kuris būtų seksualiai suderinamas, nes tada galėsite tikėtis maksimalaus seksualinio malonumo. Drama ir jaudulys vaidina didžiulį vaidmenį jūsų seksualiniame gyvenime.

Seksualiai suderinami ženklai: Jautis, Liūtas, Skorpionas, Žuvys.

REKLAMA

9. ŠAULYS: LAPKRIČIO 22 D. – GRUODŽIO 21 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: Šauliams seksualiniame gyvenime reikia spontaniškumo, ir visai nesvarbu, ar tai yra vienadienis nuotykis, ar santykiai su ilgamečiu partneriu. Šaulys yra meilus ir dėmesingas, tačiau jam greitai gali tapti nuobodu: jūsų idealus sekso partneris turėtų jus sudominti, sugalvodamas ką nors naujo.

Seksualiai suderinami ženklai: Liūtas, Avinas, Dvyniai, Vandenis.

REKLAMA

10. OŽIARAGIS: GRUODŽIO 22 D. – SAUSIO 19 D.

Jūsų seksualinė asmenybė: Ožiaragiai ir Skorpionai yra vieni seksualiausių Zodiako ženklų, tačiau jie taip pat yra neįtikėtinai jausmingi. Vis dėlto, jiems dažniausiai nepatinka viešas jausmų demonstravimas. Ožiaragis gana greitai susijaudina. Jam yra svarbu, kad partneris būtų pakankamai ištvermingas. Keliai ir pėdos yra jautriausios Ožiaragių vietos.

REKLAMA

Seksualiai suderinami ženklai: Vėžys, Jautis, Ožiaragis, Mergelė.

11. VANDENIS: SAUSIO 20 D. – VASARIO 18 D.

REKLAMA

Jūsų seksualinė asmenybė: žmonės ne visada galvoja apie jus kaip apie itin seksualų asmenį, tačiau pažinę jus jie supras, koks esate entuziastingas. Jei jūsų partneris gali jums prilygti psichikos lygmeniu, jis tikrai sužinos, kokia  laki jūsų vaizduotė. Nors jums labiau patinka būti suviliotam, jūsų seksualinis partneris neturėtų tikėtis, kad būsite nuolankus.

Seksualiai suderinami ženklai: Dvyniai, Vandenis, Šaulys, Mergelė.

REKLAMA

12. ŽUVYS: VASARIO 19 D. – KOVO 20 D.

Jūsų seksualinė asmenybė: Žuvys yra dosnios ir labiau orientuotos į savo partnerio, o ne į savo malonumą. Esate jausmingas ir žaismingas žmogus, kuris pritraukia daugybę gerbėjų. Vertinate romantiškus gestus ir mėgstate išbandyti ką nors naujo ir ekstravagantiško lovoje.

Seksualiai suderinami ženklai: Skorpionas, Vėžys, Mergelė, Svarstyklės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].